Live bijgewerkt Door AI beoordeelde voetbalvoorspellingen, weddenschappen met waarde en een openbaar trackrecord
18+
TipsBible
⌘K Inloggen Registreren
Indian Super League India

Kerala Blasters voorspellingen

AI-wedtips, vorm en ons openbare trackrecord voor elke wedstrijd van Kerala Blasters.

Bijgewerkt op 31 okt 2026
67%
Winpercentage
9 Beoordeelde voorspellingen
59 Gem. vertrouwen
D L W W W W Recente vorm

TipsBible beoordeelde dit seizoen 9 Kerala Blasters-voorspellingen: ze winnen 67% van hun wedstrijden, in 67% van de duels scoren beide teams en hun wedstrijden leveren gemiddeld 2.67 goals op. Elke komende Kerala Blasters-tip hieronder is door AI beoordeeld en blijft in een openbaar trackrecord.

Komende voorspellingen voor Kerala Blasters

Recente resultaten van Kerala Blasters

Kerala Blasters tegen Mumbai City, Indian Super League (India), zo 25 okt. Eindstand: Kerala Blasters 0, Mumbai City 0. Odds: 1 2.75, X 3.25, 2 2.55. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: De wedstrijd eindigt gelijk tegen odds 3.25; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.29; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.75. Beste tip: Onder 3.5 goals tegen odds 1.29, vertrouwen 70% — Gewonnen.
FT
Kerala Blasters0
Mumbai City0
✓ U3.5
1.2970%
NorthEast United tegen Kerala Blasters, Indian Super League (India), zo 18 okt. Eindstand: NorthEast United 4, Kerala Blasters 1. Odds: 1 2.15, X 3.40, 2 3.15. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: De wedstrijd eindigt gelijk tegen odds 3.40; Totaal aantal doelpunten: Over 1.5 goals tegen odds 1.24; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.60. Beste tip: Over 1.5 goals tegen odds 1.24, vertrouwen 74% — Gewonnen.
FT
NorthEast U4
Kerala Blasters1
✓ O1.5
▾1.2474%
Inter Kashi tegen Kerala Blasters, Indian Super League (India), zo 11 okt. Eindstand: Inter Kashi 0, Kerala Blasters 2. Odds: 1 6.90, X 4.75, 2 1.39. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Kerala Blasters wint tegen odds 1.39; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.42; Beide teams scoren: Ja tegen odds 2.02. Beste tip: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.11, vertrouwen 80% — Gewonnen.
FT
Inter Kashi0
Kerala Blasters2
✓ X2
▾1.1180%
Kerala Blasters tegen Goa, Indian Super League (India), ma 18 mei. Eindstand: Kerala Blasters 2, Goa 1. Odds: 1 3.35, X 3.35, 2 2.12. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Goa wint tegen odds 2.12; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.83; Beide teams scoren: Nee tegen odds 2.00. Beste tip: Onder 2.5 goals tegen odds 1.83, vertrouwen 69% — Verloren.
FT
Kerala Blasters2
FC Goa1
✗ U2.5
▴1.8369%
Kerala Blasters tegen Mohammedan, Indian Super League (India), zo 10 mei. Eindstand: Kerala Blasters 3, Mohammedan 1. Odds: 1 1.47, X 4.25, 2 6.75. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Kerala Blasters wint tegen odds 1.47; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.42; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.91. Beste tip: Kerala Blasters wint tegen odds 1.47, vertrouwen 92% — Gewonnen.
FT
Kerala Blasters3
Mohammedan1
✓ 1
▴1.4792%
Kerala Blasters tegen Odisha, Indian Super League (India), do 23 apr. Eindstand: Kerala Blasters 2, Odisha 1. Odds: 1 1.78, X 3.55, 2 4.65. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.21; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.32; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.93. Beste tip: Onder 3.5 goals tegen odds 1.32, vertrouwen 69% — Gewonnen.
FT
Kerala Blasters2
Odisha1
✓ U3.5
▾1.3269%
Kerala Blasters tegen Jamshedpur, Indian Super League (India), za 18 apr. Eindstand: Kerala Blasters 2, Jamshedpur 0. Odds: 1 3.55, X 3.25, 2 2.15. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Jamshedpur wint tegen odds 2.15; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.28; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.94. Beste tip: Jamshedpur scoort tegen odds 1.29, vertrouwen 89% — Verloren.
FT
Kerala Blasters2
Jamshedpur0
✗ AS
▾1.2989%
Bengaluru tegen Kerala Blasters, Indian Super League (India), za 11 apr. Eindstand: Bengaluru 1, Kerala Blasters 2. Odds: 1 1.85, X 3.25, 2 3.85. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Bengaluru wint tegen odds 1.85; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.68; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.82. Beste tip: Onder 2.5 goals tegen odds 1.68, vertrouwen 89% — Verloren.
FT
Bengaluru1
Kerala Blasters2
✗ U2.5
1.6889%
Hyderabad tegen Kerala Blasters, Indian Super League (India), wo 12 mrt. Eindstand: Hyderabad 1, Kerala Blasters 1. Odds: 1 4.00, X 3.75, 2 1.73. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Kerala Blasters wint tegen odds 1.73; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.48; Beide teams scoren: Nee tegen odds 2.20. Beste tip: Onder 3.5 goals tegen odds 1.48, vertrouwen 66% — Gewonnen.
FT
Hyderabad1
Kerala Blasters1
✓ U3.5
1.4866%

