Élőben frissül AI foci tippek, értékfogadások és nyilvános előzmények
18+
TipsBible
⌘K Bejelentkezés Regisztráció
3. Lig - Group 1 Turkey

Yalova Yeşilovaspor előrejelzések

AI meccstippek, forma és nyilvános kimutatásunk minden Yalova Yeşilovaspor mérkőzésre.

Frissítve: 2026. okt. 31.
40%
Találati arány
10 Kiértékelt előrejelzés
47 Átl. magabiztosság
D L L W L L Friss forma

A TipsBible ebben a szezonban 10 Yalova Yeşilovaspor tippet értékelt: meccseik 20% megnyerik, mindkét csapat a meccsek 70% szerez gólt, és mérkőzéseiken átlagosan 3.30 gól esik. Az alábbi összes közelgő Yalova Yeşilovaspor tipp AI által értékelt, és nyilvános kimutatásban marad.

Közelgő Yalova Yeşilovaspor előrejelzések

Jelenleg nincs közelgő Yalova Yeşilovaspor meccs közzétett tippel — nézz vissza hamarosan.

Legutóbbi Yalova Yeşilovaspor eredmények

Yalova Yesilovaspor vs Amasyaspor 1968, 3. Lig - Group 1 (Turkey), okt. 18., V. Végeredmény: Yalova Yesilovaspor 1, Amasyaspor 1968 1. Oddsok: 1 2.92, X 3.25, 2 2.22. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Amasyaspor 1968 nyer 2.22 oddson; Összes gól: Több mint 2.5 gól 1.72 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.60 oddson. Legjobb tipp: Több mint 2.5 gól 1.72 oddson, magabiztosság 75% — Vereség.
FT
Yesil Yalova FK1
Amasyaspor1
✗ O2.5
1.7275%
Yalova Yesilovaspor vs Kartal Bulvarspor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), okt. 3., Szo. Végeredmény: Yalova Yesilovaspor 2, Kartal Bulvarspor 4. Oddsok: 1 3.20, X 3.05, 2 2.60. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: A hazai csapat nyer vagy döntetlen 1.57 oddson; Összes gól: Több mint 1.5 gól 1.33 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.85 oddson. Legjobb tipp: Több mint 1.5 gól 1.33 oddson, magabiztosság 71% — Győzelem.
FT
Yesil Yalova FK2
Bulvarspor4
✓ O1.5
▴1.3371%
Galata vs Yalova Yesilovaspor, Türkiye Kupası (Turkey), szept. 16., Sze. Végeredmény: Galata 2, Yalova Yesilovaspor 1. Oddsok: 1 1.71, X 4.15, 2 6.50. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Galata nyer 1.71 oddson; Összes gól: Kevesebb mint 3.5 gól 1.42 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Nem 2.20 oddson. Legjobb tipp: Kevesebb mint 3.5 gól 1.42 oddson, magabiztosság 82% — Győzelem.
FT
Galata2
Yesil Yalova FK1
✓ U3.5
1.4282%
Beykoz Ishaklispor vs Yalova Yesilovaspor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), szept. 12., Szo. Végeredmény: Beykoz Ishaklispor 1, Yalova Yesilovaspor 2. Oddsok: 1 1.78, X 3.30, 2 4.05. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Beykoz Ishaklispor nyer 1.78 oddson; Összes gól: Kevesebb mint 2.5 gól 1.69 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Nem 1.80 oddson. Legjobb tipp: Kevesebb mint 2.5 gól 1.69 oddson, magabiztosság 73% — Vereség.
FT
Beykoz Ishakli1
Yesil Yalova FK2
✗ U2.5
1.6973%
Yalova Yesilovaspor vs Tokat Bld Plevnespor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), szept. 6., V. Végeredmény: Yalova Yesilovaspor 0, Tokat Bld Plevnespor 3. Oddsok: 1 2.65, X 3.20, 2 2.42. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: A vendégcsapat nyer vagy döntetlen 1.39 oddson; Összes gól: Kevesebb mint 2.5 gól 1.61 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Nem 1.78 oddson. Legjobb tipp: Kevesebb mint 2.5 gól 1.61 oddson, magabiztosság 62% — Vereség.
FT
Yesil Yalova FK0
Tokat3
✗ U2.5
1.6162%
Yalova Yesilovaspor vs Corluspor 1947, 3. Lig - Group 1 (Turkey), ápr. 12., V. Végeredmény: Yalova Yesilovaspor 0, Corluspor 1947 2. Oddsok: 1 9.00, X 4.40, 2 1.42. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Corluspor 1947 nyer 1.42 oddson; Összes gól: Kevesebb mint 3.5 gól 1.26 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Nem 1.58 oddson. Legjobb tipp: Kevesebb mint 3.5 gól 1.26 oddson, magabiztosság 76% — Győzelem.
FT
Yesil Yalova FK0
Corluspor2
✓ U3.5
▾1.2676%
Etimesgut SK vs Yalova Yesilovaspor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), ápr. 5., V. Végeredmény: Etimesgut SK 2, Yalova Yesilovaspor 0. Oddsok: 1 1.80, X 3.45, 2 5.00. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: A hazai csapat nyer vagy döntetlen 1.18 oddson; Összes gól: Kevesebb mint 3.5 gól 1.27 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Nem 1.78 oddson. Legjobb tipp: Kevesebb mint 3.5 gól 1.27 oddson, magabiztosság 59% — Győzelem.
FT
Etimesgut2
Yesil Yalova FK0
✓ U3.5
▾1.2759%
Nilufer Belediye vs Yalova Yesilovaspor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), márc. 24., K. Végeredmény: Nilufer Belediye 3, Yalova Yesilovaspor 2. Oddsok: 1 2.12, X 3.50, 2 4.15. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Yalova Yesilovaspor nyer 4.15 oddson; Összes gól: Kevesebb mint 3.5 gól 1.26 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.88 oddson. Legjobb tipp: Kevesebb mint 3.5 gól 1.26 oddson, magabiztosság 77% — Vereség.
FT
Nilufer Bld.3
Yesil Yalova FK2
✗ U3.5
▾1.2677%
Kestel Cilek vs Yalova Yesilovaspor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), febr. 22., V. Végeredmény: Kestel Cilek 2, Yalova Yesilovaspor 3. Oddsok: 1 2.50, X 3.30, 2 2.92. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Kestel Cilek nyer 2.50 oddson; Összes gól: Kevesebb mint 2.5 gól 1.60 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Nem 1.79 oddson. Legjobb tipp: Kevesebb mint 2.5 gól 1.60 oddson, magabiztosság 83% — Vereség.
FT
Kestel Cilek2
Yesil Yalova FK3
✗ U2.5
1.6083%
Edirnespor vs Yalova Y, 3. Lig - Group 1 (Turkey), febr. 15., V. Végeredmény: Edirnespor 1, Yalova Y 1. Oddsok: 1 8.50, X 4.65, 2 1.35. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Yalova Y nyer 1.35 oddson; Összes gól: Kevesebb mint 3.5 gól 1.46 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Nem 1.77 oddson. Legjobb tipp: Yalova Y nyer 1.35 oddson, magabiztosság 63% — Vereség.
FT
Edirnespor1
Yesil Yalova FK1
✗ 2
▾1.3563%

