Actualizat live Pronosticuri fotbal evaluate de AI, pariuri cu valoare și istoric public
18+
TipsBible
⌘K Autentificare Înregistrare
I-League India

Churchill Brothers pronosticuri

Ponturi AI la meciuri, formă și istoricul nostru public pentru fiecare meci Churchill Brothers.

Actualizat 31 oct. 2026
60%
Rată de reușită
10 Predicții evaluate
57 Încredere medie
L W D D D W Formă recentă

TipsBible a evaluat 10 pronosticuri Churchill Brothers în acest sezon: echipa câștigă 60% dintre meciuri, ambele echipe înscriu în 90% dintre partide, iar meciurile sale au o medie de 3.80 goluri. Fiecare pont Churchill Brothers viitor de mai jos este evaluat de AI și păstrat într-un istoric public.

Pronosticuri Churchill Brothers viitoare

Niciun meci Churchill Brothers viitor cu pont publicat momentan — revino curând.

Rezultate Churchill Brothers recente

Churchill Brothers vs Minerva Punjab, Indian Super League (India), dum., 25 oct. Final: Churchill Brothers 2, Minerva Punjab 3. Cote: 1 3.45, X 3.40, 2 2.02. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Minerva Punjab câștigă la cota 2.02; Total goluri: Peste 1.5 goluri la cota 1.30; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.98. Cel mai bun pont: Peste 1.5 goluri la cota 1.30, încredere 71% — Câștigat.
FT
Churchill Bros2
Punjab3
✓ O1.5
▴1.3071%
Churchill Brothers vs Mumbai City, Indian Super League (India), dum., 11 oct. Final: Churchill Brothers 2, Mumbai City 1. Cote: 1 4.55, X 3.70, 2 1.75. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal la cota 3.70; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.35; Ambele echipe înscriu: NG la cota 2.00. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.35, încredere 70% — Câștigat.
FT
Churchill Bros2
Mumbai City1
✓ U3.5
▴1.3570%
Real Kashmir vs Churchill Brothers, I-League (India), dum., 6 apr. Final: Real Kashmir 1, Churchill Brothers 1. Cote: 1 3.20, X 3.44, 2 2.02. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Real Kashmir câștigă la cota 3.20; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.71; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.62. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.71, încredere 84% — Pierdut.
FT
Real Kashmir1
Churchill Bros1
✗ O2.5
1.7184%
Churchill Brothers vs Inter Kashi, I-League (India), dum., 30 mar. Final: Churchill Brothers 2, Inter Kashi 2. Cote: 1 1.62, X 3.90, 2 4.45. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Churchill Brothers câștigă la cota 1.62; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.50; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.57. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.50, încredere 77% — Câștigat.
FT
Churchill Bros2
Inter Kashi2
✓ O2.5
1.5077%
Churchill Brothers vs Sreenidi Deccan, I-League (India), dum., 23 mar. Final: Churchill Brothers 1, Sreenidi Deccan 1. Cote: 1 1.65, X 3.85, 2 4.30. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Churchill Brothers câștigă la cota 1.65; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.52; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.57. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.52, încredere 88% — Pierdut.
FT
Churchill Bros1
Sreenidi Deccan1
✗ O2.5
1.5288%
Dempo vs Churchill Brothers, I-League (India), mie., 19 mar. Final: Dempo 1, Churchill Brothers 3. Cote: 1 5.00, X 4.00, 2 1.52. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 1.14; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.58; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.67. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.58, încredere 89% — Câștigat.
FT
Dempo1
Churchill Bros3
✓ O2.5
1.5889%
Churchill Brothers vs Shillong Lajong, I-League (India), vin., 7 mar. Final: Churchill Brothers 6, Shillong Lajong 1. Cote: 1 1.57, X 4.00, 2 4.75. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 2.25; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.47; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.55. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.47, încredere 89% — Câștigat.
FT
Churchill Bros6
Lajong1
✓ O2.5
1.4789%
Churchill Brothers vs Rajasthan United, I-League (India), sâm., 1 mar. Final: Churchill Brothers 3, Rajasthan United 1. Cote: 1 1.70, X 3.90, 2 4.10. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Rajasthan United câștigă la cota 4.10; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.60; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.61. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 2.05, încredere 51% — Pierdut.
FT
Churchill Bros3
Rajasthan1
✗ X2
2.0551%
TRAU vs Churchill Brothers, I-League (India), lun., 1 apr. Final: TRAU 0, Churchill Brothers 2. Cote: 1 6.80, X 4.95, 2 1.33. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Churchill Brothers câștigă la cota 1.33; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.40; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.63. Cel mai bun pont: Peste 2.5 goluri la cota 1.40, încredere 89% — Pierdut.
FT
TRAU0
Churchill Bros2
✗ O2.5
1.4089%

Churchill Brothers în acest sezon

Rezultate
Câștigate 6 Egaluri 3 Pierdute 1

în 10 meciuri · Rată de reușită 60%

Goluri
2.5Marcate / meci
1.3Primite / meci
Meciuri fără gol primit 10% Nu a înscris 0%
Tendințe goluri
Ambele echipe au înscris90%
Peste 2.5 goluri70%
Peste 1.5 goluri100%

Cum se descurcă ponturile noastre Churchill Brothers

Rata noastră publică de reușită la această echipă pe piață — doar ponturi închise.

Peste / Sub cel mai precis 63% 8 ponturi

Deblochează fiecare pont Churchill Brothers

Vezi toate ponturile viitoare, cotele complete și ratingurile value — gratuit când îți creezi un cont.

Deblochează toate predicțiile

Întrebări frecvente

Pronosticurile Churchill Brothers sunt gratuite?

Da — ponturi fotbal Churchill Brothers proaspete sunt publicate gratuit în fiecare etapă, iar un cont gratuit deblochează fiecare pont viitor, cotele complete și Generatorul de Bilete AI complet.

Cât de precise sunt pronosticurile Churchill Brothers?

Fiecare pronostic Churchill Brothers încheiat este evaluat în public și rămâne la dosar — câștigat sau pierdut — ca să ne poți verifica singur precizia, totul gratuit.

Ce meciuri Churchill Brothers acoperiți?

Acoperim Churchill Brothers în toate competițiile pe care le joacă — ligă, cupe și continentale — cu 1X2, peste/sub, ambele echipe înscriu și cel mai bun pont al nostru pentru fiecare meci.

Cum se fac pronosticurile Churchill Brothers?

Un model de machine learning cântărește forma, golurile așteptate, accidentările și meciurile directe, apoi punctează și publică automat cele mai puternice pronosticuri Churchill Brothers — 100% AI, fără alegeri făcute de om.

Ultimele articole

Toate articolele
Match Previews

Rodina Moskva vs FC Orenburg: Pauza face diferența

Pronostic Rodina Moskva vs FC Orenburg: scor prezis 1:2, pont principal X2 (oaspeții câștigă sau remiză) la cota 1.39. Ponturi gratuite pentru Premier League, cote și statistici.