Aktualizowane na żywo Piłkarskie typy oceniane przez AI, wartościowe zakłady i publiczna historia
18+
TipsBible
⌘K Zaloguj się Zarejestruj się
Premier League Hong-Kong

BC Rangers typy

Typy AI na mecze, forma i nasza publiczna historia dla każdego meczu BC Rangers.

Zaktualizowano 31 paź 2026
60%
Skuteczność
10 Rozliczonych typów
53 Śr. zaufanie
D L L L L W Ostatnia forma

TipsBible oceniło 10 typów na BC Rangers w tym sezonie: drużyna wygrywa 10% swoich meczów, obie drużyny strzelają w 60% spotkań, a na mecz pada średnio 3.50 gola. Każdy nadchodzący typ na BC Rangers poniżej jest oceniony przez AI i zapisany w publicznej historii.

Nadchodzące typy na BC Rangers

Obecnie brak nadchodzących meczów BC Rangers z opublikowanym typem — zajrzyj wkrótce.

Ostatnie wyniki BC Rangers

Kowloon City vs BC Rangers, Premier League (Hong-Kong), pt., 30 paź. Koniec meczu: Kowloon City 2, BC Rangers 2. Kursy: 1 2.20, X 3.70, 2 2.87. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Remis po kursie 3.70; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.50; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.45. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.50, zaufanie 83% — Wygrany.
FT
Kowloon City2
BC Rangers2
✓ O2.5
▴1.5083%
BC Rangers vs Warriors, Senior Shield (Hong-Kong), niedz., 25 paź. Koniec meczu: BC Rangers 2, Warriors 4. Kursy: 1 5.70, X 4.65, 2 1.40. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 2.52; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.29; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.48. Najlepszy typ: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 2.52, zaufanie 56% — Przegrany.
FT
BC Rangers2
Warriors4
✗ 1X
2.5256%
BC Rangers vs North District, Premier League (Hong-Kong), niedz., 18 paź. Koniec meczu: BC Rangers 0, North District 1. Kursy: 1 8.25, X 6.00, 2 1.27. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 3.40; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.34; Obie drużyny strzelą: Nie po kursie 2.15. Najlepszy typ: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 3.40, zaufanie 56% — Przegrany.
FT
BC Rangers0
North District1
✗ 1X
▴3.4056%
BC Rangers vs Warriors, Premier League (Hong-Kong), niedz., 11 paź. Koniec meczu: BC Rangers 0, Warriors 2. Kursy: 1 8.10, X 5.70, 2 1.30. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 3.45; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.36; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.64. Najlepszy typ: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 3.45, zaufanie 56% — Przegrany.
FT
BC Rangers0
Warriors2
✗ 1X
▴3.4556%
BC Rangers vs Wofoo Tai Po, League Cup (Hong-Kong), niedz., 4 paź. Koniec meczu: BC Rangers 1, Wofoo Tai Po 3. Kursy: 1 4.40, X 4.20, 2 1.67. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Wofoo Tai Po po kursie 1.67; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.38; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.47. Najlepszy typ: BC Rangers strzela gola po kursie 1.35, zaufanie 75% — Wygrany.
FT
BC Rangers1
Tai Po3
✓ HS
1.3575%
BC Rangers vs Eastern, Premier League (Hong-Kong), niedz., 20 wrz. Koniec meczu: BC Rangers 1, Eastern 0. Kursy: 1 3.90, X 4.10, 2 1.78. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Eastern po kursie 1.78; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.50; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.50. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.50, zaufanie 89% — Przegrany.
FT
BC Rangers1
Eastern0
✗ O2.5
▾1.5089%
North District vs BC Rangers, Premier League (Hong-Kong), niedz., 13 wrz. Koniec meczu: North District 5, BC Rangers 0. Kursy: 1 1.47, X 4.65, 2 5.40. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana North District po kursie 1.47; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.33; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.45. Najlepszy typ: Wygrana North District po kursie 1.47, zaufanie 59% — Wygrany.
FT
North District5
BC Rangers0
✓ 1
▴1.4759%
Wofoo Tai Po vs BC Rangers, Premier League (Hong-Kong), sob., 5 wrz. Koniec meczu: Wofoo Tai Po 3, BC Rangers 2. Kursy: 1 1.50, X 4.90, 2 6.10. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana Wofoo Tai Po po kursie 1.50; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.38; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.52. Najlepszy typ: Wygrana Wofoo Tai Po po kursie 1.50, zaufanie 76% — Wygrany.
FT
Tai Po3
BC Rangers2
✓ 1
▴1.5076%
BC Rangers vs Eastern District, Premier League (Hong-Kong), niedz., 30 sie. Koniec meczu: BC Rangers 1, Eastern District 3. Kursy: 1 3.55, X 3.40, 2 2.00. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 1.78; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.70; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.58. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.70, zaufanie 70% — Wygrany.
FT
BC Rangers1
Eastern D3
✓ O2.5
1.7070%
Hong Kong FC vs BC Rangers, Premier League (Hong-Kong), niedz., 10 maj. Koniec meczu: Hong Kong FC 2, BC Rangers 1. Kursy: 1 8.00, X 5.10, 2 1.40. Typy TipsBible — Wynik końcowy: Wygrana gospodarzy lub remis po kursie 3.00; Suma goli: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.41; Obie drużyny strzelą: Tak po kursie 1.72. Najlepszy typ: Powyżej 2.5 gola po kursie 1.41, zaufanie 80% — Wygrany.
FT
Hong Kong FC2
BC Rangers1
✓ O2.5
▾1.4180%

