Live bijgewerkt Door AI beoordeelde voetbalvoorspellingen, weddenschappen met waarde en een openbaar trackrecord
18+
TipsBible
⌘K Inloggen Registreren
C-League Cambodia

Kirivong Sok Sen Chey voorspellingen

AI-wedtips, vorm en ons openbare trackrecord voor elke wedstrijd van Kirivong Sok Sen Chey.

Bijgewerkt op 31 okt 2026
78%
Winpercentage
9 Beoordeelde voorspellingen
50 Gem. vertrouwen
L L W L L L Recente vorm

TipsBible beoordeelde dit seizoen 9 Kirivong Sok Sen Chey-voorspellingen: ze winnen 22% van hun wedstrijden, in 44% van de duels scoren beide teams en hun wedstrijden leveren gemiddeld 3.22 goals op. Elke komende Kirivong Sok Sen Chey-tip hieronder is door AI beoordeeld en blijft in een openbaar trackrecord.

Komende voorspellingen voor Kirivong Sok Sen Chey

Op dit moment geen komende wedstrijden van Kirivong Sok Sen Chey met een gepubliceerde tip — kom snel terug.

Recente resultaten van Kirivong Sok Sen Chey

Kirivong Sok Sen Chey tegen Life Sihanoukville, C-League (Cambodia), zo 25 okt. Eindstand: Kirivong Sok Sen Chey 1, Life Sihanoukville 2. Odds: 1 2.25, X 3.60, 2 2.75. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Life Sihanoukville wint tegen odds 2.75; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.47; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.49. Beste tip: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.52, vertrouwen 67% — Gewonnen.
FT
Kirivong 1
Life FC2
✓ X2
▴1.5267%
Kirivong Sok Sen Chey tegen Visakha, C-League (Cambodia), za 17 okt. Eindstand: Kirivong Sok Sen Chey 2, Visakha 3. Odds: 1 11.00, X 6.70, 2 1.18. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 4.00; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.33; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.90. Beste tip: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 4.00, vertrouwen 56% — Verloren.
FT
Kirivong 2
Visakha3
✗ 1X
▾4.0056%
Kirivong Sok Sen Chey tegen Angkor Tiger, C-League (Cambodia), zo 20 sep. Eindstand: Kirivong Sok Sen Chey 2, Angkor Tiger 1. Odds: 1 10.50, X 6.60, 2 1.20. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 3.75; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.77; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.82. Beste tip: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 3.75, vertrouwen 56% — Gewonnen.
FT
Kirivong 2
Angkor Tiger1
✓ 1X
▾3.7556%
Dangkor Senchey tegen Kirivong Sok Sen Chey, C-League (Cambodia), za 12 sep. Eindstand: Dangkor Senchey 6, Kirivong Sok Sen Chey 0. Odds: 1 1.39, X 4.80, 2 5.80. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Dangkor Senchey wint tegen odds 1.39; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.32; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.49. Beste tip: Dangkor Senchey wint tegen odds 1.39, vertrouwen 57% — Gewonnen.
FT
Dangkor6
Kirivong 0
✓ 1
▾1.3957%
Kirivong Sok Sen Chey tegen Svay Rieng, C-League (Cambodia), zo 6 sep. Eindstand: Kirivong Sok Sen Chey 0, Svay Rieng 3. Odds: 1 10.50, X 7.90, 2 1.17. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Svay Rieng wint tegen odds 1.17; Totaal aantal doelpunten: Over 3.5 goals tegen odds 1.57; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.60. Beste tip: Over 3.5 goals tegen odds 1.57, vertrouwen 87% — Verloren.
FT
Kirivong 0
Svay Rieng3
✗ O3.5
▾1.5787%
Visakha tegen Kirivong Sok Sen Chey, C-League (Cambodia), za 16 mei. Eindstand: Visakha 3, Kirivong Sok Sen Chey 0. Odds: 1 1.20, X 7.30, 2 12.00. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Visakha wint tegen odds 1.20; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.26; Beide teams scoren: Nee tegen odds 2.02. Beste tip: Thuisploeg wint met 2+ doelpunten tegen odds 1.70, vertrouwen 77% — Gewonnen.
FT
Visakha3
Kirivong 0
✓ H1
1.7077%
Kirivong Sok Sen Chey tegen Life Sihanoukville, C-League (Cambodia), za 9 mei. Eindstand: Kirivong Sok Sen Chey 0, Life Sihanoukville 1. Odds: 1 2.80, X 3.80, 2 2.40. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Life Sihanoukville wint tegen odds 2.40; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.50; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.45. Beste tip: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.46, vertrouwen 66% — Gewonnen.
FT
Kirivong 0
Life FC1
✓ X2
▴1.4666%
Kirivong Sok Sen Chey tegen Dangkor Senchey, C-League (Cambodia), zo 26 apr. Eindstand: Kirivong Sok Sen Chey 1, Dangkor Senchey 1. Odds: 1 2.92, X 3.70, 2 2.20. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: De wedstrijd eindigt gelijk tegen odds 3.70; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.45; Beide teams scoren: Nee tegen odds 2.62. Beste tip: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.62, vertrouwen 44% — Gewonnen.
FT
Kirivong 1
Dangkor1
✓ 1X
1.6244%
Kirivong Sok Sen Chey tegen Prey Veng, C-League (Cambodia), zo 25 feb. Eindstand: Kirivong Sok Sen Chey 3, Prey Veng 0. Odds: 1 2.40, X 3.70, 2 2.40. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Kirivong Sok Sen Chey wint tegen odds 2.40; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.44; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.40. Beste tip: Over 2.5 goals tegen odds 1.44, vertrouwen 88% — Gewonnen.
FT
Kirivong 3
Prey Veng0
✓ O2.5
1.4488%