Yalova Yeşilovaspor ebben a szezonban

Eredmények
Győzelem 2 Döntetlen 2 Vereség 6

10 meccsen · Találati arány 20%

Gólok
1.2Lőtt / meccs
2.1Kapott / meccs
Kapott gól nélküli meccsek 0% Gól nélkül maradt 30%
Góltrendek
Mindkét csapat gólt szerzett70%
2,5 gól fölött60%
1,5 gól fölött100%

Hogyan teljesítenek a Yalova Yeşilovaspor tippjeink

Nyilvános találati arányunk erre a csapatra piaconként — csak lezárt tippek.

Fölött / Alatt legpontosabb 44% 9 tipp

Oldd fel az összes Yalova Yeşilovaspor tippet

Lásd az összes közelgő tippet, a teljes oddsokat és value értékeléseket — ingyen, ha létrehozol egy fiókot.

Oldd fel az összes tippet

Gyakori kérdések

Ingyenesek a Yalova Yeşilovaspor előrejelzések?

Igen — friss Yalova Yeşilovaspor foci tippeket teszünk közzé ingyen minden meccsnapon, és egy ingyenes fiók feloldja az összes közelgő tippet, a teljes oddsokat és a teljes AI szelvénykészítőt.

Mennyire pontosak a Yalova Yeşilovaspor előrejelzéseitek?

Minden lezárt Yalova Yeşilovaspor előrejelzést nyilvánosan kiértékelünk, és a kimutatásban marad — nyer vagy veszít — így magad is ellenőrizheted a pontosságunkat, mindezt ingyen.

Mely Yalova Yeşilovaspor meccseket fedik le?

A Yalova Yeşilovaspor minden versenysorozatát lefedjük, ahol pályára lép — bajnokság, kupák és nemzetközi — 1X2, fölött/alatt, mindkét csapat gólt szerez és a legjobb tippünk minden mérkőzésre.

Hogyan készülnek a Yalova Yeşilovaspor előrejelzések?

Egy gépi tanulási modell mérlegeli a formát, a várható gólokat, a sérüléseket és az egymás elleni mérleget, majd automatikusan pontozza és közzéteszi a legerősebb Yalova Yeşilovaspor tippeket — 100% AI, emberi válogatás nélkül.

Friss a blogról

Összes cikk