Aktualizowane na żywo Piłkarskie typy oceniane przez AI, wartościowe zakłady i publiczna historia
18+
TipsBible
⌘K Zaloguj się Zarejestruj się
Indian Super League India

Mumbai City typy

Typy AI na mecze, forma i nasza publiczna historia dla każdego meczu Mumbai City.

Zaktualizowano 31 paź 2026
89%
Skuteczność
9 Rozliczonych typów
57 Śr. zaufanie
D D L W W L Ostatnia forma

TipsBible oceniło 9 typów na Mumbai City w tym sezonie: drużyna wygrywa 22% swoich meczów, obie drużyny strzelają w 44% spotkań, a na mecz pada średnio 1.78 gola. Każdy nadchodzący typ na Mumbai City poniżej jest oceniony przez AI i zapisany w publicznej historii.

Nadchodzące typy na Mumbai City

Ostatnie wyniki Mumbai City

Kerala Blasters vs Mumbai City, Indian Super League (India), niedz., 25 paź. Koniec meczu: Kerala Blasters 0, Mumbai City 0. Kursy: 1 2.75, X 3.25, 2 2.55. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Remis po kursie 3.25; Suma goli: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.29; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.75. Najlepszy typ: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.29, zaufanie 70% — Wygrany.
FT
Kerala Blasters0
Mumbai City0
✓ U3.5
1.2970%
Minerva Punjab vs Mumbai City, Indian Super League (India), pon., 19 paź. Koniec meczu: Minerva Punjab 1, Mumbai City 1. Kursy: 1 2.65, X 3.30, 2 2.63. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Minerva Punjab po kursie 2.65; Suma goli: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.30; Obie drużyny strzelą: Nie po kursie 2.06. Najlepszy typ: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 1.52, zaufanie 81% — Wygrany.
FT
Punjab1
Mumbai City1
✓ 1X
▴1.5281%
Churchill Brothers vs Mumbai City, Indian Super League (India), niedz., 11 paź. Koniec meczu: Churchill Brothers 2, Mumbai City 1. Kursy: 1 4.55, X 3.70, 2 1.75. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Remis po kursie 3.70; Suma goli: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.35; Obie drużyny strzelą: Nie po kursie 2.00. Najlepszy typ: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.35, zaufanie 70% — Wygrany.
FT
Churchill Bros2
Mumbai City1
✓ U3.5
▴1.3570%
Minerva Punjab vs Mumbai City, Indian Super League (India), czw., 21 maj. Koniec meczu: Minerva Punjab 0, Mumbai City 2. Kursy: 1 2.25, X 3.50, 2 3.25. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Minerva Punjab po kursie 2.25; Suma goli: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.46; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.58. Najlepszy typ: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.46, zaufanie 89% — Wygrany.
FT
Punjab0
Mumbai City2
✓ U3.5
▴1.4689%
Mohammedan vs Mumbai City, Indian Super League (India), pt., 15 maj. Koniec meczu: Mohammedan 0, Mumbai City 4. Kursy: 1 9.50, X 5.70, 2 1.29. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Mumbai City po kursie 1.29; Suma goli: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.51; Obie drużyny strzelą: Nie po kursie 1.67. Najlepszy typ: Wygrana Mumbai City po kursie 1.29, zaufanie 92% — Wygrany.
FT
Mohammedan0
Mumbai City4
✓ 2
▾1.2992%
Mumbai City vs East II, Indian Super League (India), wt., 5 maj. Koniec meczu: Mumbai City 1, East II 2. Kursy: 1 3.90, X 3.55, 2 2.00. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana East II po kursie 2.00; Suma goli: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.38; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.71. Najlepszy typ: Poniżej 3.5 gola po kursie 1.38, zaufanie 64% — Wygrany.
FT
Mumbai City1
East Bengal II2
✓ U3.5
▴1.3864%
Bengaluru vs Mumbai City, Indian Super League (India), sob., 25 kwi. Koniec meczu: Bengaluru 0, Mumbai City 0. Kursy: 1 2.63, X 2.88, 2 2.60. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Bengaluru po kursie 2.63; Suma goli: Poniżej 2.5 gola po kursie 1.50; Obie drużyny strzelą: Nie po kursie 1.73. Najlepszy typ: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 1.36, zaufanie 61% — Wygrany.
FT
Bengaluru0
Mumbai City0
✓ 1X
1.3661%
Jamshedpur vs Mumbai City, Indian Super League (India), czw., 9 kwi. Koniec meczu: Jamshedpur 1, Mumbai City 1. Kursy: 1 2.75, X 2.95, 2 2.90. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Remis po kursie 2.95; Suma goli: Poniżej 2.5 gola po kursie 1.60; Obie drużyny strzelą: Nie po kursie 1.80. Najlepszy typ: Poniżej 2.5 gola po kursie 1.60, zaufanie 79% — Wygrany.
FT
Jamshedpur1
Mumbai City1
✓ U2.5
▴1.6079%
Hyderabad vs Mumbai City, Indian Super League (India), śr., 19 lut. Koniec meczu: Hyderabad 0, Mumbai City 0. Kursy: 1 4.80, X 3.85, 2 1.60. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Mumbai City po kursie 1.60; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.64; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.65. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.64, zaufanie 73% — Przegrany.
FT
Hyderabad0
Mumbai City0
✗ O2.5
1.6473%