Kerala Blasters dit seizoen

Resultaten
Gewonnen 6 Gelijkspel 2 Verloren 1

in 9 wedstrijden · Winpercentage 67%

Doelpunten
1.67Gescoord / wedstrijd
1Tegen / wedstrijd
Clean sheets 33% Niet gescoord 11%
Goaltrends
Beide teams scoorden67%
Over 2,5 goals56%
Over 1,5 goals89%

Hoe onze tips voor Kerala Blasters presteren

Ons openbare winpercentage op dit team per markt — alleen afgerekende tips.

Over/Under 67% 6 tips

Selectie van Kerala Blasters — topspelers

MID V. Mohanan 1G 7.05
MID A. Green 1G 6.93
FWD M. Yansane 1G 6.90
MID K. Singh 1A 6.83
FWD M. Sanan 1A 6.83
FWD A. Luna 1A 6.65
DEF N. Singh 7.60
DEF H. Ruivah 7.33
GK A. Singh 7.30
DEF J. Bolton 7.17
MID P. Ramfangzauva 6.90
MID N. Kosović 6.73
GK A. Shaikh 6.70
DEF A. Dohling 6.70

Ontgrendel elke tip voor Kerala Blasters

Bekijk alle komende tips, volledige odds en value-beoordelingen — gratis zodra je een account aanmaakt.

Alle voorspellingen ontgrendelen

Veelgestelde vragen

Zijn voorspellingen voor Kerala Blasters gratis?

Ja — verse voetbaltips voor Kerala Blasters verschijnen elke speeldag gratis, en met een gratis account ontgrendel je elke komende tip, de volledige odds en de volledige AI Combi-builder.

Hoe accuraat zijn jullie voorspellingen voor Kerala Blasters?

Elke afgeronde voorspelling voor Kerala Blasters wordt openbaar beoordeeld en blijft in het trackrecord — gewonnen of verloren — zodat je onze nauwkeurigheid zelf kunt verifiëren, helemaal gratis.

Welke wedstrijden van Kerala Blasters dekken jullie?

We dekken Kerala Blasters in elke competitie die ze spelen — competitie, bekers en continentaal — met 1X2, over/under, beide teams scoren en onze beste tip voor elke wedstrijd.

Hoe komen voorspellingen voor Kerala Blasters tot stand?

Een machine-learningmodel weegt vorm, verwachte goals, blessures en onderlinge duels, en scoort en publiceert vervolgens automatisch de sterkste Kerala Blasters-tips — 100% AI, zonder menselijke handmatige selectie.

Nieuw op de blog

Alle artikelen
Match Previews

GAIS vs AIK Stockholm en het Stille Rustmoment

Gais vs AIK Stockholm voorspelling: voorspelde score 1:2, beste tip uit of gelijkspel (X2) tegen odds van 2.02. Gratis Allsvenskan wedtips, quoteringen en statistieken.