Actualizat live Pronosticuri fotbal evaluate de AI, pariuri cu valoare și istoric public
18+
TipsBible
⌘K Autentificare Înregistrare
Primera Division Nicaragua

Jalapa pronosticuri

Ponturi AI la meciuri, formă și istoricul nostru public pentru fiecare meci Jalapa.

Actualizat 31 oct. 2026
67%
Rată de reușită
12 Predicții evaluate
68 Încredere medie
W W W D L W Formă recentă

TipsBible a evaluat 12 pronosticuri Jalapa în acest sezon: echipa câștigă 58% dintre meciuri, ambele echipe înscriu în 50% dintre partide, iar meciurile sale au o medie de 2.75 goluri. Fiecare pont Jalapa viitor de mai jos este evaluat de AI și păstrat într-un istoric public.

Pronosticuri Jalapa viitoare

Niciun meci Jalapa viitor cu pont publicat momentan — revino curând.

Rezultate Jalapa recente

Matagalpa vs Jalapa, Primera Division (Nicaragua), mie., 28 oct. Final: Matagalpa 0, Jalapa 2. Cote: 1 2.52, X 3.30, 2 2.70. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Jalapa câștigă la cota 2.70; Total goluri: Peste 1.5 goluri la cota 1.25; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.15. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 1.50, încredere 73% — Câștigat.
FT
Matagalpa0
Jalapa2
✓ X2
1.5073%
Jalapa vs UNAN Managua, Primera Division (Nicaragua), dum., 25 oct. Final: Jalapa 2, UNAN Managua 0. Cote: 1 2.07, X 3.45, 2 3.40. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 1.27; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.38; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.63. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.38, încredere 75% — Câștigat.
FT
Jalapa2
UNAN Managua0
✓ U3.5
▾1.3875%
H&H Export vs Jalapa, Primera Division (Nicaragua), dum., 18 oct. Final: H&H Export 1, Jalapa 4. Cote: 1 2.18, X 3.40, 2 3.25. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: H&H Export câștigă la cota 2.18; Total goluri: Peste 1.5 goluri la cota 1.25; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.67. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 1.30, încredere 86% — Pierdut.
FT
H&H Export1
Jalapa4
✗ 1X
▾1.3086%
Real Esteli vs Jalapa, Primera Division (Nicaragua), vin., 16 oct. Final: Real Esteli 1, Jalapa 1. Cote: 1 1.27, X 6.00, 2 10.50. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Real Esteli câștigă la cota 1.27; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.63; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.74. Cel mai bun pont: Real Esteli câștigă la cota 1.27, încredere 76% — Pierdut.
FT
Esteli1
Jalapa1
✗ 1
▾1.2776%
Jalapa vs Managua, Primera Division (Nicaragua), dum., 11 oct. Final: Jalapa 0, Managua 1. Cote: 1 4.25, X 3.70, 2 1.78. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Managua câștigă la cota 1.78; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.78; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.70. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.78, încredere 76% — Pierdut.
FT
Jalapa0
Managua1
✗ O2.5
▾1.7876%
Walter Ferretti vs Jalapa, Primera Division (Nicaragua), dum., 20 sept. Final: Walter Ferretti 0, Jalapa 1. Cote: 1 1.87, X 3.50, 2 4.05. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Walter Ferretti câștigă la cota 1.87; Total goluri: Peste 1.5 goluri la cota 1.28; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.95. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 1.21, încredere 90% — Pierdut.
FT
Ferretti0
Jalapa1
✗ 1X
▾1.2190%
San Marcos vs Jalapa, Primera Division (Nicaragua), dum., 6 sept. Final: San Marcos 3, Jalapa 1. Cote: 1 2.85, X 3.30, 2 2.32. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: San Marcos câștigă la cota 2.85; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.34; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.05. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 1.57, încredere 85% — Câștigat.
FT
San Marcos (Per)3
Jalapa1
✓ 1X
1.5785%
Jalapa vs Rancho Santana, Primera Division (Nicaragua), mie., 2 sept. Final: Jalapa 1, Rancho Santana 1. Cote: 1 1.82, X 3.60, 2 4.00. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal la cota 3.60; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.41; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.07. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.41, încredere 78% — Câștigat.
FT
Jalapa1
Rancho Santana1
✓ U3.5
▾1.4178%
Jalapa vs Real Madriz, Primera Division (Nicaragua), joi, 16 apr. Final: Jalapa 2, Real Madriz 0. Cote: 1 1.82, X 4.00, 2 5.40. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Jalapa câștigă la cota 1.82; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.75; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.02. Cel mai bun pont: Jalapa câștigă la cota 1.82, încredere 67% — Câștigat.
FT
Jalapa2
Real Madriz0
✓ 1
▴1.8267%
Jalapa vs Deportivo Ocotal, Primera Division (Nicaragua), sâm., 26 oct. Final: Jalapa 3, Deportivo Ocotal 0. Cote: 1 1.77, X 3.60, 2 3.85. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Jalapa câștigă la cota 1.77; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.39; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.10. Cel mai bun pont: Jalapa câștigă la cota 1.77, încredere 69% — Câștigat.
FT
Jalapa3
Deportivo0
✓ 1
1.7769%

Jalapa în acest sezon

Rezultate
Câștigate 7 Egaluri 3 Pierdute 2

în 12 meciuri · Rată de reușită 58%

Goluri
1.83Marcate / meci
0.92Primite / meci
Meciuri fără gol primit 42% Nu a înscris 8%
Tendințe goluri
Ambele echipe au înscris50%
Peste 2.5 goluri42%
Peste 1.5 goluri83%

Cum se descurcă ponturile noastre Jalapa

Rata noastră publică de reușită la această echipă pe piață — doar ponturi închise.

Rezultat final (1X2) cel mai precis 63% 8 ponturi

Deblochează fiecare pont Jalapa

Vezi toate ponturile viitoare, cotele complete și ratingurile value — gratuit când îți creezi un cont.

Deblochează toate predicțiile

Întrebări frecvente

Pronosticurile Jalapa sunt gratuite?

Da — ponturi fotbal Jalapa proaspete sunt publicate gratuit în fiecare etapă, iar un cont gratuit deblochează fiecare pont viitor, cotele complete și Generatorul de Bilete AI complet.

Cât de precise sunt pronosticurile Jalapa?

Fiecare pronostic Jalapa încheiat este evaluat în public și rămâne la dosar — câștigat sau pierdut — ca să ne poți verifica singur precizia, totul gratuit.

Ce meciuri Jalapa acoperiți?

Acoperim Jalapa în toate competițiile pe care le joacă — ligă, cupe și continentale — cu 1X2, peste/sub, ambele echipe înscriu și cel mai bun pont al nostru pentru fiecare meci.

Cum se fac pronosticurile Jalapa?

Un model de machine learning cântărește forma, golurile așteptate, accidentările și meciurile directe, apoi punctează și publică automat cele mai puternice pronosticuri Jalapa — 100% AI, fără alegeri făcute de om.

Ultimele articole

Toate articolele
Match Previews

Rodina Moskva vs FC Orenburg: Pauza face diferența

Pronostic Rodina Moskva vs FC Orenburg: scor prezis 1:2, pont principal X2 (oaspeții câștigă sau remiză) la cota 1.39. Ponturi gratuite pentru Premier League, cote și statistici.