Actualizat live Pronosticuri fotbal evaluate de AI, pariuri cu valoare și istoric public
18+
TipsBible
⌘K Autentificare Înregistrare
Liga Leumit Israel

Hapoel Rishon LeZion pronosticuri

Ponturi AI la meciuri, formă și istoricul nostru public pentru fiecare meci Hapoel Rishon LeZion.

Actualizat 31 oct. 2026
67%
Rată de reușită
9 Predicții evaluate
53 Încredere medie
D W L D W D Formă recentă

TipsBible a evaluat 9 pronosticuri Hapoel Rishon LeZion în acest sezon: echipa câștigă 44% dintre meciuri, ambele echipe înscriu în 67% dintre partide, iar meciurile sale au o medie de 3.67 goluri. Fiecare pont Hapoel Rishon LeZion viitor de mai jos este evaluat de AI și păstrat într-un istoric public.

Pronosticuri Hapoel Rishon LeZion viitoare

Niciun meci Hapoel Rishon LeZion viitor cu pont publicat momentan — revino curând.

Rezultate Hapoel Rishon LeZion recente

Hapoel Acre vs Hapoel Rishon LeZion, Liga Leumit (Israel), vin., 30 oct. Final: Hapoel Acre 2, Hapoel Rishon LeZion 2. Cote: 1 6.00, X 4.45, 2 1.47. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 2.57; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.60; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.98. Cel mai bun pont: Gazde sau egal la cota 2.57, încredere 56% — Câștigat.
FT
Hapoel Acre2
H. Ironi Rishon2
✓ 1X
▴2.5756%
Dimona vs Hapoel Rishon LeZion, State Cup (Israel), lun., 26 oct. Final: Dimona 2, Hapoel Rishon LeZion 3. Cote: 1 4.05, X 4.20, 2 1.72. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 1.95; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.63; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.67. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.63, încredere 66% — Câștigat.
FT
Dimona2
H. Ironi Rishon3
✓ O2.5
1.6366%
Hapoel Rishon LeZion vs Hapoel Kfar Shalem, Liga Leumit (Israel), vin., 23 oct. Final: Hapoel Rishon LeZion 0, Hapoel Kfar Shalem 3. Cote: 1 1.90, X 3.85, 2 3.35. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Hapoel Rishon LeZion câștigă la cota 1.90; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.40; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.39. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.40, încredere 89% — Câștigat.
FT
H. Ironi Rishon0
H. Kfar Shalem3
✓ O2.5
▾1.4089%
Maccabi Bnei Raina vs Hapoel Rishon LeZion, Liga Leumit (Israel), lun., 19 oct. Final: Maccabi Bnei Raina 1, Hapoel Rishon LeZion 1. Cote: 1 2.52, X 3.45, 2 2.60. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 1.48; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.67; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.57. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.67, încredere 74% — Pierdut.
FT
M. Bnei Raina1
H. Ironi Rishon1
✗ O2.5
1.6774%
Hapoel Rishon LeZion vs Maccabi Kabilio Jaffa, Liga Leumit (Israel), lun., 12 oct. Final: Hapoel Rishon LeZion 3, Maccabi Kabilio Jaffa 0. Cote: 1 1.55, X 4.45, 2 5.30. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 2.42; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.59; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.20. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.59, încredere 73% — Câștigat.
FT
H. Ironi Rishon3
Maccabi Jaffa0
✓ U3.5
1.5973%
Hapoel Afula vs Hapoel Rishon LeZion, Liga Leumit (Israel), joi, 1 oct. Final: Hapoel Afula 2, Hapoel Rishon LeZion 2. Cote: 1 3.00, X 3.55, 2 2.12. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Hapoel Rishon LeZion câștigă la cota 2.12; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.60; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.55. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 1.33, încredere 85% — Câștigat.
FT
Hapoel Afula2
H. Ironi Rishon2
✓ X2
▾1.3385%
Hapoel Rishon LeZion vs Maccabi Ahi Nazareth, Liga Leumit (Israel), joi, 24 sept. Final: Hapoel Rishon LeZion 1, Maccabi Ahi Nazareth 0. Cote: 1 1.75, X 3.90, 2 4.20. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Hapoel Rishon LeZion câștigă la cota 1.75; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.65; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.12. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.65, încredere 74% — Pierdut.
FT
H. Ironi Rishon1
M. Nazareth0
✗ O2.5
▴1.6574%
Ashdod vs Hapoel Rishon LeZion, Liga Leumit (Israel), joi, 17 sept. Final: Ashdod 3, Hapoel Rishon LeZion 2. Cote: 1 1.90, X 3.60, 2 3.55. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 1.25; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.44; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.15. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.44, încredere 89% — Pierdut.
FT
Ashdod3
H. Ironi Rishon2
✗ U3.5
1.4489%
Hapoel Rishon LeZion vs Kiryat Yam SC, Liga Leumit (Israel), joi, 10 sept. Final: Hapoel Rishon LeZion 4, Kiryat Yam SC 2. Cote: 1 2.50, X 3.55, 2 2.65. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 1.52; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.67; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.56. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.67, încredere 62% — Câștigat.
FT
H. Ironi Rishon4
Kiryat Yam2
✓ O2.5
▾1.6762%

Hapoel Rishon LeZion în acest sezon

Rezultate
Câștigate 4 Egaluri 3 Pierdute 2

în 9 meciuri · Rată de reușită 44%

Goluri
2Marcate / meci
1.67Primite / meci
Meciuri fără gol primit 22% Nu a înscris 11%
Tendințe goluri
Ambele echipe au înscris67%
Peste 2.5 goluri78%
Peste 1.5 goluri89%

Cum se descurcă ponturile noastre Hapoel Rishon LeZion

Rata noastră publică de reușită la această echipă pe piață — doar ponturi închise.

Peste / Sub 57% 7 ponturi

Deblochează fiecare pont Hapoel Rishon LeZion

Vezi toate ponturile viitoare, cotele complete și ratingurile value — gratuit când îți creezi un cont.

Deblochează toate predicțiile

Întrebări frecvente

Pronosticurile Hapoel Rishon LeZion sunt gratuite?

Da — ponturi fotbal Hapoel Rishon LeZion proaspete sunt publicate gratuit în fiecare etapă, iar un cont gratuit deblochează fiecare pont viitor, cotele complete și Generatorul de Bilete AI complet.

Cât de precise sunt pronosticurile Hapoel Rishon LeZion?

Fiecare pronostic Hapoel Rishon LeZion încheiat este evaluat în public și rămâne la dosar — câștigat sau pierdut — ca să ne poți verifica singur precizia, totul gratuit.

Ce meciuri Hapoel Rishon LeZion acoperiți?

Acoperim Hapoel Rishon LeZion în toate competițiile pe care le joacă — ligă, cupe și continentale — cu 1X2, peste/sub, ambele echipe înscriu și cel mai bun pont al nostru pentru fiecare meci.

Cum se fac pronosticurile Hapoel Rishon LeZion?

Un model de machine learning cântărește forma, golurile așteptate, accidentările și meciurile directe, apoi punctează și publică automat cele mai puternice pronosticuri Hapoel Rishon LeZion — 100% AI, fără alegeri făcute de om.

Ultimele articole

Toate articolele
Match Previews

Rodina Moskva vs FC Orenburg: Pauza face diferența

Pronostic Rodina Moskva vs FC Orenburg: scor prezis 1:2, pont principal X2 (oaspeții câștigă sau remiză) la cota 1.39. Ponturi gratuite pentru Premier League, cote și statistici.