Aktualizowane na żywo Piłkarskie typy oceniane przez AI, wartościowe zakłady i publiczna historia
18+
TipsBible
⌘K Zaloguj się Zarejestruj się
II Liga - East Poland

Wisła Puławy typy

Typy AI na mecze, forma i nasza publiczna historia dla każdego meczu Wisła Puławy.

Zaktualizowano 31 paź 2026
71%
Skuteczność
7 Rozliczonych typów
53 Śr. zaufanie
L D W L W L Ostatnia forma

TipsBible oceniło 7 typów na Wisła Puławy w tym sezonie: drużyna wygrywa 43% swoich meczów, obie drużyny strzelają w 43% spotkań, a na mecz pada średnio 2.71 gola. Każdy nadchodzący typ na Wisła Puławy poniżej jest oceniony przez AI i zapisany w publicznej historii.

Nadchodzące typy na Wisła Puławy

Obecnie brak nadchodzących meczów Wisła Puławy z opublikowanym typem — zajrzyj wkrótce.

Ostatnie wyniki Wisła Puławy

Wisla Pulawy vs Resovia Rzeszow, II Liga - East (Poland), sob., 7 cze. Koniec meczu: Wisla Pulawy 0, Resovia Rzeszow 1. Kursy: 1 3.00, X 3.60, 2 2.05. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Wisla Pulawy po kursie 3.00; Suma goli: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.48; Obie drużyny strzelą: Nie po kursie 2.40. Najlepszy typ: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.48, zaufanie 72% — Wygrany.
FT
Wisla Pulawy0
Resovia1
✓ U3.5
1.4872%
Wisla Pulawy vs Olimpia Grudziadz, II Liga - East (Poland), pt., 23 maj. Koniec meczu: Wisla Pulawy 0, Olimpia Grudziadz 0. Kursy: 1 2.80, X 3.34, 2 2.27. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Wisla Pulawy po kursie 2.80; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.75; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.61. Najlepszy typ: Wisla Pulawy strzela gola po kursie 1.30, zaufanie 89% — Przegrany.
FT
Wisla Pulawy0
Ol. Grudziadz0
✗ HS
1.3089%
Zaglebie Sosnowiec vs Wisla Pulawy, II Liga - East (Poland), pt., 16 maj. Koniec meczu: Zaglebie Sosnowiec 1, Wisla Pulawy 4. Kursy: 1 1.60, X 4.05, 2 4.35. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Remis po kursie 4.05; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.55; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.55. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.55, zaufanie 76% — Wygrany.
FT
Zag. Sosnowiec1
Wisla Pulawy4
✓ O2.5
1.5576%
Wisla Pulawy vs Chojniczanka Chojnice, II Liga - East (Poland), sob., 10 maj. Koniec meczu: Wisla Pulawy 1, Chojniczanka Chojnice 4. Kursy: 1 3.56, X 3.50, 2 1.85. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Chojniczanka Chojnice po kursie 1.85; Suma goli: Powyżej 1.5 gola po kursie 1.25; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.70. Najlepszy typ: Powyżej 1.5 gola po kursie 1.25, zaufanie 72% — Wygrany.
FT
Wisla Pulawy1
Chojniczanka4
✓ O1.5
1.2572%
Wieczysta Krakow vs Wisla Pulawy, II Liga - East (Poland), sob., 3 maj. Koniec meczu: Wieczysta Krakow 1, Wisla Pulawy 2. Kursy: 1 1.05, X 11.00, 2 23.00. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Wieczysta Krakow po kursie 1.05; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.16; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 2.00. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.16, zaufanie 74% — Wygrany.
FT
Wieczysta K1
Wisla Pulawy2
✓ O2.5
1.1674%
Polonia Bytom vs Wisla Pulawy, II Liga - East (Poland), sob., 26 kwi. Koniec meczu: Polonia Bytom 4, Wisla Pulawy 0. Kursy: 1 1.30, X 5.00, 2 8.50. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Polonia Bytom po kursie 1.25; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.48; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.87. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.48, zaufanie 75% — Wygrany.
FT
Polonia Bytom4
Wisla Pulawy0
✓ O2.5
1.4875%
Wisla Pulawy vs Radunia Stezyca, II Liga - East (Poland), czw., 17 kwi. Koniec meczu: Wisla Pulawy 1, Radunia Stezyca 0. Kursy: 1 2.20, X 3.32, 2 2.90. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 1.33; Suma goli: Powyżej 1.5 gola po kursie 1.25; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.67. Najlepszy typ: Radunia Stezyca strzela gola po kursie 1.33, zaufanie 76% — Przegrany.
FT
Wisla Pulawy1
Radunia S0
✗ AS
1.3376%

Wisła Puławy w tym sezonie

Wyniki
Wygrane 3 Remisy 1 Przegrane 3

w 7 meczach · Skuteczność 43%

Gole
1.14Strzelone / mecz
1.57Stracone / mecz
Czyste konta 29% Bez gola 43%
Trendy bramkowe
Obie drużyny strzeliły43%
Powyżej 2,5 gola57%
Powyżej 1,5 gola57%

Jak sprawdzają się nasze typy na Wisła Puławy

Nasza publiczna skuteczność dla tej drużyny według rynku — tylko rozliczone typy.

Powyżej / Poniżej 100% 5 typów

Odblokuj każdy typ na Wisła Puławy

Zobacz wszystkie nadchodzące typy, pełne kursy i oceny value — za darmo, gdy założysz konto.

Odblokuj wszystkie typy

Najczęściej zadawane pytania

Czy typy na Wisła Puławy są darmowe?

Tak — świeże typy piłkarskie na Wisła Puławy publikujemy za darmo w każdy dzień meczowy, a darmowe konto odblokowuje każdy nadchodzący typ, pełne kursy i pełny Kreator zakładów AI.

Jak skuteczne są wasze typy na Wisła Puławy?

Każdy zakończony typ na Wisła Puławy jest rozliczany publicznie i zostaje w historii — trafiony czy nie — więc sam możesz zweryfikować naszą skuteczność, w całości za darmo.

Które mecze Wisła Puławy obejmujecie?

Obejmujemy Wisła Puławy we wszystkich rozgrywkach, w jakich grają — liga, puchary i europejskie — z typami 1X2, over/under, obie drużyny strzelą i naszym najlepszym typem na każdy mecz.

Jak powstają typy na Wisła Puławy?

Model uczenia maszynowego waży formę, oczekiwane gole, kontuzje i mecze bezpośrednie, a następnie automatycznie ocenia i publikuje najmocniejsze typy na Wisła Puławy — w 100% AI, bez ręcznego doboru przez człowieka.

Najnowsze z bloga

Wszystkie artykuły
Betting Guides

Co oznacza under 2.5 gola w zakładach piłkarskich?

Zakład na under 2.5 gola wygrywa, jeśli w meczu piłkarskim padnie zero, jeden lub dwa gole. Sprawdź, które wyniki się liczą, jak działają kursy i kiedy lepiej unikać tego rynku.