Actualizat live Pronosticuri fotbal evaluate de AI, pariuri cu valoare și istoric public
18+
TipsBible
⌘K Autentificare Înregistrare
III Liga - Group 2 Poland

Wybrzeże Rewalskie Rewal pronosticuri

Ponturi AI la meciuri, formă și istoricul nostru public pentru fiecare meci Wybrzeże Rewalskie Rewal.

Actualizat 31 oct. 2026
63%
Rată de reușită
8 Predicții evaluate
69 Încredere medie
L D L L L L Formă recentă

TipsBible a evaluat 8 pronosticuri Wybrzeże Rewalskie Rewal în acest sezon: echipa câștigă 0% dintre meciuri, ambele echipe înscriu în 50% dintre partide, iar meciurile sale au o medie de 3.26 goluri. Fiecare pont Wybrzeże Rewalskie Rewal viitor de mai jos este evaluat de AI și păstrat într-un istoric public.

Pronosticuri Wybrzeże Rewalskie Rewal viitoare

Niciun meci Wybrzeże Rewalskie Rewal viitor cu pont publicat momentan — revino curând.

Rezultate Wybrzeże Rewalskie Rewal recente

Wybrzeze Rewalskie Rewal vs Pogon Szczecin II, III Liga - Group 2 (Poland), sâm., 30 mai. Final: Wybrzeze Rewalskie Rewal 1, Pogon Szczecin II 4. Cote: 1 5.00, X 4.10, 2 1.47. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Pogon Szczecin II câștigă la cota 1.47; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.40; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.28. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.40, încredere 85% — Câștigat.
FT
Rewal1
Pogon II4
✓ O2.5
1.4085%
Unia Swarzedz vs Wybrzeze Rewalskie Rewal, III Liga - Group 2 (Poland), sâm., 23 mai. Final: Unia Swarzedz 0, Wybrzeze Rewalskie Rewal 0. Cote: 1 1.10, X 13.00, 2 20.00. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Unia Swarzedz câștigă la cota 1.10; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.28; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.70. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.28, încredere 80% — Pierdut.
FT
Unia Swarzedz0
Rewal0
✗ O2.5
▾1.2880%
Polonia Sroda vs Wybrzeze Rewalskie Rewal, III Liga - Group 2 (Poland), dum., 17 mai. Final: Polonia Sroda 4, Wybrzeze Rewalskie Rewal 0. Cote: 1 1.12, X 8.10, 2 9.70. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Polonia Sroda câștigă la cota 1.24; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.41; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.85. Cel mai bun pont: Polonia Sroda câștigă la cota 1.24, încredere 80% — Câștigat.
FT
Sroda4
Rewal0
✓ 1
1.2480%
Wybrzeze Rewalskie Rewal vs Flota Swinoujscie, III Liga - Group 2 (Poland), mie., 13 mai. Final: Wybrzeze Rewalskie Rewal 1, Flota Swinoujscie 3. Cote: 1 4.50, X 3.70, 2 1.58. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Flota Swinoujscie câștigă la cota 1.58; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.56; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.08. Cel mai bun pont: Flota Swinoujscie câștigă la cota 1.58, încredere 61% — Câștigat.
FT
Rewal1
Swinoujscie3
✓ 2
1.5861%
Stargard Szczecinski vs Wybrzeze Rewalskie Rewal, III Liga - Group 2 (Poland), vin., 8 mai. Final: Stargard Szczecinski 3, Wybrzeze Rewalskie Rewal 0. Cote: 1 1.34, X 6.10, 2 11.00. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Stargard Szczecinski câștigă la cota 1.34; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.46; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.78. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.46, încredere 85% — Câștigat.
FT
Stargard3
Rewal0
✓ O2.5
▾1.4685%
Lech Poznan II vs Wybrzeze Rewalskie Rewal, III Liga - Group 2 (Poland), joi, 30 apr. Final: Lech Poznan II 6, Wybrzeze Rewalskie Rewal 2. Cote: 1 1.23, X 7.50, 2 12.50. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Lech Poznan II câștigă la cota 1.23; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.46; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.97. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.46, încredere 88% — Câștigat.
FT
Lech Poznan II6
Rewal2
✓ O2.5
▾1.4688%
Wybrzeze Rewalskie Rewal vs Wda Swiecie, III Liga - Group 2 (Poland), sâm., 25 apr. Final: Wybrzeze Rewalskie Rewal 1, Wda Swiecie 1. Cote: 1 4.90, X 4.55, 2 1.55. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Wda Swiecie câștigă la cota 1.55; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.70; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.12. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.70, încredere 87% — Pierdut.
FT
Rewal1
Wda Swiecie1
✗ O2.5
▴1.7087%
Pogon Nowe Skalmierzyce vs Wybrzeze Rewalskie Rewal, III Liga - Group 2 (Poland), dum., 19 apr. Final: Pogon Nowe Skalmierzyce 0, Wybrzeze Rewalskie Rewal 0. Cote: 1 1.71, X 4.00, 2 4.00. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Pogon Nowe Skalmierzyce câștigă la cota 1.71; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.59; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.61. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.59, încredere 88% — Pierdut.
FT
Pogon Nowe S.0
Rewal0
✗ O2.5
1.5988%

