Dikemas kini secara langsung Ramalan bola sepak dinilai AI, pertaruhan bernilai dan rekod awam
18+
TipsBible
⌘K Log masuk Daftar
National League Myanmar

Shan United ramalan

Tip perlawanan AI, prestasi dan rekod awam kami untuk setiap perlawanan Shan United.

Dikemas kini 31 Okt 2026
60%
Kadar kemenangan
10 Ramalan yang dinilai
57 Purata kepercayaan
L D W W W D Prestasi terkini

TipsBible telah menilai 10 ramalan Shan United musim ini: mereka menang 70% daripada perlawanan mereka, kedua-dua pasukan jaring gol dalam 50% perlawanan dan perlawanan mereka menjaringkan purata 3.60 gol. Setiap tip Shan United akan datang di bawah dinilai AI dan disimpan dalam rekod awam.

Ramalan Shan United akan datang

Keputusan Shan United terkini

Manila Digger vs Shan United, AFC Challenge League (World), Sab, 24 Okt. Masa penuh: Manila Digger 4, Shan United 0. Odds: 1 1.83, X 3.40, 2 5.70. Ramalan TipsBible — Keputusan akhir: Tuan rumah menang atau seri pada odds 1.15; Jumlah gol: Over 1.5 gol pada odds 1.30; Kedua-dua pasukan jaring gol: Tidak pada odds 1.83. Pilihan terbaik: Over 1.5 gol pada odds 1.30, kepercayaan 62% — Menang.
FT
Manila Digger(Phi)4
Shan Utd(Mya)0
✓ O1.5
▾1.3062%
Shan United vs Hang Yuen, AFC Challenge League (World), Ahd, 18 Okt. Masa penuh: Shan United 1, Hang Yuen 1. Odds: 1 1.55, X 4.20, 2 5.20. Ramalan TipsBible — Keputusan akhir: Tuan rumah menang atau seri pada odds 1.16; Jumlah gol: Under 3.5 gol pada odds 1.55; Kedua-dua pasukan jaring gol: Tidak pada odds 2.12. Pilihan terbaik: Under 3.5 gol pada odds 1.55, kepercayaan 78% — Menang.
FT
Shan Utd(Mya)1
Hang Yuen(Tpe)1
✓ U3.5
▾1.5578%
Hantharwady United vs Shan United, National League (Myanmar), Ahd, 11 Okt. Masa penuh: Hantharwady United 0, Shan United 2. Odds: 1 21.00, X 9.10, 2 1.09. Ramalan TipsBible — Keputusan akhir: Shan United menang pada odds 1.09; Jumlah gol: Over 2.5 gol pada odds 1.55; Kedua-dua pasukan jaring gol: Tidak pada odds 1.39. Pilihan terbaik: Over 2.5 gol pada odds 1.55, kepercayaan 69% — Kalah.
FT
Hantharwady Utd0
Shan Utd2
✗ O2.5
1.5569%
Shan Utd vs Hantharwady United, National League (Myanmar), Rab, 18 Mac. Masa penuh: Shan Utd 1, Hantharwady United 0. Odds: 1 1.07, X 11.00, 2 27.00. Ramalan TipsBible — Keputusan akhir: Shan Utd menang pada odds 1.07; Jumlah gol: Over 2.5 gol pada odds 1.22; Kedua-dua pasukan jaring gol: Tidak pada odds 1.68. Pilihan terbaik: Over 2.5 gol pada odds 1.22, kepercayaan 76% — Kalah.
FT
Shan Utd1
Hantharwady Utd0
✗ O2.5
▾1.2276%
Ispe FC vs Shan Utd, National League (Myanmar), Rab, 25 Feb. Masa penuh: Ispe FC 1, Shan Utd 6. Odds: 1 17.00, X 7.40, 2 1.18. Ramalan TipsBible — Keputusan akhir: Shan Utd menang pada odds 1.18; Jumlah gol: Over 2.5 gol pada odds 1.32; Kedua-dua pasukan jaring gol: Tidak pada odds 1.88. Pilihan terbaik: Tetamu menang dengan beza 2 gol atau lebih pada odds 1.37, kepercayaan 92% — Menang.
FT
I.S.P.E1
Shan Utd6
✓ H2
▾1.3792%
Yangon Utd vs Shan Utd, National League (Myanmar), Jum, 20 Feb. Masa penuh: Yangon Utd 0, Shan Utd 0. Odds: 1 1.91, X 3.70, 2 3.50. Ramalan TipsBible — Keputusan akhir: Yangon Utd menang pada odds 1.91; Jumlah gol: Under 3.5 gol pada odds 1.40; Kedua-dua pasukan jaring gol: Tidak pada odds 2.18. Pilihan terbaik: Tuan rumah menang atau seri pada odds 1.26, kepercayaan 81% — Menang.
FT
Yangon Utd0
Shan Utd0
✓ 1X
▾1.2681%
Yadanarbon vs Shan Utd, National League (Myanmar), Sab, 14 Feb. Masa penuh: Yadanarbon 0, Shan Utd 2. Odds: 1 9.70, X 6.55, 2 1.26. Ramalan TipsBible — Keputusan akhir: Shan Utd menang pada odds 1.26; Jumlah gol: Over 2.5 gol pada odds 1.37; Kedua-dua pasukan jaring gol: Tidak pada odds 2.07. Pilihan terbaik: Over 2.5 gol pada odds 1.37, kepercayaan 89% — Kalah.
FT
Yadanarbon0
Shan Utd2
✗ O2.5
1.3789%
Myawady vs Shan United, National League (Myanmar), Ahd, 26 Jan. Masa penuh: Myawady 1, Shan United 5. Odds: 1 15.50, X 8.00, 2 1.10. Ramalan TipsBible — Keputusan akhir: Shan United menang pada odds 1.10; Jumlah gol: Over 2.5 gol pada odds 1.21; Kedua-dua pasukan jaring gol: Ya pada odds 1.85. Pilihan terbaik: Over 2.5 gol pada odds 1.21, kepercayaan 66% — Menang.
FT
Myawady1
Shan Utd5
✓ O2.5
1.2166%

