Live bijgewerkt Door AI beoordeelde voetbalvoorspellingen, weddenschappen met waarde en een openbaar trackrecord
18+
TipsBible
⌘K Inloggen Registreren
Regionalliga - West Germany

Rot-weiss Oberhausen voorspellingen

AI-wedtips, vorm en ons openbare trackrecord voor elke wedstrijd van Rot-weiss Oberhausen.

Bijgewerkt op 31 okt 2026
75%
Winpercentage
12 Beoordeelde voorspellingen
53 Gem. vertrouwen
L W W W D W Recente vorm

TipsBible beoordeelde dit seizoen 12 Rot-weiss Oberhausen-voorspellingen: ze winnen 50% van hun wedstrijden, in 92% van de duels scoren beide teams en hun wedstrijden leveren gemiddeld 3.67 goals op. Elke komende Rot-weiss Oberhausen-tip hieronder is door AI beoordeeld en blijft in een openbaar trackrecord.

Komende voorspellingen voor Rot-weiss Oberhausen

Op dit moment geen komende wedstrijden van Rot-weiss Oberhausen met een gepubliceerde tip — kom snel terug.

Recente resultaten van Rot-weiss Oberhausen

Sportfreunde Siegen tegen Rot-weiss Oberhausen, Regionalliga - West (Germany), za 17 okt. Eindstand: Sportfreunde Siegen 3, Rot-weiss Oberhausen 1. Odds: 1 6.22, X 4.59, 2 1.37. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 2.59; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.51; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.68. Beste tip: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 2.59, vertrouwen 57% — Gewonnen.
FT
Siegen3
Oberhausen1
✓ 1X
2.5957%
Rot-weiss Oberhausen tegen FC Bocholt, Regionalliga - West (Germany), za 10 okt. Eindstand: Rot-weiss Oberhausen 3, FC Bocholt 1. Odds: 1 1.70, X 4.05, 2 4.00. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 2.10; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.40; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.42. Beste tip: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 2.10, vertrouwen 56% — Verloren.
FT
Oberhausen3
Bocholt1
✗ X2
▾2.1056%
Rot-weiss Oberhausen tegen SV Rodinghausen, Regionalliga - West (Germany), zo 27 sep. Eindstand: Rot-weiss Oberhausen 2, SV Rodinghausen 1. Odds: 1 1.51, X 4.35, 2 5.50. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 2.60; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.56; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.67. Beste tip: Onder 3.5 goals tegen odds 1.56, vertrouwen 69% — Gewonnen.
FT
Oberhausen2
Rodinghausen1
✓ U3.5
▴1.5669%
Bochum II tegen Rot-weiss O, Regionalliga - West (Germany), za 15 aug. Eindstand: Bochum II 1, Rot-weiss O 2. Odds: 1 4.15, X 3.85, 2 1.74. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Rot-weiss O wint tegen odds 1.74; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.50; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.51. Beste tip: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.20, vertrouwen 83% — Gewonnen.
FT
Bochum II1
Oberhausen2
✓ X2
▾1.2083%
Rot-weiss Oberhausen tegen Sportfreunde Lotte, Regionalliga - West (Germany), zo 9 aug. Eindstand: Rot-weiss Oberhausen 0, Sportfreunde Lotte 0. Odds: 1 1.29, X 5.50, 2 7.90. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Rot-weiss Oberhausen wint tegen odds 1.29; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.42; Beide teams scoren: Nee tegen odds 2.00. Beste tip: Rot-weiss Oberhausen wint tegen odds 1.29, vertrouwen 76% — Verloren.
FT
Oberhausen0
Lotte0
✗ 1
▾1.2976%
Bonner SC tegen Rot-weiss Oberhausen, Regionalliga - West (Germany), vr 31 jul. Eindstand: Bonner SC 1, Rot-weiss Oberhausen 2. Odds: 1 3.75, X 3.60, 2 1.87. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Rot-weiss Oberhausen wint tegen odds 1.87; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.70; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.65. Beste tip: Over 2.5 goals tegen odds 1.70, vertrouwen 62% — Gewonnen.
FT
Bonner1
Oberhausen2
✓ O2.5
1.7062%
Rot-weiss Oberhausen tegen Borussia Dortmund, Friendlies Clubs (World), za 18 jul. Eindstand: Rot-weiss Oberhausen 1, Borussia Dortmund 3. Odds: 1 12.00, X 9.10, 2 1.15. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Borussia Dortmund wint tegen odds 1.15; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.09; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.47. Beste tip: Over 2.5 goals tegen odds 1.09, vertrouwen 71% — Gewonnen.
FT
Oberhausen1
Dortmund3
✓ O2.5
▴1.0971%
Rot-weiss Oberhausen tegen VfL Bochum, Friendlies Clubs (World), za 4 jul. Eindstand: Rot-weiss Oberhausen 2, VfL Bochum 3. Odds: 1 5.00, X 4.60, 2 1.53. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.16; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.46; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.60. Beste tip: Over 2.5 goals tegen odds 1.46, vertrouwen 77% — Gewonnen.
FT
Oberhausen2
Bochum3
✓ O2.5
▾1.4677%
Rot-weiss Oberhausen tegen Wuppertaler SV, Regionalliga - West (Germany), za 25 apr. Eindstand: Rot-weiss Oberhausen 2, Wuppertaler SV 2. Odds: 1 1.37, X 5.40, 2 7.50. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Rot-weiss Oberhausen wint tegen odds 1.37; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.40; Beide teams scoren: Nee tegen odds 2.10. Beste tip: Rot-weiss Oberhausen wint tegen odds 1.37, vertrouwen 80% — Verloren.
FT
Oberhausen2
Wuppertal2
✗ 1
▾1.3780%
Rot-weiss Oberhausen tegen KFC Uerdingen 05, Regionalliga - West (Germany), vr 28 feb. Eindstand: Rot-weiss Oberhausen 2, KFC Uerdingen 05 2. Odds: 1 1.42, X 4.33, 2 6.23. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Rot-weiss Oberhausen wint tegen odds 1.42; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.50; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.64. Beste tip: Over 2.5 goals tegen odds 1.50, vertrouwen 87% — Gewonnen.
FT
Oberhausen2
Uerdingen2
✓ O2.5
1.5087%