Wybrzeże Rewalskie Rewal în acest sezon

Rezultate
Câștigate 0 Egaluri 3 Pierdute 5

în 8 meciuri · Rată de reușită 0%

Goluri
0.63Marcate / meci
2.63Primite / meci
Meciuri fără gol primit 25% Nu a înscris 50%
Tendințe goluri
Ambele echipe au înscris50%
Peste 2.5 goluri63%
Peste 1.5 goluri75%

Cum se descurcă ponturile noastre Wybrzeże Rewalskie Rewal

Rata noastră publică de reușită la această echipă pe piață — doar ponturi închise.

Peste / Sub 50% 6 ponturi

Deblochează fiecare pont Wybrzeże Rewalskie Rewal

Vezi toate ponturile viitoare, cotele complete și ratingurile value — gratuit când îți creezi un cont.

Deblochează toate predicțiile

Întrebări frecvente

Pronosticurile Wybrzeże Rewalskie Rewal sunt gratuite?

Da — ponturi fotbal Wybrzeże Rewalskie Rewal proaspete sunt publicate gratuit în fiecare etapă, iar un cont gratuit deblochează fiecare pont viitor, cotele complete și Generatorul de Bilete AI complet.

Cât de precise sunt pronosticurile Wybrzeże Rewalskie Rewal?

Fiecare pronostic Wybrzeże Rewalskie Rewal încheiat este evaluat în public și rămâne la dosar — câștigat sau pierdut — ca să ne poți verifica singur precizia, totul gratuit.

Ce meciuri Wybrzeże Rewalskie Rewal acoperiți?

Acoperim Wybrzeże Rewalskie Rewal în toate competițiile pe care le joacă — ligă, cupe și continentale — cu 1X2, peste/sub, ambele echipe înscriu și cel mai bun pont al nostru pentru fiecare meci.

Cum se fac pronosticurile Wybrzeże Rewalskie Rewal?

Un model de machine learning cântărește forma, golurile așteptate, accidentările și meciurile directe, apoi punctează și publică automat cele mai puternice pronosticuri Wybrzeże Rewalskie Rewal — 100% AI, fără alegeri făcute de om.

Ultimele articole

Toate articolele
Match Previews

Rodina Moskva vs FC Orenburg: Pauza face diferența

Pronostic Rodina Moskva vs FC Orenburg: scor prezis 1:2, pont principal X2 (oaspeții câștigă sau remiză) la cota 1.39. Ponturi gratuite pentru Premier League, cote și statistici.