Mumbai City w tym sezonie

Wyniki
Wygrane 2 Remisy 5 Przegrane 2

w 9 meczach · Skuteczność 22%

Gole
1.11Strzelone / mecz
0.67Stracone / mecz
Czyste konta 56% Bez gola 33%
Trendy bramkowe
Obie drużyny strzeliły44%
Powyżej 2,5 gola33%
Powyżej 1,5 gola67%

Jak sprawdzają się nasze typy na Mumbai City

Nasza publiczna skuteczność dla tej drużyny według rynku — tylko rozliczone typy.

Powyżej / Poniżej 83% 6 typów

Mumbai City — najlepsi zawodnicy

MID Sergio Llamas 1G 7.80
MID L. Otormín 1G 6.63
MID B. Fernandes 7.10
DEF A. Mishra 7.00
DEF L. Ćirković 6.90
DEF H. Ralte 6.80
MID Noufal 6.77
DEF Carlos Delgado 6.70
FWD F. Choudhary 6.70
MID Z. Zothanpuia 6.63
FWD Ajsal Muhammad 6.63
MID B. Lalnuntluanga 6.40
FWD W. Jordán 6.40
FWD H. Jain 6.40

Odblokuj każdy typ na Mumbai City

Zobacz wszystkie nadchodzące typy, pełne kursy i oceny value — za darmo, gdy założysz konto.

Odblokuj wszystkie typy

Najczęściej zadawane pytania

Czy typy na Mumbai City są darmowe?

Tak — świeże typy piłkarskie na Mumbai City publikujemy za darmo w każdy dzień meczowy, a darmowe konto odblokowuje każdy nadchodzący typ, pełne kursy i pełny Kreator zakładów AI.

Jak skuteczne są wasze typy na Mumbai City?

Każdy zakończony typ na Mumbai City jest rozliczany publicznie i zostaje w historii — trafiony czy nie — więc sam możesz zweryfikować naszą skuteczność, w całości za darmo.

Które mecze Mumbai City obejmujecie?

Obejmujemy Mumbai City we wszystkich rozgrywkach, w jakich grają — liga, puchary i europejskie — z typami 1X2, over/under, obie drużyny strzelą i naszym najlepszym typem na każdy mecz.

Jak powstają typy na Mumbai City?

Model uczenia maszynowego waży formę, oczekiwane gole, kontuzje i mecze bezpośrednie, a następnie automatycznie ocenia i publikuje najmocniejsze typy na Mumbai City — w 100% AI, bez ręcznego doboru przez człowieka.

Najnowsze z bloga

Wszystkie artykuły
Betting Guides

Co oznacza under 2.5 gola w zakładach piłkarskich?

Zakład na under 2.5 gola wygrywa, jeśli w meczu piłkarskim padnie zero, jeden lub dwa gole. Sprawdź, które wyniki się liczą, jak działają kursy i kiedy lepiej unikać tego rynku.