Actualizat live Pronosticuri fotbal evaluate de AI, pariuri cu valoare și istoric public
18+
TipsBible
⌘K Autentificare Înregistrare
Sezon 2026 Actualizat 31 oct. 2026

Myanmar National League pronosticuri

Ponturi AI la meciuri, clasament live și tendințele sezonului pentru fiecare meci National League.

40%
Rată de reușită
7 Meciuri analizate
53 Încredere medie
8 Echipe acoperite

Pronosticuri National League viitoare

Rezultate National League recente

I.S.P.E vs Yadanarbon, National League (Myanmar), vin., 30 oct. Final: I.S.P.E 2, Yadanarbon 1. Cote: 1 4.50, X 4.55, 2 1.52. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 2.22; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.28; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.38. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 2.22, încredere 56% — Câștigat.
FT
I.S.P.E2
Yadanarbon1
✓ 1X
2.2256%
Dagon vs Thitsar Arman, National League (Myanmar), dum., 25 oct. Final: Dagon 1, Thitsar Arman 0. Cote: 1 1.50, X 4.35, 2 4.90. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Dagon câștigă la cota 1.50; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.45; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.58. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.45, încredere 87% — Pierdut.
FT
Dagon1
Thitsar Arman0
✗ O2.5
1.4587%
Ayeyawady United vs Yadanarbon, National League (Myanmar), sâm., 24 oct. Final: Ayeyawady United 1, Yadanarbon 5. Cote: 1 5.20, X 4.25, 2 1.53. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Yadanarbon câștigă la cota 1.53; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.47; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.72. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.47, încredere 71% — Pierdut.
FT
Ayeyawady1
Yadanarbon5
✗ U3.5
▾1.4771%
Thitsar Arman vs I.S.P.E, National League (Myanmar), vin., 16 oct. Final: Thitsar Arman 2, I.S.P.E 3. Cote: 1 1.81, X 4.30, 2 4.10. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 1.23; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.38; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.47. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.38, încredere 87% — Câștigat.
FT
Thitsar Arman2
I.S.P.E3
✓ O2.5
▴1.3887%
Hantharwady United vs Shan United, National League (Myanmar), dum., 11 oct. Final: Hantharwady United 0, Shan United 2. Cote: 1 21.00, X 9.10, 2 1.09. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Shan United câștigă la cota 1.09; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.55; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.39. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.55, încredere 69% — Pierdut.
FT
Hantharwady Utd0
Shan Utd2
✗ O2.5
1.5569%

Deblochează fiecare pont National League

Vezi toate ponturile viitoare, cotele complete și ratingurile value — gratuit când îți creezi un cont.

Deblochează toate predicțiile

Echipe din National League

Întrebări frecvente

Pronosticurile National League sunt gratuite?

Da. Ponturile gratuite de National League apar în fiecare etapă, iar un cont gratuit deblochează toate ponturile viitoare, cotele complete și biletul zilei.

Cât de precise sunt pronosticurile National League?

Fiecare pronostic National League încheiat este evaluat în public și rămâne la dosar — câștigat sau pierdut — ca să ne poți verifica singur precizia, totul gratuit.

Ce include pagina National League?

Fiecare meci de National League primește pronostic 1X2, peste/sub goluri, ambele echipe marchează și un pont de top — fiecare cu gradul lui de încredere AI.

Cum se fac pronosticurile National League?

Un model de machine learning cântărește forma, golurile așteptate, accidentările și meciurile directe, apoi punctează și publică automat cele mai puternice pronosticuri National League — 100% AI, fără alegeri făcute de om.

Toate ligile →

Ultimele articole

Toate articolele
Match Previews

Rodina Moskva vs FC Orenburg: Pauza face diferența

Pronostic Rodina Moskva vs FC Orenburg: scor prezis 1:2, pont principal X2 (oaspeții câștigă sau remiză) la cota 1.39. Ponturi gratuite pentru Premier League, cote și statistici.