Maccabi H vs Hapoel R — Liga Leumit
Liga Leumit · Israel
1
2.00
X
3.30
2
3.55
Ponturi AI pe meci
Fiecare piață arată probabilitatea calculată de model pentru fiecare rezultat — cu cât bara e mai mare, cu atât îl considerăm mai probabil.
Cel mai bun pont
Pierdut ✗
73%Prob.
Sub 3.5 goluri
U3.5
Cotă @1.27
Încredere mare
Rezultat final1X2 · % victorie
Total goluriPeste/Sub 3.5
Ambele echipe înscriuGG/NG
Bet Builder
Pauză
0:1
Scor corect
1:1
Statistici estimate ale meciului
Proiecția modelului nostru pentru cele 90 de minute.
MAC
Maccabi HStatisticăHapoel RHAP
Maccabi HStatisticăHapoel RHAP
47%
Posesie
53%14
Total șuturi
95
Pe poartă
43
Cornere
4Forma sezonului
Cum se descurcă fiecare echipă de-a lungul campionatului.
MAC
Maccabi HPe meciHapoel RHAP
Maccabi HPe meciHapoel RHAP
1.3
Goluri marcate / meci
1.61.1
Goluri primite / meci
0.843%
Posesie
50%11.6
Șuturi / meci
9.62.8
Cornere / meci
4.3Istoric recent
Cât de des reușește fiecare echipă aceste rezultate.
MAC
Maccabi HRatăHapoel RHAP
Maccabi HRatăHapoel RHAP
40%
Victorii
50%80%
Peste 1.5
60%40%
Peste 2.5
40%60%
GG
40%Formă recentă
Ultimele meciuri ale fiecărei echipe.
MAC
Maccabi H
WDDWL
Maccabi H
WDDWL
IRO
Ironi M
MAC
Maccabi H
0
2
3.10
2.25
Ironi M
MAC
Maccabi H
0
2
3.10
2.25
BNE
Bnei Yehuda
MAC
Maccabi H
1
1
3.00
2.25
Bnei Yehuda
MAC
Maccabi H
1
1
3.00
2.25
MAC
Maccabi H
HAP
Hapoel K
1
1
1.50
6.00
Maccabi H
HAP
Hapoel K
1
1
1.50
6.00
HAP
Hapoel R
MAC
Maccabi H
1
2
3.40
2.10
Hapoel R
MAC
Maccabi H
1
2
3.40
2.10
MAC
Maccabi H
HAP
Hapoel R
0
3
2.47
2.75
Maccabi H
HAP
Hapoel R
0
3
2.47
2.75
MAC
Maccabi H
HAP
Hapoel K
4
2
2.40
2.75
Maccabi H
HAP
Hapoel K
4
2
2.40
2.75
MAC
Maccabi P
MAC
Maccabi H
1
2
1.60
5.60
Maccabi P
MAC
Maccabi H
1
2
1.60
5.60
MAC
Maccabi H
KIR
Kiryat Y
0
0
2.30
2.90
Maccabi H
KIR
Kiryat Y
0
0
2.30
2.90
MAC
Maccabi H
BNE
Bnei Yehuda
0
1
2.75
2.45
Maccabi H
BNE
Bnei Yehuda
0
1
2.75
2.45
MAC
Maccabi P
MAC
Maccabi H
1
1
1.63
5.10
Maccabi P
MAC
Maccabi H
1
1
1.63
5.10
HAP
Hapoel R
WWDDW
Hapoel R
WWDDW
HAP
Hapoel R
MAC
Maccabi A
2
0
2.05
3.45
Hapoel R
MAC
Maccabi A
2
0
2.05
3.45
HAP
Hapoel R
IRO
Ironi M
2
0
2.85
2.57
Hapoel R
IRO
Ironi M
2
0
2.85
2.57
HAP
Hapoel R
KAF
Kafr Qasim
2
2
3.35
2.10
Hapoel R
KAF
Kafr Qasim
2
2
3.35
2.10
HAP
Hapoel Hadera
HAP
Hapoel R
3
3
2.23
3.20
Hapoel Hadera
HAP
Hapoel R
3
3
2.23
3.20
HAP
Hapoel Acre
HAP
Hapoel R
1
2
2.20
3.20
Hapoel Acre
HAP
Hapoel R
1
2
2.20
3.20
HAP
Hapoel Afula
HAP
Hapoel R
0
0
2.90
2.65
Hapoel Afula
HAP
Hapoel R
0
0
2.90
2.65
HAP
Hapoel R
MAC
Maccabi K
0
1
2.45
2.75
Hapoel R
MAC
Maccabi K
0
1
2.45
2.75
HAP
Hapoel R
HAP
Hapoel N
4
1
2.45
3.00
Hapoel R
HAP
Hapoel N
4
1
2.45
3.00
HAP
Hapoel N
HAP
Hapoel R
0
0
2.75
2.95
Hapoel N
HAP
Hapoel R
0
0
2.75
2.95
HAP
Hapoel R
IRO
Ironi M
1
0
2.63
2.95
Hapoel R
IRO
Ironi M
1
0
2.63
2.95
Meciuri directe
MAC
Maccabi H
Maccabi H2·0·2
Hapoel RHAP

- ian. 2026 M. Herzliya 0 - 2 H. Raanana
- aug. 2025 Hapoel R 1 - 0 Maccabi H
- feb. 2025 Maccabi H 1 - 0 Hapoel R
- oct. 2024 Hapoel R 1 - 2 Maccabi H
Clasament
Pe ce loc se află ambele echipe în acest sezon.
#
Echipă
P
GD
Pts
Legendă
- Promotion - Leumit League (Promotion Group)
- Leumit League (Relegation Group)

















