Actualizat live Pronosticuri fotbal evaluate de AI, pariuri cu valoare și istoric public
18+
TipsBible
⌘K Autentificare Înregistrare
Sezon 2026 Actualizat 31 oct. 2026

Malaezia FA Cup pronosticuri

Ponturi AI la meciuri, clasament live și tendințele sezonului pentru fiecare meci FA Cup.

33%
Rată de reușită
15 Meciuri analizate
49 Încredere medie
12 Echipe acoperite

TipsBible a analizat 15 meciuri Malaezia FA Cup în acest sezon: gazdele câștigă în 33% din cazuri, ambele echipe înscriu în 67% dintre meciuri, iar partidele au o medie de 3.40 goluri. Fiecare pont FA Cup viitor de mai jos este evaluat de AI și păstrat într-un istoric public. Johor DT conduce clasamentul cu 16 puncte după 6 meciuri.

Se marchează la ambele porți în Malaezia FA Cup — ambele echipe înscriu în 67% din meciuri. Se marchează pe bandă rulantă în Malaezia FA Cup: 67% din meciuri trec de 2.5 goluri, cu o medie de 3.40 pe meci.

Pronosticuri FA Cup viitoare

Niciun meci FA Cup viitor cu pont publicat momentan — revino curând.

Rezultate FA Cup recente

Selangor vs Kuching FA, FA Cup (Malaysia), vin., 23 oct. Final: Selangor 2, Kuching FA 1. Cote: 1 1.93, X 3.45, 2 3.30. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Selangor câștigă la cota 1.93; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.62; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.57. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 1.27, încredere 81% — Câștigat.
FT
Selangor2
Kuching City1
✓ 1X
1.2781%
DPMM FC Brunei vs Johor Darul Takzim FC, FA Cup (Malaysia), vin., 23 oct. Final: DPMM FC Brunei 0, Johor Darul Takzim FC 2. Cote: 1 21.00, X 9.50, 2 1.07. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 5.35; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.55; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.60. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 5.35, încredere 56% — Pierdut.
FT
DPMM0
Johor DT2
✗ 1X
▴5.3556%
Kuala Lumpur FA vs DPMM FC Brunei, FA Cup (Malaysia), dum., 11 oct. Final: Kuala Lumpur FA 0, DPMM FC Brunei 1. Cote: 1 1.98, X 3.55, 2 3.15. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: DPMM FC Brunei câștigă la cota 3.15; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.64; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.60. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.64, încredere 76% — Câștigat.
FT
Kuala Lumpur0
DPMM1
✓ U3.5
▾1.6476%
Johor Darul Takzim FC vs Penang, FA Cup (Malaysia), vin., 9 oct. Final: Johor Darul Takzim FC 4, Penang 1. Cote: 1 1.21, X 7.50, 2 13.00. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Johor Darul Takzim FC câștigă la cota 1.21; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.20; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.97. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.20, încredere 60% — Câștigat.
FT
Johor DT4
Penang1
✓ O2.5
▴1.2060%
Penang vs Johor D, FA Cup (Malaysia), dum., 20 sept. Final: Penang 2, Johor D 7. Cote: 1 30.00, X 21.00, 2 1.03. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 15.00; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.20; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.20. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 15.00, încredere 56% — Pierdut.
FT
Penang2
Johor DT7
✗ 1X
▴15.0056%
Imigresen vs Selangor, FA Cup (Malaysia), sâm., 19 sept. Final: Imigresen 1, Selangor 4. Cote: 1 6.10, X 4.70, 2 1.39. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 2.65; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.42; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.66. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 2.65, încredere 56% — Pierdut.
FT
Imigresen1
Selangor4
✗ 1X
2.6556%
Terengganu vs DPMM FC Brunei, FA Cup (Malaysia), mie., 16 sept. Final: Terengganu 1, DPMM FC Brunei 3. Cote: 1 1.53, X 4.10, 2 4.85. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Terengganu câștigă la cota 1.53; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.53; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.12. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.53, încredere 74% — Pierdut.
FT
Terengganu1
DPMM3
✗ U3.5
▾1.5374%
Selangor vs Sabah FA, FA Cup (Malaysia), mie., 9 sept. Final: Selangor 2, Sabah FA 1. Cote: 1 1.37, X 4.60, 2 6.20. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 2.67; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.53; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.73. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 2.67, încredere 56% — Pierdut.
FT
Selangor2
Sabah1
✗ X2
▾2.6756%
DPMM FC Brunei vs Terengganu, FA Cup (Malaysia), mie., 9 sept. Final: DPMM FC Brunei 2, Terengganu 3. Cote: 1 3.90, X 3.60, 2 1.98. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 1.27; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.53; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.25. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.53, încredere 80% — Pierdut.
FT
DPMM2
Terengganu3
✗ U3.5
1.5380%
Kuala Lumpur FA vs Perak, FA Cup (Malaysia), mie., 9 sept. Final: Kuala Lumpur FA 0, Perak 0. Cote: 1 1.47, X 4.25, 2 5.50. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 2.40; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.32; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.73. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 2.40, încredere 56% — Câștigat.
FT
Kuala Lumpur0
Perak0
✓ X2
▾2.4056%
Penang vs Melaka, FA Cup (Malaysia), mie., 9 sept. Final: Penang 2, Melaka 1. Cote: 1 1.62, X 3.90, 2 4.95. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Penang câștigă la cota 1.62; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.38; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.93. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.38, încredere 86% — Câștigat.
FT
Penang2
Melaka1
✓ U3.5
1.3886%
Imigresen vs Kedah, FA Cup (Malaysia), mar., 8 sept. Final: Imigresen 2, Kedah 0. Cote: 1 1.34, X 5.10, 2 6.30. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 2.80; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.37; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.63. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 2.80, încredere 56% — Pierdut.
FT
Imigresen2
Kedah0
✗ X2
2.8056%

Deblochează fiecare pont FA Cup

Vezi toate ponturile viitoare, cotele complete și ratingurile value — gratuit când îți creezi un cont.

Deblochează toate predicțiile

Echipe din FA Cup

Întrebări frecvente

Pronosticurile FA Cup sunt gratuite?

Da. Ponturile gratuite de FA Cup apar în fiecare etapă, iar un cont gratuit deblochează toate ponturile viitoare, cotele complete și biletul zilei.

Cât de precise sunt pronosticurile FA Cup?

Fiecare pronostic FA Cup încheiat este evaluat în public și rămâne la dosar — câștigat sau pierdut — ca să ne poți verifica singur precizia, totul gratuit.

Ce include pagina FA Cup?

Fiecare meci de FA Cup primește pronostic 1X2, peste/sub goluri, ambele echipe marchează și un pont de top — fiecare cu gradul lui de încredere AI. Cifrele sezonului în Malaezia FA Cup: 67% din meciuri peste 2.5 goluri, 20% egaluri și 47% victorii în deplasare.

Cum se fac pronosticurile FA Cup?

Un model de machine learning cântărește forma, golurile așteptate, accidentările și meciurile directe, apoi punctează și publică automat cele mai puternice pronosticuri FA Cup — 100% AI, fără alegeri făcute de om.

Toate ligile →

Ultimele articole

Toate articolele
Match Previews

Rodina Moskva vs FC Orenburg: Pauza face diferența

Pronostic Rodina Moskva vs FC Orenburg: scor prezis 1:2, pont principal X2 (oaspeții câștigă sau remiză) la cota 1.39. Ponturi gratuite pentru Premier League, cote și statistici.