Kirivong Sok Sen Chey dit seizoen

Resultaten
Gewonnen 2 Gelijkspel 1 Verloren 6

in 9 wedstrijden · Winpercentage 22%

Doelpunten
1Gescoord / wedstrijd
2.22Tegen / wedstrijd
Clean sheets 11% Niet gescoord 44%
Goaltrends
Beide teams scoorden44%
Over 2,5 goals78%
Over 1,5 goals89%

Hoe onze tips voor Kirivong Sok Sen Chey presteren

Ons openbare winpercentage op dit team per markt — alleen afgerekende tips.

Eindstand (1X2) 83% 6 tips

Ontgrendel elke tip voor Kirivong Sok Sen Chey

Bekijk alle komende tips, volledige odds en value-beoordelingen — gratis zodra je een account aanmaakt.

Alle voorspellingen ontgrendelen

Veelgestelde vragen

Zijn voorspellingen voor Kirivong Sok Sen Chey gratis?

Ja — verse voetbaltips voor Kirivong Sok Sen Chey verschijnen elke speeldag gratis, en met een gratis account ontgrendel je elke komende tip, de volledige odds en de volledige AI Combi-builder.

Hoe accuraat zijn jullie voorspellingen voor Kirivong Sok Sen Chey?

Elke afgeronde voorspelling voor Kirivong Sok Sen Chey wordt openbaar beoordeeld en blijft in het trackrecord — gewonnen of verloren — zodat je onze nauwkeurigheid zelf kunt verifiëren, helemaal gratis.

Welke wedstrijden van Kirivong Sok Sen Chey dekken jullie?

We dekken Kirivong Sok Sen Chey in elke competitie die ze spelen — competitie, bekers en continentaal — met 1X2, over/under, beide teams scoren en onze beste tip voor elke wedstrijd.

Hoe komen voorspellingen voor Kirivong Sok Sen Chey tot stand?

Een machine-learningmodel weegt vorm, verwachte goals, blessures en onderlinge duels, en scoort en publiceert vervolgens automatisch de sterkste Kirivong Sok Sen Chey-tips — 100% AI, zonder menselijke handmatige selectie.

Nieuw op de blog

Alle artikelen
Match Previews

GAIS vs AIK Stockholm en het Stille Rustmoment

Gais vs AIK Stockholm voorspelling: voorspelde score 1:2, beste tip uit of gelijkspel (X2) tegen odds van 2.02. Gratis Allsvenskan wedtips, quoteringen en statistieken.