Live bijgewerkt Door AI beoordeelde voetbalvoorspellingen, weddenschappen met waarde en een openbaar trackrecord
18+
TipsBible
⌘K Inloggen Registreren
Premier League Bahrain

Sitra voorspellingen

AI-wedtips, vorm en ons openbare trackrecord voor elke wedstrijd van Sitra.

Bijgewerkt op 31 okt 2026
70%
Winpercentage
10 Beoordeelde voorspellingen
54 Gem. vertrouwen
L W L D D W Recente vorm

TipsBible beoordeelde dit seizoen 10 Sitra-voorspellingen: ze winnen 60% van hun wedstrijden, in 30% van de duels scoren beide teams en hun wedstrijden leveren gemiddeld 2.30 goals op. Elke komende Sitra-tip hieronder is door AI beoordeeld en blijft in een openbaar trackrecord.

Komende voorspellingen voor Sitra

Recente resultaten van Sitra

Sitra tegen Al Riffa, Premier League (Bahrain), do 22 okt. Eindstand: Sitra 2, Al Riffa 3. Odds: 1 6.00, X 3.80, 2 1.60. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Al Riffa wint tegen odds 1.60; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.32; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.78. Beste tip: Onder 3.5 goals tegen odds 1.32, vertrouwen 88% — Verloren.
FT
Sitra2
Al Riffa3
✗ U3.5
▴1.3288%
A'Ali tegen Sitra, Premier League (Bahrain), vr 16 okt. Eindstand: A'Ali 0, Sitra 2. Odds: 1 2.85, X 3.05, 2 2.60. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Sitra wint tegen odds 2.60; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.58; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.75. Beste tip: Onder 2.5 goals tegen odds 1.58, vertrouwen 76% — Gewonnen.
FT
A'Ali0
Sitra2
✓ U2.5
1.5876%
Sitra tegen Al Najma, Premier League (Bahrain), zo 11 okt. Eindstand: Sitra 0, Al Najma 2. Odds: 1 2.22, X 3.25, 2 3.25. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Sitra wint tegen odds 2.22; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.28; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.93. Beste tip: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.36, vertrouwen 59% — Verloren.
FT
Sitra0
Al Najma (Bhr)2
✗ 1X
1.3659%
Sitra tegen Al-Hidd, Premier League (Bahrain), za 12 sep. Eindstand: Sitra 0, Al-Hidd 0. Odds: 1 2.27, X 3.15, 2 3.10. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Sitra wint tegen odds 2.27; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.62; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.82. Beste tip: Onder 2.5 goals tegen odds 1.62, vertrouwen 84% — Gewonnen.
FT
Sitra0
Al-Hidd0
✓ U2.5
1.6284%
East Riffa tegen Sitra, Premier League (Bahrain), wo 2 sep. Eindstand: East Riffa 0, Sitra 0. Odds: 1 3.05, X 3.45, 2 2.27. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Sitra wint tegen odds 2.27; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.75; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.92. Beste tip: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.38, vertrouwen 71% — Gewonnen.
FT
East Riffa0
Sitra0
✓ X2
▾1.3871%
Sitra tegen Malkiya, Premier League (Bahrain), do 27 aug. Eindstand: Sitra 3, Malkiya 0. Odds: 1 2.20, X 3.00, 2 3.40. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Sitra wint tegen odds 2.20; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.19; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.70. Beste tip: Onder 3.5 goals tegen odds 1.19, vertrouwen 85% — Gewonnen.
FT
Sitra3
Malkiya0
✓ U3.5
▾1.1985%
Sitra tegen Malkiya, Premier League (Bahrain), za 16 mei. Eindstand: Sitra 1, Malkiya 0. Odds: 1 2.52, X 3.15, 2 2.90. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: De wedstrijd eindigt gelijk tegen odds 3.15; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.68; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.87. Beste tip: Onder 2.5 goals tegen odds 1.68, vertrouwen 59% — Gewonnen.
FT
Sitra1
Malkiya0
✓ U2.5
▾1.6859%
Al Shabab tegen Sitra, Premier League (Bahrain), zo 10 mei. Eindstand: Al Shabab 1, Sitra 3. Odds: 1 4.90, X 3.70, 2 2.05. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Al Shabab wint tegen odds 4.90; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.78; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.80. Beste tip: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 2.25, vertrouwen 61% — Verloren.
FT
Al Shabab (Bhr)1
Sitra3
✗ 1X
▴2.2561%
Sitra tegen Al-Budaiya, Premier League (Bahrain), do 12 mrt. Eindstand: Sitra 3, Al-Budaiya 0. Odds: 1 2.40, X 3.30, 2 2.85. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Al-Budaiya wint tegen odds 2.85; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.30; Beide teams scoren: Nee tegen odds 2.05. Beste tip: Onder 3.5 goals tegen odds 1.30, vertrouwen 79% — Gewonnen.
FT
Sitra3
Budaiya0
✓ U3.5
▾1.3079%
Al Hala tegen Sitra, Premier League (Bahrain), do 9 mei. Eindstand: Al Hala 1, Sitra 2. Odds: 1 3.30, X 3.35, 2 2.01. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Sitra wint tegen odds 2.01; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.33; Beide teams scoren: Nee tegen odds 2.00. Beste tip: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.26, vertrouwen 62% — Gewonnen.
FT
Al Hala1
Sitra2
✓ X2
1.2662%

Sitra dit seizoen

Resultaten
Gewonnen 6 Gelijkspel 2 Verloren 2

in 10 wedstrijden · Winpercentage 60%

Doelpunten
1.6Gescoord / wedstrijd
0.7Tegen / wedstrijd
Clean sheets 60% Niet gescoord 30%
Goaltrends
Beide teams scoorden30%
Over 2,5 goals50%
Over 1,5 goals70%

Hoe onze tips voor Sitra presteren

Ons openbare winpercentage op dit team per markt — alleen afgerekende tips.

Over/Under 83% 6 tips

Ontgrendel elke tip voor Sitra

Bekijk alle komende tips, volledige odds en value-beoordelingen — gratis zodra je een account aanmaakt.

Alle voorspellingen ontgrendelen

Veelgestelde vragen

Zijn voorspellingen voor Sitra gratis?

Ja — verse voetbaltips voor Sitra verschijnen elke speeldag gratis, en met een gratis account ontgrendel je elke komende tip, de volledige odds en de volledige AI Combi-builder.

Hoe accuraat zijn jullie voorspellingen voor Sitra?

Elke afgeronde voorspelling voor Sitra wordt openbaar beoordeeld en blijft in het trackrecord — gewonnen of verloren — zodat je onze nauwkeurigheid zelf kunt verifiëren, helemaal gratis.

Welke wedstrijden van Sitra dekken jullie?

We dekken Sitra in elke competitie die ze spelen — competitie, bekers en continentaal — met 1X2, over/under, beide teams scoren en onze beste tip voor elke wedstrijd.

Hoe komen voorspellingen voor Sitra tot stand?

Een machine-learningmodel weegt vorm, verwachte goals, blessures en onderlinge duels, en scoort en publiceert vervolgens automatisch de sterkste Sitra-tips — 100% AI, zonder menselijke handmatige selectie.

Nieuw op de blog

Alle artikelen
Match Previews

GAIS vs AIK Stockholm en het Stille Rustmoment

Gais vs AIK Stockholm voorspelling: voorspelde score 1:2, beste tip uit of gelijkspel (X2) tegen odds van 2.02. Gratis Allsvenskan wedtips, quoteringen en statistieken.