Actualizat live Pronosticuri fotbal evaluate de AI, pariuri cu valoare și istoric public
18+
TipsBible
⌘K Autentificare Înregistrare
Division Intermedia Paraguay

Sportivo Carapeguá pronosticuri

Ponturi AI la meciuri, formă și istoricul nostru public pentru fiecare meci Sportivo Carapeguá.

Actualizat 31 oct. 2026
50%
Rată de reușită
12 Predicții evaluate
59 Încredere medie
D L W D W D Formă recentă

TipsBible a evaluat 12 pronosticuri Sportivo Carapeguá în acest sezon: echipa câștigă 42% dintre meciuri, ambele echipe înscriu în 42% dintre partide, iar meciurile sale au o medie de 2.16 goluri. Fiecare pont Sportivo Carapeguá viitor de mai jos este evaluat de AI și păstrat într-un istoric public.

Pronosticuri Sportivo Carapeguá viitoare

Niciun meci Sportivo Carapeguá viitor cu pont publicat momentan — revino curând.

Rezultate Sportivo Carapeguá recente

Guairena FC vs Sportivo Carapegua, Division Intermedia (Paraguay), vin., 23 oct. Final: Guairena FC 0, Sportivo Carapegua 0. Cote: 1 2.60, X 3.45, 2 2.42. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Sportivo Carapegua câștigă la cota 2.42; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.37; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.63. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 1.47, încredere 86% — Câștigat.
FT
Guairena FC0
Sp. Carapegua0
✓ X2
▴1.4786%
Sportivo Carapegua vs Resistencia, Division Intermedia (Paraguay), vin., 16 oct. Final: Sportivo Carapegua 1, Resistencia 2. Cote: 1 2.14, X 3.45, 2 3.10. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Sportivo Carapegua câștigă la cota 2.14; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.37; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.65. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 1.31, încredere 84% — Pierdut.
FT
Sp. Carapegua1
Resistencia2
✗ 1X
▾1.3184%
SOL DE America vs Sportivo Carapegua, Division Intermedia (Paraguay), vin., 9 oct. Final: SOL DE America 2, Sportivo Carapegua 4. Cote: 1 2.07, X 3.20, 2 4.00. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: SOL DE America câștigă la cota 2.07; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.28; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.80. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.28, încredere 86% — Pierdut.
FT
Sol de America2
Sp. Carapegua4
✗ U3.5
▾1.2886%
Sportivo Carapegua vs Deportivo Capiata, Division Intermedia (Paraguay), vin., 2 oct. Final: Sportivo Carapegua 1, Deportivo Capiata 1. Cote: 1 2.47, X 3.20, 2 2.70. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Sportivo Carapegua câștigă la cota 2.47; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.32; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.07. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 1.39, încredere 86% — Câștigat.
FT
Sp. Carapegua1
Capiata1
✓ 1X
▴1.3986%
Independiente F.b.c. vs Sportivo Carapegua, Division Intermedia (Paraguay), vin., 25 sept. Final: Independiente F.b.c. 0, Sportivo Carapegua 1. Cote: 1 2.08, X 3.25, 2 3.70. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Independiente F.b.c. câștigă la cota 2.08; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.73; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.88. Cel mai bun pont: Sub 2.5 goluri la cota 1.73, încredere 82% — Câștigat.
FT
Indep. FBC0
Sp. Carapegua1
✓ U2.5
▴1.7382%
Sportivo Carapegua vs Tacuary, Division Intermedia (Paraguay), dum., 20 sept. Final: Sportivo Carapegua 0, Tacuary 0. Cote: 1 1.88, X 3.55, 2 3.80. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Sportivo Carapegua câștigă la cota 1.88; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.42; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.15. Cel mai bun pont: Sportivo Carapegua câștigă la cota 1.88, încredere 69% — Pierdut.
FT
Sp. Carapegua0
Tacuary0
✗ 1
▴1.8869%
Atletico Tembetary vs Sportivo Carapegua, Division Intermedia (Paraguay), mar., 15 sept. Final: Atletico Tembetary 1, Sportivo Carapegua 2. Cote: 1 2.23, X 3.40, 2 2.95. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Sportivo Carapegua câștigă la cota 2.95; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.42; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.58. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.42, încredere 78% — Câștigat.
FT
Atl. Tembetary1
Sp. Carapegua2
✓ U3.5
1.4278%
Sportivo Carapegua vs Benjamin Aceval, Division Intermedia (Paraguay), joi, 10 sept. Final: Sportivo Carapegua 2, Benjamin Aceval 0. Cote: 1 3.05, X 3.35, 2 2.15. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal la cota 3.35; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.73; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.60. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.73, încredere 63% — Pierdut.
FT
Sp. Carapegua2
Benjamin Aceval0
✗ O2.5
▴1.7363%
Guarani de Fram vs Sportivo Carapegua, Division Intermedia (Paraguay), vin., 26 sept. Final: Guarani de Fram 1, Sportivo Carapegua 0. Cote: 1 3.24, X 3.42, 2 1.99. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Guarani de Fram câștigă la cota 3.24; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.28; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.00. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 1.67, încredere 60% — Câștigat.
FT
Guarani F1
Sp. Carapegua0
✓ 1X
1.6760%
Sportivo Carapegua vs Pastoreo, Division Intermedia (Paraguay), sâm., 6 sept. Final: Sportivo Carapegua 0, Pastoreo 2. Cote: 1 2.35, X 3.25, 2 2.68. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Pastoreo câștigă la cota 2.68; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.90; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.72. Cel mai bun pont: Pastoreo marchează la cota 1.30, încredere 74% — Câștigat.
FT
Sp. Carapegua0
Pastoreo2
✓ AS
1.3074%

