Actualizat live Pronosticuri fotbal evaluate de AI, pariuri cu valoare și istoric public
18+
TipsBible
⌘K Autentificare Înregistrare
V.League 2 Vietnam

Binh Dinh pronosticuri

Ponturi AI la meciuri, formă și istoricul nostru public pentru fiecare meci Binh Dinh.

Actualizat 31 oct. 2026
78%
Rată de reușită
9 Predicții evaluate
55 Încredere medie
L D W L D D Formă recentă

TipsBible a evaluat 9 pronosticuri Binh Dinh în acest sezon: echipa câștigă 44% dintre meciuri, ambele echipe înscriu în 78% dintre partide, iar meciurile sale au o medie de 3.11 goluri. Fiecare pont Binh Dinh viitor de mai jos este evaluat de AI și păstrat într-un istoric public.

Pronosticuri Binh Dinh viitoare

Niciun meci Binh Dinh viitor cu pont publicat momentan — revino curând.

Rezultate Binh Dinh recente

Dong Thap vs Binh Dinh, V.League 2 (Vietnam), vin., 16 oct. Final: Dong Thap 3, Binh Dinh 1. Cote: 1 2.15, X 3.05, 2 2.92. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Dong Thap câștigă la cota 2.15; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.58; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.75. Cel mai bun pont: Sub 2.5 goluri la cota 1.58, încredere 75% — Pierdut.
FT
Dong Thap3
Quy Nhon Utd1
✗ U2.5
1.5875%
Binh Dinh vs Bong da Hue, V.League 2 (Vietnam), dum., 11 oct. Final: Binh Dinh 1, Bong da Hue 1. Cote: 1 1.42, X 4.20, 2 6.40. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 2.52; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.60; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.85. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.60, încredere 64% — Pierdut.
FT
Quy Nhon Utd1
Hue1
✗ O2.5
▾1.6064%
Long An vs Binh Dinh, V.League 2 (Vietnam), sâm., 6 iun. Final: Long An 1, Binh Dinh 2. Cote: 1 3.15, X 3.15, 2 2.21. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Binh Dinh câștigă la cota 2.21; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.83; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.00. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 1.30, încredere 65% — Câștigat.
FT
Long An1
Quy Nhon Utd2
✓ X2
▾1.3065%
Binh Dinh vs Bac Ninh, V.League 2 (Vietnam), sâm., 30 mai. Final: Binh Dinh 2, Bac Ninh 4. Cote: 1 4.40, X 3.55, 2 1.67. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 1.18; Total goluri: Peste 1.5 goluri la cota 1.29; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.78. Cel mai bun pont: Peste 1.5 goluri la cota 1.29, încredere 55% — Câștigat.
FT
Quy Nhon Utd2
Bac Ninh4
✓ O1.5
▴1.2955%
Van Hien vs Binh Dinh, V.League 2 (Vietnam), dum., 24 mai. Final: Van Hien 1, Binh Dinh 1. Cote: 1 2.57, X 3.00, 2 2.57. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Binh Dinh câștigă la cota 2.80; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.57; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.80. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 1.42, încredere 83% — Câștigat.
FT
Van Hien1
Quy Nhon Utd1
✓ X2
▴1.4283%
Binh Dinh vs Than Quang Ninh, V.League 2 (Vietnam), dum., 17 mai. Final: Binh Dinh 1, Than Quang Ninh 1. Cote: 1 2.07, X 3.10, 2 3.25. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Binh Dinh câștigă la cota 2.07; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.60; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.71. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 1.28, încredere 84% — Câștigat.
FT
Quy Nhon Utd1
Quang Ninh1
✓ 1X
1.2884%
Ho Chi Minh II vs Binh Dinh, V.League 2 (Vietnam), vin., 8 mai. Final: Ho Chi Minh II 2, Binh Dinh 3. Cote: 1 5.70, X 3.70, 2 1.52. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Binh Dinh câștigă la cota 1.52; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.26; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.92. Cel mai bun pont: Binh Dinh câștigă la cota 1.52, încredere 83% — Câștigat.
FT
Ho Chi Minh 22
Quy Nhon Utd3
✓ 2
▴1.5283%
Binh Dinh vs Sanna Khanh Hoa, V.League 2 (Vietnam), sâm., 11 apr. Final: Binh Dinh 1, Sanna Khanh Hoa 0. Cote: 1 1.72, X 3.30, 2 4.40. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Binh Dinh câștigă la cota 1.72; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.60; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.58. Cel mai bun pont: Binh Dinh câștigă la cota 1.72, încredere 63% — Câștigat.
FT
Quy Nhon Utd1
Khanh Hoa0
✓ 1
1.7263%

Binh Dinh în acest sezon

Rezultate
Câștigate 4 Egaluri 3 Pierdute 2

în 9 meciuri · Rată de reușită 44%

Goluri
1.67Marcate / meci
1.44Primite / meci
Meciuri fără gol primit 22% Nu a înscris 0%
Tendințe goluri
Ambele echipe au înscris78%
Peste 2.5 goluri56%
Peste 1.5 goluri89%

Cum se descurcă ponturile noastre Binh Dinh

Rata noastră publică de reușită la această echipă pe piață — doar ponturi închise.

Rezultat final (1X2) 100% 5 ponturi

Deblochează fiecare pont Binh Dinh

Vezi toate ponturile viitoare, cotele complete și ratingurile value — gratuit când îți creezi un cont.

Deblochează toate predicțiile

Întrebări frecvente

Pronosticurile Binh Dinh sunt gratuite?

Da — ponturi fotbal Binh Dinh proaspete sunt publicate gratuit în fiecare etapă, iar un cont gratuit deblochează fiecare pont viitor, cotele complete și Generatorul de Bilete AI complet.

Cât de precise sunt pronosticurile Binh Dinh?

Fiecare pronostic Binh Dinh încheiat este evaluat în public și rămâne la dosar — câștigat sau pierdut — ca să ne poți verifica singur precizia, totul gratuit.

Ce meciuri Binh Dinh acoperiți?

Acoperim Binh Dinh în toate competițiile pe care le joacă — ligă, cupe și continentale — cu 1X2, peste/sub, ambele echipe înscriu și cel mai bun pont al nostru pentru fiecare meci.

Cum se fac pronosticurile Binh Dinh?

Un model de machine learning cântărește forma, golurile așteptate, accidentările și meciurile directe, apoi punctează și publică automat cele mai puternice pronosticuri Binh Dinh — 100% AI, fără alegeri făcute de om.

Ultimele articole

Toate articolele
Match Previews

Rodina Moskva vs FC Orenburg: Pauza face diferența

Pronostic Rodina Moskva vs FC Orenburg: scor prezis 1:2, pont principal X2 (oaspeții câștigă sau remiză) la cota 1.39. Ponturi gratuite pentru Premier League, cote și statistici.