Aktualizowane na żywo Piłkarskie typy oceniane przez AI, wartościowe zakłady i publiczna historia
18+
TipsBible
⌘K Zaloguj się Zarejestruj się
Western Australia State League 1 Australia

Floreat Athena typy

Typy AI na mecze, forma i nasza publiczna historia dla każdego meczu Floreat Athena.

Zaktualizowano 31 paź 2026
88%
Skuteczność
8 Rozliczonych typów
68 Śr. zaufanie
D W W W W D Ostatnia forma

TipsBible oceniło 8 typów na Floreat Athena w tym sezonie: drużyna wygrywa 63% swoich meczów, obie drużyny strzelają w 75% spotkań, a na mecz pada średnio 4.50 gola. Każdy nadchodzący typ na Floreat Athena poniżej jest oceniony przez AI i zapisany w publicznej historii.

Nadchodzące typy na Floreat Athena

Obecnie brak nadchodzących meczów Floreat Athena z opublikowanym typem — zajrzyj wkrótce.

Ostatnie wyniki Floreat Athena

Gwelup Croatia vs Floreat Athena, Western Australia State League 1 (Australia), sob., 22 sie. Koniec meczu: Gwelup Croatia 4, Floreat Athena 4. Kursy: 1 5.00, X 4.85, 2 1.42. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 2.47; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.24; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.40. Najlepszy typ: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 2.47, zaufanie 56% — Wygrany.
FT
Gwelup Croatia4
Floreat Athena4
✓ 1X
▴2.4756%
Floreat Athena vs Mandurah City, Western Australia State League 1 (Australia), sob., 15 sie. Koniec meczu: Floreat Athena 2, Mandurah City 1. Kursy: 1 1.57, X 4.35, 2 4.40. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Floreat Athena po kursie 1.57; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.33; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.43. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.33, zaufanie 78% — Wygrany.
FT
Floreat Athena2
Mandurah City1
✓ O2.5
1.3378%
Floreat Athena vs Cockburn City, Western Australia State League 1 (Australia), sob., 8 sie. Koniec meczu: Floreat Athena 7, Cockburn City 1. Kursy: 1 1.47, X 4.50, 2 5.10. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Floreat Athena po kursie 1.47; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.39; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.55. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.39, zaufanie 78% — Wygrany.
FT
Floreat Athena7
Cockburn City1
✓ O2.5
1.3978%
Floreat Athena vs Quinns FC, Western Australia State League 1 (Australia), sob., 18 lip. Koniec meczu: Floreat Athena 2, Quinns FC 1. Kursy: 1 1.35, X 4.90, 2 6.10. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Floreat Athena po kursie 1.35; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.33; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.55. Najlepszy typ: Wygrana Floreat Athena po kursie 1.35, zaufanie 83% — Wygrany.
FT
Floreat Athena2
Quinns1
✓ 1
▾1.3583%
Curtin University vs Floreat Athena, Western Australia State League 1 (Australia), sob., 11 lip. Koniec meczu: Curtin University 0, Floreat Athena 4. Kursy: 1 6.30, X 4.75, 2 1.36. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Floreat Athena po kursie 1.36; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.47; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.71. Najlepszy typ: Wygrana Floreat Athena po kursie 1.36, zaufanie 77% — Wygrany.
FT
Curtin Univ0
Floreat Athena4
✓ 2
▴1.3677%
Murdoch Melville vs Floreat Athena, Western Australia State League 1 (Australia), sob., 4 lip. Koniec meczu: Murdoch Melville 2, Floreat Athena 2. Kursy: 1 4.15, X 4.25, 2 1.60. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Floreat Athena po kursie 1.60; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.36; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.43. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.36, zaufanie 86% — Wygrany.
FT
Murdoch M2
Floreat Athena2
✓ O2.5
▴1.3686%
Floreat Athena vs Inglewood United, Western Australia State League 1 (Australia), sob., 27 cze. Koniec meczu: Floreat Athena 2, Inglewood United 0. Kursy: 1 1.72, X 4.00, 2 4.20. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Floreat Athena po kursie 1.53; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.49; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.52. Najlepszy typ: Wygrana Floreat Athena po kursie 1.53, zaufanie 83% — Wygrany.
FT
Floreat Athena2
Inglewood Utd0
✓ 1
1.5383%
Joondalup City vs Floreat Athena, Western Australia State League 1 (Australia), sob., 20 cze. Koniec meczu: Joondalup City 3, Floreat Athena 1. Kursy: 1 3.30, X 3.75, 2 1.87. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Floreat Athena po kursie 1.87; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.42; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.44. Najlepszy typ: Wygrana gości lub remis po kursie 1.27, zaufanie 79% — Przegrany.
FT
Joondalup3
Floreat Athena1
✗ X2
▾1.2779%

Floreat Athena w tym sezonie

Wyniki
Wygrane 5 Remisy 2 Przegrane 1

w 8 meczach · Skuteczność 63%

Gole
3Strzelone / mecz
1.5Stracone / mecz
Czyste konta 25% Bez gola 0%
Trendy bramkowe
Obie drużyny strzeliły75%
Powyżej 2,5 gola88%
Powyżej 1,5 gola100%

Jak sprawdzają się nasze typy na Floreat Athena

Nasza publiczna skuteczność dla tej drużyny według rynku — tylko rozliczone typy.

Wynik meczu (1X2) 80% 5 typów

Odblokuj każdy typ na Floreat Athena

Zobacz wszystkie nadchodzące typy, pełne kursy i oceny value — za darmo, gdy założysz konto.

Odblokuj wszystkie typy

Najczęściej zadawane pytania

Czy typy na Floreat Athena są darmowe?

Tak — świeże typy piłkarskie na Floreat Athena publikujemy za darmo w każdy dzień meczowy, a darmowe konto odblokowuje każdy nadchodzący typ, pełne kursy i pełny Kreator zakładów AI.

Jak skuteczne są wasze typy na Floreat Athena?

Każdy zakończony typ na Floreat Athena jest rozliczany publicznie i zostaje w historii — trafiony czy nie — więc sam możesz zweryfikować naszą skuteczność, w całości za darmo.

Które mecze Floreat Athena obejmujecie?

Obejmujemy Floreat Athena we wszystkich rozgrywkach, w jakich grają — liga, puchary i europejskie — z typami 1X2, over/under, obie drużyny strzelą i naszym najlepszym typem na każdy mecz.

Jak powstają typy na Floreat Athena?

Model uczenia maszynowego waży formę, oczekiwane gole, kontuzje i mecze bezpośrednie, a następnie automatycznie ocenia i publikuje najmocniejsze typy na Floreat Athena — w 100% AI, bez ręcznego doboru przez człowieka.

Najnowsze z bloga

Wszystkie artykuły
Betting Guides

Co oznacza under 2.5 gola w zakładach piłkarskich?

Zakład na under 2.5 gola wygrywa, jeśli w meczu piłkarskim padnie zero, jeden lub dwa gole. Sprawdź, które wyniki się liczą, jak działają kursy i kiedy lepiej unikać tego rynku.