Shan United musim ini

Keputusan
Menang 7 Seri 2 Kalah 1

dalam 10 perlawanan · Kadar kemenangan 70%

Gol
2.6Jaring / perlawanan
1Kemasukan / perlawanan
Tanpa kemasukan gol 40% Gagal jaring gol 20%
Trend gol
Kedua-dua pasukan jaring gol50%
Over 2.5 gol50%
Over 1.5 gol80%

Prestasi pilihan Shan United kami

Kadar menang awam kami bagi pasukan ini mengikut pasaran — pilihan yang selesai sahaja.

Over / Under 57% 7 pilihan

Buka setiap pilihan Shan United

Lihat semua tip akan datang, odds penuh dan penilaian value — percuma apabila anda cipta akaun.

Buka semua ramalan

Soalan lazim

Adakah ramalan Shan United percuma?

Ya — tip bola sepak Shan United yang baharu disiarkan percuma setiap hari perlawanan, dan akaun percuma membuka setiap pilihan akan datang, odds penuh dan AI Bet Builder sepenuhnya.

Sejauh mana tepat ramalan Shan United anda?

Setiap ramalan Shan United yang selesai dinilai secara awam dan kekal direkod — menang atau kalah — jadi anda boleh mengesahkan ketepatan kami sendiri, semuanya percuma.

Perlawanan Shan United mana yang anda liputi?

Kami meliputi Shan United merentas setiap pertandingan yang mereka main — liga, piala dan benua — dengan 1X2, over/under, kedua-dua pasukan jaring gol dan tip terbaik kami untuk setiap perlawanan.

Bagaimana ramalan Shan United dihasilkan?

Sebuah model pembelajaran mesin menimbang prestasi, jangkaan gol, kecederaan dan rekod pertemuan, kemudian menilai dan menyiarkan pilihan Shan United terkuat secara automatik — 100% AI, tanpa pemilihan tangan manusia.

Terkini dari blog

Semua artikel