Heart M vs ST Johnstone — Premiership
Premiership · Skócia
1
1.80
X
4.00
2
4.70
AI Meccstippek
Minden piac megmutatja a modellünk valószínűségét az egyes kimenetelekre — minél hosszabb a sáv, annál valószínűbbnek tartjuk.
Legjobb tipp
Győzelem ✓
85%Esély
Több mint 1.5 gól
O1.5
Odds @1.25
Nagyon magas magabiztosság
Végeredmény1X2 · győzelem %
Összes gólTöbb mint/Kevesebb mint 1.5
Mindkét csapat szerez góltBTTS
Bet Builder
Félidő
1:0
Pontos eredmény
2:1
Várható meccsstatisztikák
A modellünk előrejelzése a 90 percre.
HEA
Heart MStatisztikaST JohnstoneST 
Heart MStatisztikaST JohnstoneST 
1.23
xG
0.0044%
Labdabirtoklás
56%14
Összes lövés
107
Kaput találó
56
Szögletek
52
Sárga lapok
12
Lesek
011
Szabálytalanságok
0Szezonforma
Hogyan teljesít mindkét csapat a szezon során.
HEA
Heart MMeccsenkéntST JohnstoneST 
Heart MMeccsenkéntST JohnstoneST 
1.8
Lőtt gól / meccs
2.22.1
Kapott gól / meccs
0.844%
Labdabirtoklás
58%13.2
Lövés / meccs
12.15.9
Szöglet / meccs
6.4Legutóbbi mérleg
Milyen gyakran hozza össze mindkét csapat ezeket a kimeneteleket.
HEA
Heart MArányST JohnstoneST 
Heart MArányST JohnstoneST 
30%
Győzelmek
70%90%
1.5 fölött
70%70%
2.5 fölött
50%60%
BTTS
30%Aktuális forma
Mindkét csapat legutóbbi meccsei.
HEA
Heart M
DDWDW
Heart M
DDWDW
RAP
Rapid Vienna(Aut)
HEA
Heart M(Sco)
2
2
1.55
6.40
Rapid Vienna(Aut)
HEA
Heart M(Sco)
2
2
1.55
6.40
HEA
Heart M(Sco)
RAP
Rapid Vienna(Aut)
2
2
2.52
2.65
Heart M(Sco)
RAP
Rapid Vienna(Aut)
2
2
2.52
2.65
HEA
Heart M
INV
Inverness CT
6
2
1.30
11.50
Heart M
INV
Inverness CT
6
2
1.30
11.50
HEA
Heart M(Sco)
BEN
Benfica(Por)
1
1
7.00
1.49
Heart M(Sco)
BEN
Benfica(Por)
1
1
7.00
1.49
HEA
Heart M
DUN
Dundee Utd
4
0
1.78
4.40
Heart M
DUN
Dundee Utd
4
0
1.78
4.40
BEN
Benfica
HEA
Heart M
6
1
1.12
21.00
Benfica
HEA
Heart M
6
1
1.12
21.00
ABE
Aberdeen
HEA
Heart M
2
1
3.10
2.37
Aberdeen
HEA
Heart M
2
1
3.10
2.37
HEA
Heart M
STU
Sturm Graz
0
2
1.95
3.90
Heart M
STU
Sturm Graz
0
2
1.95
3.90
RAI
Raith Rovers
HEA
Heart M
0
1
–
–
Raith Rovers
HEA
Heart M
0
1
–
–
STU
Sturm Graz
HEA
Heart M
4
0
1.87
4.30
Sturm Graz
HEA
Heart M
4
0
1.87
4.30
ST
ST Johnstone
LWDLW
ST Johnstone
LWDLW
ST
ST Mirren
ST
ST Johnstone
1
0
2.37
3.10
ST Mirren
ST
ST Johnstone
1
0
2.37
3.10
ST
ST Johnstone
KIL
Kilmarnock
4
3
2.25
3.40
ST Johnstone
KIL
Kilmarnock
4
3
2.25
3.40
ST
ST Johnstone
EAS
East Fife
1
1
1.16
14.50
ST Johnstone
EAS
East Fife
1
1
1.16
14.50
INV
Inverness CT
ST
ST Johnstone
1
0
4.00
1.88
Inverness CT
ST
ST Johnstone
1
0
4.00
1.88
ST
ST Johnstone
MOR
Morton
3
0
1.10
41.00
ST Johnstone
MOR
Morton
3
0
1.10
41.00
LIN
Linlithgo
ST
ST Johnstone
0
2
14.00
1.16
Linlithgo
ST
ST Johnstone
0
2
14.00
1.16
COV
Cove Rangers
ST
ST Johnstone
2
4
6.70
1.34
Cove Rangers
ST
ST Johnstone
2
4
6.70
1.34
MON
Montrose
ST
ST Johnstone
0
3
–
–
Montrose
ST
ST Johnstone
0
3
–
–
FOR
Forfar A
ST
ST Johnstone
0
4
8.50
1.30
Forfar A
ST
ST Johnstone
0
4
8.50
1.30
AYR
Ayr Utd
ST
ST Johnstone
0
1
4.55
1.78
Ayr Utd
ST
ST Johnstone
0
1
4.55
1.78
Egymás ellen
HEA
Heart M
Heart M5·0·0
ST JohnstoneST 

- 2025. máj. Heart M 2 - 1 ST Johnstone
- 2025. febr. Johnstone 1 - 2 Heart M
- 2024. dec. Heart M 2 - 1 Johnstone
- 2024. nov. Johnstone 1 - 2 Heart M
- 2024. febr. Johnstone 0 - 1 Heart M
Tabella
Hol áll a két csapat ebben a szezonban.
#
Csapat
P
GD
Pts
Jelmagyarázat
- Promotion - Premiership (Championship Group)
- Premiership (Relegation Group)













