Aktualizowane na żywo Piłkarskie typy oceniane przez AI, wartościowe zakłady i publiczna historia
18+
TipsBible
⌘K Zaloguj się Zarejestruj się
National League Myanmar

Rakhine United typy

Typy AI na mecze, forma i nasza publiczna historia dla każdego meczu Rakhine United.

Zaktualizowano 31 paź 2026
82%
Skuteczność
11 Rozliczonych typów
47 Śr. zaufanie
L D L L L D Ostatnia forma

TipsBible oceniło 11 typów na Rakhine United w tym sezonie: drużyna wygrywa 36% swoich meczów, obie drużyny strzelają w 55% spotkań, a na mecz pada średnio 2.72 gola. Każdy nadchodzący typ na Rakhine United poniżej jest oceniony przez AI i zapisany w publicznej historii.

Nadchodzące typy na Rakhine United

Obecnie brak nadchodzących meczów Rakhine United z opublikowanym typem — zajrzyj wkrótce.

Ostatnie wyniki Rakhine United

Rakhine United vs I.S.P.E, National League (Myanmar), pon., 16 mar. Koniec meczu: Rakhine United 1, I.S.P.E 2. Kursy: 1 2.47, X 4.20, 2 2.33. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gości lub remis po kursie 1.46; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.30; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.29. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.30, zaufanie 72% — Wygrany.
FT
Rakhine United1
I.S.P.E2
✓ O2.5
▾1.3072%
Hantharwady United vs Rakhine United, National League (Myanmar), śr., 11 mar. Koniec meczu: Hantharwady United 0, Rakhine United 0. Kursy: 1 1.53, X 5.00, 2 4.40. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Rakhine United po kursie 4.40; Suma goli: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.78; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.48. Najlepszy typ: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.78, zaufanie 63% — Wygrany.
FT
Hantharwady Utd0
Rakhine United0
✓ U3.5
▴1.7863%
Dagon Port vs Rakhine United, National League (Myanmar), pt., 6 mar. Koniec meczu: Dagon Port 5, Rakhine United 3. Kursy: 1 1.93, X 3.80, 2 3.05. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Dagon Port po kursie 1.93; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.33; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.35. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.33, zaufanie 77% — Wygrany.
FT
Dagon Port5
Rakhine United3
✓ O2.5
1.3377%
Dagon vs Rakhine United, National League (Myanmar), wt., 24 lut. Koniec meczu: Dagon 1, Rakhine United 0. Kursy: 1 1.23, X 6.30, 2 9.00. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Dagon po kursie 1.23; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.26; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.68. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.26, zaufanie 71% — Przegrany.
FT
Dagon1
Rakhine United0
✗ O2.5
1.2671%
Ayeyawady vs Rakhine United, National League (Myanmar), czw., 19 lut. Koniec meczu: Ayeyawady 2, Rakhine United 1. Kursy: 1 2.05, X 3.70, 2 3.35. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Remis po kursie 3.70; Suma goli: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.61; Obie drużyny strzelą: Nie po kursie 2.63. Najlepszy typ: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.61, zaufanie 85% — Wygrany.
FT
Ayeyawady2
Rakhine United1
✓ U3.5
▾1.6185%
Rakhine United vs Sagaing United, National League (Myanmar), wt., 10 lut. Koniec meczu: Rakhine United 2, Sagaing United 2. Kursy: 1 3.10, X 3.65, 2 2.00. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gości lub remis po kursie 1.30; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.48; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.46. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.48, zaufanie 75% — Wygrany.
FT
Rakhine United2
Sagaing Utd2
✓ O2.5
▴1.4875%
Rakhine United vs Yadanarbon, National League (Myanmar), czw., 5 lut. Koniec meczu: Rakhine United 2, Yadanarbon 0. Kursy: 1 3.60, X 4.50, 2 1.68. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Rakhine United po kursie 3.60; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.21; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.29. Najlepszy typ: Rakhine United strzela gola po kursie 1.29, zaufanie 75% — Wygrany.
FT
Rakhine United2
Yadanarbon0
✓ HS
▾1.2975%
Rakhine United vs Thitsar Arman, National League (Myanmar), czw., 22 sty. Koniec meczu: Rakhine United 0, Thitsar Arman 0. Kursy: 1 3.25, X 4.00, 2 2.08. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 1.70; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.36; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.34. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.36, zaufanie 75% — Przegrany.
FT
Rakhine United0
Thitsar Arman0
✗ O2.5
▴1.3675%
Rakhine United vs Myawady, National League (Myanmar), pt., 10 sty. Koniec meczu: Rakhine United 2, Myawady 1. Kursy: 1 3.30, X 4.60, 2 1.73. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 1.80; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.43; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.42. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.43, zaufanie 68% — Wygrany.
FT
Rakhine United2
Myawady1
✓ O2.5
1.4368%

Rakhine United w tym sezonie

Wyniki
Wygrane 4 Remisy 3 Przegrane 4

w 11 meczach · Skuteczność 36%

Gole
1.45Strzelone / mecz
1.27Stracone / mecz
Czyste konta 36% Bez gola 27%
Trendy bramkowe
Obie drużyny strzeliły55%
Powyżej 2,5 gola55%
Powyżej 1,5 gola73%

Jak sprawdzają się nasze typy na Rakhine United

Nasza publiczna skuteczność dla tej drużyny według rynku — tylko rozliczone typy.

Powyżej / Poniżej najskuteczniejszy 78% 9 typów

Odblokuj każdy typ na Rakhine United

Zobacz wszystkie nadchodzące typy, pełne kursy i oceny value — za darmo, gdy założysz konto.

Odblokuj wszystkie typy

Najczęściej zadawane pytania

Czy typy na Rakhine United są darmowe?

Tak — świeże typy piłkarskie na Rakhine United publikujemy za darmo w każdy dzień meczowy, a darmowe konto odblokowuje każdy nadchodzący typ, pełne kursy i pełny Kreator zakładów AI.

Jak skuteczne są wasze typy na Rakhine United?

Każdy zakończony typ na Rakhine United jest rozliczany publicznie i zostaje w historii — trafiony czy nie — więc sam możesz zweryfikować naszą skuteczność, w całości za darmo.

Które mecze Rakhine United obejmujecie?

Obejmujemy Rakhine United we wszystkich rozgrywkach, w jakich grają — liga, puchary i europejskie — z typami 1X2, over/under, obie drużyny strzelą i naszym najlepszym typem na każdy mecz.

Jak powstają typy na Rakhine United?

Model uczenia maszynowego waży formę, oczekiwane gole, kontuzje i mecze bezpośrednie, a następnie automatycznie ocenia i publikuje najmocniejsze typy na Rakhine United — w 100% AI, bez ręcznego doboru przez człowieka.

Najnowsze z bloga

Wszystkie artykuły
Betting Guides

Co oznacza under 2.5 gola w zakładach piłkarskich?

Zakład na under 2.5 gola wygrywa, jeśli w meczu piłkarskim padnie zero, jeden lub dwa gole. Sprawdź, które wyniki się liczą, jak działają kursy i kiedy lepiej unikać tego rynku.