Actualizat live Pronosticuri fotbal evaluate de AI, pariuri cu valoare și istoric public
18+
TipsBible
⌘K Autentificare Înregistrare
C-League Cambodia

Kirivong Sok Sen Chey pronosticuri

Ponturi AI la meciuri, formă și istoricul nostru public pentru fiecare meci Kirivong Sok Sen Chey.

Actualizat 31 oct. 2026
78%
Rată de reușită
9 Predicții evaluate
50 Încredere medie
L L W L L L Formă recentă

TipsBible a evaluat 9 pronosticuri Kirivong Sok Sen Chey în acest sezon: echipa câștigă 22% dintre meciuri, ambele echipe înscriu în 44% dintre partide, iar meciurile sale au o medie de 3.22 goluri. Fiecare pont Kirivong Sok Sen Chey viitor de mai jos este evaluat de AI și păstrat într-un istoric public.

Pronosticuri Kirivong Sok Sen Chey viitoare

Niciun meci Kirivong Sok Sen Chey viitor cu pont publicat momentan — revino curând.

Rezultate Kirivong Sok Sen Chey recente

Kirivong Sok Sen Chey vs Life Sihanoukville, C-League (Cambodia), dum., 25 oct. Final: Kirivong Sok Sen Chey 1, Life Sihanoukville 2. Cote: 1 2.25, X 3.60, 2 2.75. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Life Sihanoukville câștigă la cota 2.75; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.47; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.49. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 1.52, încredere 67% — Câștigat.
FT
Kirivong 1
Life FC2
✓ X2
▴1.5267%
Kirivong Sok Sen Chey vs Visakha, C-League (Cambodia), sâm., 17 oct. Final: Kirivong Sok Sen Chey 2, Visakha 3. Cote: 1 11.00, X 6.70, 2 1.18. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 4.00; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.33; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.90. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 4.00, încredere 56% — Pierdut.
FT
Kirivong 2
Visakha3
✗ 1X
▾4.0056%
Kirivong Sok Sen Chey vs Angkor Tiger, C-League (Cambodia), dum., 20 sept. Final: Kirivong Sok Sen Chey 2, Angkor Tiger 1. Cote: 1 10.50, X 6.60, 2 1.20. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 3.75; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.77; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.82. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 3.75, încredere 56% — Câștigat.
FT
Kirivong 2
Angkor Tiger1
✓ 1X
▾3.7556%
Dangkor Senchey vs Kirivong Sok Sen Chey, C-League (Cambodia), sâm., 12 sept. Final: Dangkor Senchey 6, Kirivong Sok Sen Chey 0. Cote: 1 1.39, X 4.80, 2 5.80. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Dangkor Senchey câștigă la cota 1.39; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.32; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.49. Cel mai bun pont: Dangkor Senchey câștigă la cota 1.39, încredere 57% — Câștigat.
FT
Dangkor6
Kirivong 0
✓ 1
▾1.3957%
Kirivong Sok Sen Chey vs Svay Rieng, C-League (Cambodia), dum., 6 sept. Final: Kirivong Sok Sen Chey 0, Svay Rieng 3. Cote: 1 10.50, X 7.90, 2 1.17. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Svay Rieng câștigă la cota 1.17; Total goluri: Peste 3.5 goluri la cota 1.57; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.60. Cel mai bun pont: Peste 3.5 goluri la cota 1.57, încredere 87% — Pierdut.
FT
Kirivong 0
Svay Rieng3
✗ O3.5
▾1.5787%
Visakha vs Kirivong Sok Sen Chey, C-League (Cambodia), sâm., 16 mai. Final: Visakha 3, Kirivong Sok Sen Chey 0. Cote: 1 1.20, X 7.30, 2 12.00. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Visakha câștigă la cota 1.20; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.26; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.02. Cel mai bun pont: Gazdele câștigă cu minimum 2 goluri la cota 1.70, încredere 77% — Câștigat.
FT
Visakha3
Kirivong 0
✓ H1
1.7077%
Kirivong Sok Sen Chey vs Life Sihanoukville, C-League (Cambodia), sâm., 9 mai. Final: Kirivong Sok Sen Chey 0, Life Sihanoukville 1. Cote: 1 2.80, X 3.80, 2 2.40. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Life Sihanoukville câștigă la cota 2.40; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.50; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.45. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 1.46, încredere 66% — Câștigat.
FT
Kirivong 0
Life FC1
✓ X2
▴1.4666%
Kirivong Sok Sen Chey vs Dangkor Senchey, C-League (Cambodia), dum., 26 apr. Final: Kirivong Sok Sen Chey 1, Dangkor Senchey 1. Cote: 1 2.92, X 3.70, 2 2.20. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal la cota 3.70; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.45; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.62. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 1.62, încredere 44% — Câștigat.
FT
Kirivong 1
Dangkor1
✓ 1X
1.6244%
Kirivong Sok Sen Chey vs Prey Veng, C-League (Cambodia), dum., 25 feb. Final: Kirivong Sok Sen Chey 3, Prey Veng 0. Cote: 1 2.40, X 3.70, 2 2.40. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Kirivong Sok Sen Chey câștigă la cota 2.40; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.44; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.40. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.44, încredere 88% — Câștigat.
FT
Kirivong 3
Prey Veng0
✓ O2.5
1.4488%