Rot-weiss Oberhausen dit seizoen

Resultaten
Gewonnen 6 Gelijkspel 3 Verloren 3

in 12 wedstrijden · Winpercentage 50%

Doelpunten
2Gescoord / wedstrijd
1.67Tegen / wedstrijd
Clean sheets 8% Niet gescoord 8%
Goaltrends
Beide teams scoorden92%
Over 2,5 goals92%
Over 1,5 goals92%

Hoe onze tips voor Rot-weiss Oberhausen presteren

Ons openbare winpercentage op dit team per markt — alleen afgerekende tips.

Eindstand (1X2) 50% 6 tips
Over/Under 100% 6 tips

Ontgrendel elke tip voor Rot-weiss Oberhausen

Bekijk alle komende tips, volledige odds en value-beoordelingen — gratis zodra je een account aanmaakt.

Alle voorspellingen ontgrendelen

Veelgestelde vragen

Zijn voorspellingen voor Rot-weiss Oberhausen gratis?

Ja — verse voetbaltips voor Rot-weiss Oberhausen verschijnen elke speeldag gratis, en met een gratis account ontgrendel je elke komende tip, de volledige odds en de volledige AI Combi-builder.

Hoe accuraat zijn jullie voorspellingen voor Rot-weiss Oberhausen?

Elke afgeronde voorspelling voor Rot-weiss Oberhausen wordt openbaar beoordeeld en blijft in het trackrecord — gewonnen of verloren — zodat je onze nauwkeurigheid zelf kunt verifiëren, helemaal gratis.

Welke wedstrijden van Rot-weiss Oberhausen dekken jullie?

We dekken Rot-weiss Oberhausen in elke competitie die ze spelen — competitie, bekers en continentaal — met 1X2, over/under, beide teams scoren en onze beste tip voor elke wedstrijd.

Hoe komen voorspellingen voor Rot-weiss Oberhausen tot stand?

Een machine-learningmodel weegt vorm, verwachte goals, blessures en onderlinge duels, en scoort en publiceert vervolgens automatisch de sterkste Rot-weiss Oberhausen-tips — 100% AI, zonder menselijke handmatige selectie.

Nieuw op de blog

Alle artikelen
Match Previews

GAIS vs AIK Stockholm en het Stille Rustmoment

Gais vs AIK Stockholm voorspelling: voorspelde score 1:2, beste tip uit of gelijkspel (X2) tegen odds van 2.02. Gratis Allsvenskan wedtips, quoteringen en statistieken.