Live bijgewerkt Door AI beoordeelde voetbalvoorspellingen, weddenschappen met waarde en een openbaar trackrecord
18+
TipsBible
⌘K Inloggen Registreren
Iraqi League Iraq

Al-Qasim voorspellingen

AI-wedtips, vorm en ons openbare trackrecord voor elke wedstrijd van Al-Qasim.

Bijgewerkt op 31 okt 2026
70%
Winpercentage
10 Beoordeelde voorspellingen
51 Gem. vertrouwen
L L D L D D Recente vorm

TipsBible beoordeelde dit seizoen 10 Al-Qasim-voorspellingen: ze winnen 0% van hun wedstrijden, in 80% van de duels scoren beide teams en hun wedstrijden leveren gemiddeld 3.20 goals op. Elke komende Al-Qasim-tip hieronder is door AI beoordeeld en blijft in een openbaar trackrecord.

Komende voorspellingen voor Al-Qasim

Op dit moment geen komende wedstrijden van Al-Qasim met een gepubliceerde tip — kom snel terug.

Recente resultaten van Al-Qasim

Al-Qasim tegen Al Najaf, Iraqi League (Iraq), do 28 mei. Eindstand: Al-Qasim 1, Al Najaf 2. Odds: 1 4.95, X 4.05, 2 1.71. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: De wedstrijd eindigt gelijk tegen odds 4.05; Totaal aantal doelpunten: Over 1.5 goals tegen odds 1.24; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.72. Beste tip: Over 1.5 goals tegen odds 1.24, vertrouwen 81% — Gewonnen.
FT
Al-Qasim1
Al Najaf2
✓ O1.5
▾1.2481%
Al-Qasim tegen Naft Maysan, Iraqi League (Iraq), di 19 mei. Eindstand: Al-Qasim 2, Naft Maysan 5. Odds: 1 9.50, X 5.60, 2 1.30. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Naft Maysan wint tegen odds 1.30; Totaal aantal doelpunten: Over 1.5 goals tegen odds 1.21; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.76. Beste tip: Over 1.5 goals tegen odds 1.21, vertrouwen 85% — Gewonnen.
FT
Al-Qasim2
Naft Missan5
✓ O1.5
▾1.2185%
Al Zawra'a tegen Al-Qasim, Iraqi League (Iraq), do 14 mei. Eindstand: Al Zawra'a 1, Al-Qasim 1. Odds: 1 1.11, X 10.50, 2 20.00. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Al Zawra'a wint tegen odds 1.11; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.35; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.61. Beste tip: Thuisploeg wint met 2+ doelpunten tegen odds 1.61, vertrouwen 77% — Verloren.
FT
Al Zawraa1
Al-Qasim1
✗ H1
1.6177%
Duhok tegen Al-Qasim, Iraqi League (Iraq), zo 10 mei. Eindstand: Duhok 2, Al-Qasim 1. Odds: 1 1.16, X 7.00, 2 15.00. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Duhok wint tegen odds 1.16; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.52; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.57. Beste tip: Over 2.5 goals tegen odds 1.52, vertrouwen 77% — Gewonnen.
FT
Duhok2
Al-Qasim1
✓ O2.5
1.5277%
Al-Qasim tegen Al Minaa Basra, Iraqi League (Iraq), wo 6 mei. Eindstand: Al-Qasim 3, Al Minaa Basra 3. Odds: 1 10.50, X 5.40, 2 1.33. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Al Minaa Basra wint tegen odds 1.33; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.70; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.75. Beste tip: Al Minaa Basra wint tegen odds 1.33, vertrouwen 64% — Verloren.
FT
Al-Qasim3
Al Minaa3
✗ 2
▴1.3364%
Baghdad tegen Al-Qasim, Iraqi League (Iraq), za 2 mei. Eindstand: Baghdad 2, Al-Qasim 2. Odds: 1 1.33, X 4.50, 2 7.20. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 2.75; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.75; Beide teams scoren: Ja tegen odds 2.10. Beste tip: Over 2.5 goals tegen odds 1.75, vertrouwen 82% — Gewonnen.
FT
Baghdad2
Al-Qasim2
✓ O2.5
1.7582%
Al-Qasim tegen Al-Karma, Iraqi League (Iraq), zo 26 apr. Eindstand: Al-Qasim 2, Al-Karma 2. Odds: 1 25.00, X 12.00, 2 1.07. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Al-Karma wint tegen odds 1.07; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.31; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.27. Beste tip: Uitploeg wint met 2+ doelpunten tegen odds 1.57, vertrouwen 66% — Verloren.
FT
Al-Qasim2
Al-Karma2
✗ H2
1.5766%
Al-Qasim tegen Newroz, Iraqi League (Iraq), di 20 feb. Eindstand: Al-Qasim 0, Newroz 1. Odds: 1 3.60, X 3.10, 2 2.00. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Newroz wint tegen odds 2.00; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.53; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.75. Beste tip: Newroz scoort tegen odds 1.27, vertrouwen 78% — Gewonnen.
FT
Al-Qasim0
Newroz1
✓ AS
1.2778%

Al-Qasim dit seizoen

Resultaten
Gewonnen 0 Gelijkspel 6 Verloren 4

in 10 wedstrijden · Winpercentage 0%

Doelpunten
1.3Gescoord / wedstrijd
1.9Tegen / wedstrijd
Clean sheets 10% Niet gescoord 20%
Goaltrends
Beide teams scoorden80%
Over 2,5 goals60%
Over 1,5 goals80%

Hoe onze tips voor Al-Qasim presteren

Ons openbare winpercentage op dit team per markt — alleen afgerekende tips.

Over/Under 100% 5 tips

Ontgrendel elke tip voor Al-Qasim

Bekijk alle komende tips, volledige odds en value-beoordelingen — gratis zodra je een account aanmaakt.

Alle voorspellingen ontgrendelen

Veelgestelde vragen

Zijn voorspellingen voor Al-Qasim gratis?

Ja — verse voetbaltips voor Al-Qasim verschijnen elke speeldag gratis, en met een gratis account ontgrendel je elke komende tip, de volledige odds en de volledige AI Combi-builder.

Hoe accuraat zijn jullie voorspellingen voor Al-Qasim?

Elke afgeronde voorspelling voor Al-Qasim wordt openbaar beoordeeld en blijft in het trackrecord — gewonnen of verloren — zodat je onze nauwkeurigheid zelf kunt verifiëren, helemaal gratis.

Welke wedstrijden van Al-Qasim dekken jullie?

We dekken Al-Qasim in elke competitie die ze spelen — competitie, bekers en continentaal — met 1X2, over/under, beide teams scoren en onze beste tip voor elke wedstrijd.

Hoe komen voorspellingen voor Al-Qasim tot stand?

Een machine-learningmodel weegt vorm, verwachte goals, blessures en onderlinge duels, en scoort en publiceert vervolgens automatisch de sterkste Al-Qasim-tips — 100% AI, zonder menselijke handmatige selectie.

Nieuw op de blog

Alle artikelen
Match Previews

GAIS vs AIK Stockholm en het Stille Rustmoment

Gais vs AIK Stockholm voorspelling: voorspelde score 1:2, beste tip uit of gelijkspel (X2) tegen odds van 2.02. Gratis Allsvenskan wedtips, quoteringen en statistieken.