Kirivong Sok Sen Chey în acest sezon

Rezultate
Câștigate 2 Egaluri 1 Pierdute 6

în 9 meciuri · Rată de reușită 22%

Goluri
1Marcate / meci
2.22Primite / meci
Meciuri fără gol primit 11% Nu a înscris 44%
Tendințe goluri
Ambele echipe au înscris44%
Peste 2.5 goluri78%
Peste 1.5 goluri89%

Cum se descurcă ponturile noastre Kirivong Sok Sen Chey

Rata noastră publică de reușită la această echipă pe piață — doar ponturi închise.

Rezultat final (1X2) 83% 6 ponturi

Deblochează fiecare pont Kirivong Sok Sen Chey

Vezi toate ponturile viitoare, cotele complete și ratingurile value — gratuit când îți creezi un cont.

Deblochează toate predicțiile

Întrebări frecvente

Pronosticurile Kirivong Sok Sen Chey sunt gratuite?

Da — ponturi fotbal Kirivong Sok Sen Chey proaspete sunt publicate gratuit în fiecare etapă, iar un cont gratuit deblochează fiecare pont viitor, cotele complete și Generatorul de Bilete AI complet.

Cât de precise sunt pronosticurile Kirivong Sok Sen Chey?

Fiecare pronostic Kirivong Sok Sen Chey încheiat este evaluat în public și rămâne la dosar — câștigat sau pierdut — ca să ne poți verifica singur precizia, totul gratuit.

Ce meciuri Kirivong Sok Sen Chey acoperiți?

Acoperim Kirivong Sok Sen Chey în toate competițiile pe care le joacă — ligă, cupe și continentale — cu 1X2, peste/sub, ambele echipe înscriu și cel mai bun pont al nostru pentru fiecare meci.

Cum se fac pronosticurile Kirivong Sok Sen Chey?

Un model de machine learning cântărește forma, golurile așteptate, accidentările și meciurile directe, apoi punctează și publică automat cele mai puternice pronosticuri Kirivong Sok Sen Chey — 100% AI, fără alegeri făcute de om.

Ultimele articole

Toate articolele
Match Previews

Rodina Moskva vs FC Orenburg: Pauza face diferența

Pronostic Rodina Moskva vs FC Orenburg: scor prezis 1:2, pont principal X2 (oaspeții câștigă sau remiză) la cota 1.39. Ponturi gratuite pentru Premier League, cote și statistici.