Actualizat live Pronosticuri fotbal evaluate de AI, pariuri cu valoare și istoric public
18+
TipsBible
⌘K Autentificare Înregistrare
Premier League Bahrain

Busaiteen pronosticuri

Ponturi AI la meciuri, formă și istoricul nostru public pentru fiecare meci Busaiteen.

Actualizat 31 oct. 2026
83%
Rată de reușită
6 Predicții evaluate
56 Încredere medie
L L L L L W Formă recentă

TipsBible a evaluat 6 pronosticuri Busaiteen în acest sezon: echipa câștigă 17% dintre meciuri, ambele echipe înscriu în 100% dintre partide, iar meciurile sale au o medie de 3.83 goluri. Fiecare pont Busaiteen viitor de mai jos este evaluat de AI și păstrat într-un istoric public.

Pronosticuri Busaiteen viitoare

Niciun meci Busaiteen viitor cu pont publicat momentan — revino curând.

Rezultate Busaiteen recente

Al Shabab vs Busaiteen, Premier League (Bahrain), dum., 19 mai. Final: Al Shabab 3, Busaiteen 2. Cote: 1 1.50, X 4.00, 2 5.25. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Al Shabab câștigă la cota 1.50; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.36; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.85. Cel mai bun pont: Al Shabab câștigă la cota 1.50, încredere 69% — Câștigat.
FT
Al Shabab (Bhr)3
Busaiteen2
✓ 1
1.5069%
Busaiteen vs Al Riffa, Premier League (Bahrain), mie., 15 mai. Final: Busaiteen 1, Al Riffa 3. Cote: 1 4.20, X 4.00, 2 1.64. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Al Riffa câștigă la cota 1.64; Total goluri: Peste 1.5 goluri la cota 1.20; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.68. Cel mai bun pont: Peste 1.5 goluri la cota 1.20, încredere 76% — Câștigat.
FT
Busaiteen1
Al Riffa3
✓ O1.5
1.2076%
Al-Hidd vs Busaiteen, Premier League (Bahrain), joi, 9 mai. Final: Al-Hidd 2, Busaiteen 1. Cote: 1 2.10, X 3.30, 2 3.18. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Al-Hidd câștigă la cota 2.10; Total goluri: Peste 1.5 goluri la cota 1.28; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.72. Cel mai bun pont: Al-Hidd marchează la cota 1.21, încredere 85% — Câștigat.
FT
Al-Hidd2
Busaiteen1
✓ HS
1.2185%
Busaiteen vs Al Najma, Premier League (Bahrain), sâm., 4 mai. Final: Busaiteen 2, Al Najma 3. Cote: 1 2.50, X 3.38, 2 2.45. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 1.43; Total goluri: Peste 2.5 goluri la cota 1.75; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.62. Cel mai bun pont: Ambele echipe înscriu la cota 1.62, încredere 81% — Câștigat.
FT
Busaiteen2
Al Najma (Bhr)3
✓ GG
1.6281%
Manama vs Busaiteen, Premier League (Bahrain), dum., 28 apr. Final: Manama 2, Busaiteen 1. Cote: 1 1.80, X 3.46, 2 3.90. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 1.85; Total goluri: Sub 3.5 goluri la cota 1.30; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.91. Cel mai bun pont: Sub 3.5 goluri la cota 1.30, încredere 67% — Câștigat.
FT
Manama2
Busaiteen1
✓ U3.5
1.3067%
Busaiteen vs Muharraq, Premier League (Bahrain), lun., 22 apr. Final: Busaiteen 2, Muharraq 1. Cote: 1 4.75, X 3.59, 2 1.65. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Muharraq câștigă la cota 1.65; Total goluri: Peste 1.5 goluri la cota 1.28; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.82. Cel mai bun pont: Muharraq câștigă la cota 1.65, încredere 66% — Pierdut.
FT
Busaiteen2
Muharraq1
✗ 2
1.6566%

Busaiteen în acest sezon

Rezultate
Câștigate 1 Egaluri 0 Pierdute 5

în 6 meciuri · Rată de reușită 17%

Goluri
1.5Marcate / meci
2.33Primite / meci
Meciuri fără gol primit 0% Nu a înscris 0%
Tendințe goluri
Ambele echipe au înscris100%
Peste 2.5 goluri100%
Peste 1.5 goluri100%

Deblochează fiecare pont Busaiteen

Vezi toate ponturile viitoare, cotele complete și ratingurile value — gratuit când îți creezi un cont.

Deblochează toate predicțiile

Întrebări frecvente

Pronosticurile Busaiteen sunt gratuite?

Da — ponturi fotbal Busaiteen proaspete sunt publicate gratuit în fiecare etapă, iar un cont gratuit deblochează fiecare pont viitor, cotele complete și Generatorul de Bilete AI complet.

Cât de precise sunt pronosticurile Busaiteen?

Fiecare pronostic Busaiteen încheiat este evaluat în public și rămâne la dosar — câștigat sau pierdut — ca să ne poți verifica singur precizia, totul gratuit.

Ce meciuri Busaiteen acoperiți?

Acoperim Busaiteen în toate competițiile pe care le joacă — ligă, cupe și continentale — cu 1X2, peste/sub, ambele echipe înscriu și cel mai bun pont al nostru pentru fiecare meci.

Cum se fac pronosticurile Busaiteen?

Un model de machine learning cântărește forma, golurile așteptate, accidentările și meciurile directe, apoi punctează și publică automat cele mai puternice pronosticuri Busaiteen — 100% AI, fără alegeri făcute de om.

Ultimele articole

Toate articolele
Match Previews

Rodina Moskva vs FC Orenburg: Pauza face diferența

Pronostic Rodina Moskva vs FC Orenburg: scor prezis 1:2, pont principal X2 (oaspeții câștigă sau remiză) la cota 1.39. Ponturi gratuite pentru Premier League, cote și statistici.