Actualizat live Pronosticuri fotbal evaluate de AI, pariuri cu valoare și istoric public
18+
TipsBible
⌘K Autentificare Înregistrare
Super League 2 Greece

Anagennisi Karditsas pronosticuri

Ponturi AI la meciuri, formă și istoricul nostru public pentru fiecare meci Anagennisi Karditsas.

Actualizat 31 oct. 2026
79%
Rată de reușită
14 Predicții evaluate
63 Încredere medie
W W W L L D Formă recentă

TipsBible a evaluat 14 pronosticuri Anagennisi Karditsas în acest sezon: echipa câștigă 36% dintre meciuri, ambele echipe înscriu în 14% dintre partide, iar meciurile sale au o medie de 1.65 goluri. Fiecare pont Anagennisi Karditsas viitor de mai jos este evaluat de AI și păstrat într-un istoric public.

Pronosticuri Anagennisi Karditsas viitoare

Rezultate Anagennisi Karditsas recente

Anagennisi Karditsas vs PAOK II, Super League 2 (Greece), dum., 25 oct. Final: Anagennisi Karditsas 1, PAOK II 0. Cote: 1 1.90, X 3.15, 2 4.35. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Anagennisi Karditsas câștigă la cota 1.90; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.54; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.68. Cel mai bun pont: Sub 2.5 goluri la cota 1.54, încredere 83% — Câștigat.
FT
Karditsa1
PAOK B0
✓ U2.5
▾1.5483%
Pyrgos 1968 vs Anagennisi Karditsas, Super League 2 (Greece), dum., 18 oct. Final: Pyrgos 1968 0, Anagennisi Karditsas 1. Cote: 1 3.00, X 2.90, 2 2.52. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Pyrgos 1968 câștigă la cota 3.00; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.46; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.65. Cel mai bun pont: Sub 2.5 goluri la cota 1.46, încredere 88% — Câștigat.
FT
Pyrgos0
Karditsa1
✓ U2.5
▾1.4688%
Anagennisi Karditsas vs Zakynthos, Super League 2 (Greece), lun., 12 oct. Final: Anagennisi Karditsas 3, Zakynthos 0. Cote: 1 2.15, X 3.25, 2 3.70. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal la cota 3.25; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.91; Ambele echipe înscriu: GG la cota 1.73. Cel mai bun pont: Sub 2.5 goluri la cota 1.91, încredere 74% — Pierdut.
FT
Karditsa3
Zakynthos0
✗ U2.5
▴1.9174%
Asteras Tripolis II vs Anagennisi Karditsas, Super League 2 (Greece), dum., 4 oct. Final: Asteras Tripolis II 2, Anagennisi Karditsas 0. Cote: 1 2.87, X 2.82, 2 2.65. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Asteras Tripolis II câștigă la cota 2.87; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.52; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.78. Cel mai bun pont: Sub 2.5 goluri la cota 1.52, încredere 87% — Câștigat.
FT
Asteras T. II2
Karditsa0
✓ U2.5
▴1.5287%
Apollon Pontou vs Anagennisi Karditsas, Super League 2 (Greece), dum., 27 sept. Final: Apollon Pontou 1, Anagennisi Karditsas 0. Cote: 1 3.25, X 2.90, 2 2.35. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Gazde sau egal la cota 1.57; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.44; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.65. Cel mai bun pont: Sub 2.5 goluri la cota 1.44, încredere 72% — Câștigat.
FT
Apollon Pontou1
Karditsa0
✓ U2.5
▾1.4472%
Anagennisi Karditsas vs Panionios, Super League 2 (Greece), sâm., 19 sept. Final: Anagennisi Karditsas 0, Panionios 0. Cote: 1 3.65, X 2.92, 2 2.12. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Panionios câștigă la cota 2.12; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.44; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.60. Cel mai bun pont: Egal sau oaspeți la cota 1.25, încredere 77% — Câștigat.
FT
Karditsa0
Panionios0
✓ X2
1.2577%
Ellas Syros vs Anagennisi Karditsas, Super League 2 (Greece), dum., 13 sept. Final: Ellas Syros 3, Anagennisi Karditsas 0. Cote: 1 2.02, X 3.05, 2 3.95. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Ellas Syros câștigă la cota 2.02; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.52; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.65. Cel mai bun pont: Sub 2.5 goluri la cota 1.52, încredere 73% — Pierdut.
FT
Ellas Syrou3
Karditsa0
✗ U2.5
▴1.5273%
Anagennisi Karditsas vs Kozani, Super League 2 (Greece), dum., 21 apr. Final: Anagennisi Karditsas 1, Kozani 1. Cote: 1 2.05, X 2.96, 2 3.75. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Anagennisi Karditsas câștigă la cota 2.05; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.40; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.57. Cel mai bun pont: Sub 2.5 goluri la cota 1.40, încredere 89% — Câștigat.
FT
Karditsa1
Kozani1
✓ U2.5
1.4089%
Aiolikos vs Anagennisi Karditsas, Super League 2 (Greece), dum., 7 apr. Final: Aiolikos 0, Anagennisi Karditsas 1. Cote: 1 2.25, X 3.00, 2 3.17. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Egal sau oaspeți la cota 1.57; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.48; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.68. Cel mai bun pont: Sub 2.5 goluri la cota 1.48, încredere 87% — Câștigat.
FT
Aiolikos0
Karditsa1
✓ U2.5
1.4887%
Kozani vs Anagennisi Karditsas, Super League 2 (Greece), dum., 24 mar. Final: Kozani 1, Anagennisi Karditsas 0. Cote: 1 2.31, X 3.00, 2 3.10. Predicțiile TipsBible — Rezultat final: Anagennisi Karditsas câștigă la cota 3.10; Total goluri: Sub 2.5 goluri la cota 1.57; Ambele echipe înscriu: NG la cota 1.80. Cel mai bun pont: Sub 2.5 goluri la cota 1.57, încredere 89% — Câștigat.
FT
Kozani1
Karditsa0
✓ U2.5
1.5789%

