Guiseley AFC vs Lancaster C — Non League Premier - Northern
Non League Premier - Northern · Anglia
1
1.93
X
3.60
2
3.45
Ponturi AI pe meci
Fiecare piață arată probabilitatea calculată de model pentru fiecare rezultat — cu cât bara e mai mare, cu atât îl considerăm mai probabil.
Cel mai bun pont
Pierdut ✗
74%Prob.
Gazde sau egal
1X
Cotă @1.27
Încredere mare
Rezultat final1X2 · % victorie
Total goluriPeste/Sub 1.5
Ambele echipe înscriuGG/NG
Bet Builder
Pauză
1:0
Scor corect
2:1
Forma sezonului
Cum se descurcă fiecare echipă de-a lungul campionatului.
GUI
Guiseley AFCPe meciLancaster CLAN
Guiseley AFCPe meciLancaster CLAN
2.1
Goluri marcate / meci
1.51.1
Goluri primite / meci
1.4Istoric recent
Cât de des reușește fiecare echipă aceste rezultate.
GUI
Guiseley AFCRatăLancaster CLAN
Guiseley AFCRatăLancaster CLAN
70%
Victorii
40%90%
Peste 1.5
80%70%
Peste 2.5
60%70%
GG
60%Formă recentă
Ultimele meciuri ale fiecărei echipe.
GUI
Guiseley AFC
WWWDW
Guiseley AFC
WWWDW
GUI
Guiseley AFC
STO
Stockton T
3
0
2.12
3.40
Guiseley AFC
STO
Stockton T
3
0
2.12
3.40
CUR
Curzon Ashton
GUI
Guiseley AFC
1
2
2.42
2.55
Curzon Ashton
GUI
Guiseley AFC
1
2
2.42
2.55
GUI
Guiseley AFC
BUR
Bury
3
2
3.00
2.12
Guiseley AFC
BUR
Bury
3
2
3.00
2.12
WOR
Workington
GUI
Guiseley AFC
2
2
2.60
2.50
Workington
GUI
Guiseley AFC
2
2
2.60
2.50
WHI
Whitby Town
GUI
Guiseley AFC
0
2
2.72
2.55
Whitby Town
GUI
Guiseley AFC
0
2
2.72
2.55
GUI
Guiseley AFC
WAR
Warrington T
1
2
1.82
3.90
Guiseley AFC
WAR
Warrington T
1
2
1.82
3.90
GUI
Guiseley AFC
BAR
Barnsley
1
1
–
–
Guiseley AFC
BAR
Barnsley
1
1
–
–
PON
Pontefrac
GUI
Guiseley AFC
1
3
3.60
1.80
Pontefrac
GUI
Guiseley AFC
1
3
3.60
1.80
GUI
Guiseley AFC
BLA
Blackburn R
3
2
–
–
Guiseley AFC
BLA
Blackburn R
3
2
–
–
GAR
Garforth T
GUI
Guiseley AFC
0
1
3.20
2.05
Garforth T
GUI
Guiseley AFC
0
1
3.20
2.05
LAN
Lancaster C
WDLLW
Lancaster C
WDLLW
BUR
Bury
LAN
Lancaster C
0
1
1.57
4.95
Bury
LAN
Lancaster C
0
1
1.57
4.95
LAN
Lancaster C
QUO
Quorn
2
2
1.91
3.40
Lancaster C
QUO
Quorn
2
2
1.91
3.40
RED
Redcar A
LAN
Lancaster C
3
1
1.67
4.45
Redcar A
LAN
Lancaster C
3
1
1.67
4.45
LAN
Lancaster C
HYD
Hyde United
1
2
2.00
3.30
Lancaster C
HYD
Hyde United
1
2
2.00
3.30
LAN
Lancaster C
RYL
Rylands
1
0
2.62
2.47
Lancaster C
RYL
Rylands
1
0
2.62
2.47
ASH
Ashton U
LAN
Lancaster C
4
1
2.45
2.60
Ashton U
LAN
Lancaster C
4
1
2.45
2.60
LAN
Lancaster C
PRE
Preston N
2
2
–
–
Lancaster C
PRE
Preston N
2
2
–
–
LAN
Lancaster C
STO
Stocksbridge P
2
0
1.43
7.25
Lancaster C
STO
Stocksbridge P
2
0
1.43
7.25
STO
Stockton T
LAN
Lancaster C
1
1
2.00
3.35
Stockton T
LAN
Lancaster C
1
1
2.00
3.35
LAN
Lancaster C
GAI
Gainsborough T
3
0
2.00
3.50
Lancaster C
GAI
Gainsborough T
3
0
2.00
3.50
Meciuri directe
GUI
Guiseley AFC
Guiseley AFC0·3·2
Lancaster CLAN

- feb. 2026 Guiseley 0 - 0 Lancaster
- sept. 2025 Lancaster 0 - 0 Guiseley AFC
- feb. 2025 Guiseley 1 - 2 Lancaster
- oct. 2024 Lancaster 1 - 1 Guiseley
- mar. 2024 Guiseley 2 - 3 Lancaster
Clasament
Pe ce loc se află ambele echipe în acest sezon.
#
Echipă
P
GD
Pts