BC Rangers w tym sezonie

Wyniki
Wygrane 1 Remisy 1 Przegrane 8

w 10 meczach · Skuteczność 10%

Gole
1Strzelone / mecz
2.5Stracone / mecz
Czyste konta 10% Bez gola 30%
Trendy bramkowe
Obie drużyny strzeliły60%
Powyżej 2,5 gola70%
Powyżej 1,5 gola80%

Jak sprawdzają się nasze typy na BC Rangers

Nasza publiczna skuteczność dla tej drużyny według rynku — tylko rozliczone typy.

Wynik meczu (1X2) 40% 5 typów

Odblokuj każdy typ na BC Rangers

Zobacz wszystkie nadchodzące typy, pełne kursy i oceny value — za darmo, gdy założysz konto.

Odblokuj wszystkie typy

Najczęściej zadawane pytania

Czy typy na BC Rangers są darmowe?

Tak — świeże typy piłkarskie na BC Rangers publikujemy za darmo w każdy dzień meczowy, a darmowe konto odblokowuje każdy nadchodzący typ, pełne kursy i pełny Kreator zakładów AI.

Jak skuteczne są wasze typy na BC Rangers?

Każdy zakończony typ na BC Rangers jest rozliczany publicznie i zostaje w historii — trafiony czy nie — więc sam możesz zweryfikować naszą skuteczność, w całości za darmo.

Które mecze BC Rangers obejmujecie?

Obejmujemy BC Rangers we wszystkich rozgrywkach, w jakich grają — liga, puchary i europejskie — z typami 1X2, over/under, obie drużyny strzelą i naszym najlepszym typem na każdy mecz.

Jak powstają typy na BC Rangers?

Model uczenia maszynowego waży formę, oczekiwane gole, kontuzje i mecze bezpośrednie, a następnie automatycznie ocenia i publikuje najmocniejsze typy na BC Rangers — w 100% AI, bez ręcznego doboru przez człowieka.

Najnowsze z bloga

Wszystkie artykuły
Betting Guides

Co oznacza under 2.5 gola w zakładach piłkarskich?

Zakład na under 2.5 gola wygrywa, jeśli w meczu piłkarskim padnie zero, jeden lub dwa gole. Sprawdź, które wyniki się liczą, jak działają kursy i kiedy lepiej unikać tego rynku.