Anagennisi Karditsas în acest sezon

Rezultate
Câștigate 5 Egaluri 4 Pierdute 5

în 14 meciuri · Rată de reușită 36%

Goluri
0.86Marcate / meci
0.79Primite / meci
Meciuri fără gol primit 50% Nu a înscris 50%
Tendințe goluri
Ambele echipe au înscris14%
Peste 2.5 goluri29%
Peste 1.5 goluri43%

Cum se descurcă ponturile noastre Anagennisi Karditsas

Rata noastră publică de reușită la această echipă pe piață — doar ponturi închise.

Peste / Sub cel mai precis 77% 13 ponturi

Deblochează fiecare pont Anagennisi Karditsas

Vezi toate ponturile viitoare, cotele complete și ratingurile value — gratuit când îți creezi un cont.

Deblochează toate predicțiile

Întrebări frecvente

Pronosticurile Anagennisi Karditsas sunt gratuite?

Da — ponturi fotbal Anagennisi Karditsas proaspete sunt publicate gratuit în fiecare etapă, iar un cont gratuit deblochează fiecare pont viitor, cotele complete și Generatorul de Bilete AI complet.

Cât de precise sunt pronosticurile Anagennisi Karditsas?

Fiecare pronostic Anagennisi Karditsas încheiat este evaluat în public și rămâne la dosar — câștigat sau pierdut — ca să ne poți verifica singur precizia, totul gratuit.

Ce meciuri Anagennisi Karditsas acoperiți?

Acoperim Anagennisi Karditsas în toate competițiile pe care le joacă — ligă, cupe și continentale — cu 1X2, peste/sub, ambele echipe înscriu și cel mai bun pont al nostru pentru fiecare meci.

Cum se fac pronosticurile Anagennisi Karditsas?

Un model de machine learning cântărește forma, golurile așteptate, accidentările și meciurile directe, apoi punctează și publică automat cele mai puternice pronosticuri Anagennisi Karditsas — 100% AI, fără alegeri făcute de om.

Ultimele articole

Toate articolele
Match Previews

Rodina Moskva vs FC Orenburg: Pauza face diferența

Pronostic Rodina Moskva vs FC Orenburg: scor prezis 1:2, pont principal X2 (oaspeții câștigă sau remiză) la cota 1.39. Ponturi gratuite pentru Premier League, cote și statistici.