Aktualizowane na żywo Piłkarskie typy oceniane przez AI, wartościowe zakłady i publiczna historia
18+
TipsBible
⌘K Zaloguj się Zarejestruj się
Super League Malaysia

Pahang typy

Typy AI na mecze, forma i nasza publiczna historia dla każdego meczu Pahang.

Zaktualizowano 31 paź 2026
71%
Skuteczność
7 Rozliczonych typów
53 Śr. zaufanie
W W W W L D Ostatnia forma

TipsBible oceniło 7 typów na Pahang w tym sezonie: drużyna wygrywa 71% swoich meczów, obie drużyny strzelają w 71% spotkań, a na mecz pada średnio 4.43 gola. Każdy nadchodzący typ na Pahang poniżej jest oceniony przez AI i zapisany w publicznej historii.

Nadchodzące typy na Pahang

Obecnie brak nadchodzących meczów Pahang z opublikowanym typem — zajrzyj wkrótce.

Ostatnie wyniki Pahang

Pahang vs Penang, Super League (Malaysia), sob., 19 kwi. Koniec meczu: Pahang 3, Penang 2. Kursy: 1 1.85, X 3.50, 2 3.60. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 1.22; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.62; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.57. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.62, zaufanie 67% — Wygrany.
FT
Pahang3
Penang2
✓ O2.5
1.6267%
Perak vs Pahang, Super League (Malaysia), sob., 12 kwi. Koniec meczu: Perak 0, Pahang 1. Kursy: 1 2.40, X 3.25, 2 2.65. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Perak po kursie 2.40; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.65; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.53. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.65, zaufanie 88% — Przegrany.
FT
Perak0
Pahang1
✗ O2.5
1.6588%
Pahang vs Kedah, Super League (Malaysia), wt., 8 kwi. Koniec meczu: Pahang 6, Kedah 0. Kursy: 1 1.17, X 6.00, 2 14.50. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Pahang po kursie 1.17; Suma goli: Powyżej 1.5 gola po kursie 1.13; Obie drużyny strzelą: Nie po kursie 1.60. Najlepszy typ: Powyżej 1.5 gola po kursie 1.13, zaufanie 89% — Wygrany.
FT
Pahang6
Kedah0
✓ O1.5
1.1389%
Pdrm vs Pahang, Super League (Malaysia), sob., 8 mar. Koniec meczu: Pdrm 1, Pahang 3. Kursy: 1 1.92, X 3.40, 2 3.40. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 1.26; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.65; Obie drużyny strzelą: Nie po kursie 2.23. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.65, zaufanie 74% — Wygrany.
FT
Pdrm1
Pahang3
✓ O2.5
1.6574%
Pahang vs Terengganu, Super League (Malaysia), czw., 27 lut. Koniec meczu: Pahang 1, Terengganu 5. Kursy: 1 2.95, X 3.40, 2 2.15. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gości lub remis po kursie 1.33; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.77; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.62. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.77, zaufanie 78% — Wygrany.
FT
Pahang1
Terengganu5
✓ O2.5
1.7778%
Sabah FA vs Pahang, Super League (Malaysia), niedz., 16 lut. Koniec meczu: Sabah FA 2, Pahang 2. Kursy: 1 1.67, X 3.65, 2 4.20. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Sabah FA po kursie 1.67; Suma goli: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.50; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.58. Najlepszy typ: Wygrana Sabah FA po kursie 1.67, zaufanie 53% — Przegrany.
FT
Sabah2
Pahang2
✗ 1
1.6753%

Pahang w tym sezonie

Wyniki
Wygrane 5 Remisy 1 Przegrane 1

w 7 meczach · Skuteczność 71%

Gole
2.86Strzelone / mecz
1.57Stracone / mecz
Czyste konta 29% Bez gola 0%
Trendy bramkowe
Obie drużyny strzeliły71%
Powyżej 2,5 gola86%
Powyżej 1,5 gola86%

Jak sprawdzają się nasze typy na Pahang

Nasza publiczna skuteczność dla tej drużyny według rynku — tylko rozliczone typy.

Powyżej / Poniżej 83% 6 typów

Odblokuj każdy typ na Pahang

Zobacz wszystkie nadchodzące typy, pełne kursy i oceny value — za darmo, gdy założysz konto.

Odblokuj wszystkie typy

Najczęściej zadawane pytania

Czy typy na Pahang są darmowe?

Tak — świeże typy piłkarskie na Pahang publikujemy za darmo w każdy dzień meczowy, a darmowe konto odblokowuje każdy nadchodzący typ, pełne kursy i pełny Kreator zakładów AI.

Jak skuteczne są wasze typy na Pahang?

Każdy zakończony typ na Pahang jest rozliczany publicznie i zostaje w historii — trafiony czy nie — więc sam możesz zweryfikować naszą skuteczność, w całości za darmo.

Które mecze Pahang obejmujecie?

Obejmujemy Pahang we wszystkich rozgrywkach, w jakich grają — liga, puchary i europejskie — z typami 1X2, over/under, obie drużyny strzelą i naszym najlepszym typem na każdy mecz.

Jak powstają typy na Pahang?

Model uczenia maszynowego waży formę, oczekiwane gole, kontuzje i mecze bezpośrednie, a następnie automatycznie ocenia i publikuje najmocniejsze typy na Pahang — w 100% AI, bez ręcznego doboru przez człowieka.

Najnowsze z bloga

Wszystkie artykuły
Betting Guides

Co oznacza under 2.5 gola w zakładach piłkarskich?

Zakład na under 2.5 gola wygrywa, jeśli w meczu piłkarskim padnie zero, jeden lub dwa gole. Sprawdź, które wyniki się liczą, jak działają kursy i kiedy lepiej unikać tego rynku.