Sportivo Carapeguá în acest sezon

Rezultate
Câștigate 5 Egaluri 3 Pierdute 4

în 12 meciuri · Rată de reușită 42%

Goluri
1.08Marcate / meci
1.08Primite / meci
Meciuri fără gol primit 42% Nu a înscris 33%
Tendințe goluri
Ambele echipe au înscris42%
Peste 2.5 goluri33%
Peste 1.5 goluri58%

Cum se descurcă ponturile noastre Sportivo Carapeguá

Rata noastră publică de reușită la această echipă pe piață — doar ponturi închise.

Rezultat final (1X2) 50% 6 ponturi
Peste / Sub 40% 5 ponturi

Lotul Sportivo Carapeguá — cei mai buni

FWD J. Torales 1G 1P 7.37
FWD A. Giménez 1G 1P 6.76
FWD L. Villagra 1G 7.51
DEF Mario Smith 1G 7.20
DEF G. Villamayor 1G 7.05
MID F. Arce 1G 6.89
MID I. Ramos 1G 6.34
DEF T. Mendoza 7.13
MID M. Ojeda 6.98
MID M. Aquino 6.80
MID M. Cañiza 6.77
MID E. Ramos 6.67
DEF R. Ortiz 6.66
P. Ayala 6.57

Deblochează fiecare pont Sportivo Carapeguá

Vezi toate ponturile viitoare, cotele complete și ratingurile value — gratuit când îți creezi un cont.

Deblochează toate predicțiile

Întrebări frecvente

Pronosticurile Sportivo Carapeguá sunt gratuite?

Da — ponturi fotbal Sportivo Carapeguá proaspete sunt publicate gratuit în fiecare etapă, iar un cont gratuit deblochează fiecare pont viitor, cotele complete și Generatorul de Bilete AI complet.

Cât de precise sunt pronosticurile Sportivo Carapeguá?

Fiecare pronostic Sportivo Carapeguá încheiat este evaluat în public și rămâne la dosar — câștigat sau pierdut — ca să ne poți verifica singur precizia, totul gratuit.

Ce meciuri Sportivo Carapeguá acoperiți?

Acoperim Sportivo Carapeguá în toate competițiile pe care le joacă — ligă, cupe și continentale — cu 1X2, peste/sub, ambele echipe înscriu și cel mai bun pont al nostru pentru fiecare meci.

Cum se fac pronosticurile Sportivo Carapeguá?

Un model de machine learning cântărește forma, golurile așteptate, accidentările și meciurile directe, apoi punctează și publică automat cele mai puternice pronosticuri Sportivo Carapeguá — 100% AI, fără alegeri făcute de om.

Ultimele articole

Toate articolele
Match Previews

Rodina Moskva vs FC Orenburg: Pauza face diferența

Pronostic Rodina Moskva vs FC Orenburg: scor prezis 1:2, pont principal X2 (oaspeții câștigă sau remiză) la cota 1.39. Ponturi gratuite pentru Premier League, cote și statistici.