Élőben frissül AI foci tippek, értékfogadások és nyilvános előzmények
18+
TipsBible
⌘K Bejelentkezés Regisztráció
III Liga - Group 2 Poland

Stargard Szczeciński előrejelzések

AI meccstippek, forma és nyilvános kimutatásunk minden Stargard Szczeciński mérkőzésre.

Frissítve: 2026. okt. 31.
80%
Találati arány
10 Kiértékelt előrejelzés
65 Átl. magabiztosság
W D L W D L Friss forma

A TipsBible ebben a szezonban 10 Stargard Szczeciński tippet értékelt: meccseik 50% megnyerik, mindkét csapat a meccsek 70% szerez gólt, és mérkőzéseiken átlagosan 4.20 gól esik. Az alábbi összes közelgő Stargard Szczeciński tipp AI által értékelt, és nyilvános kimutatásban marad.

Közelgő Stargard Szczeciński előrejelzések

Legutóbbi Stargard Szczeciński eredmények

Stargard Szczecinski vs Grom Nowy Staw, III Liga - Group 2 (Poland), okt. 24., Szo. Végeredmény: Stargard Szczecinski 3, Grom Nowy Staw 1. Oddsok: 1 1.62, X 4.30, 2 4.40. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Grom Nowy Staw nyer 4.40 oddson; Összes gól: Több mint 2.5 gól 1.38 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.47 oddson. Legjobb tipp: Mindkét csapat gólt szerez 1.47 oddson, magabiztosság 89% — Győzelem.
FT
Stargard3
Grom Nowy Staw1
✓ BTTS
1.4789%
Gedania Gdansk vs Stargard Szczecinski, III Liga - Group 2 (Poland), okt. 17., Szo. Végeredmény: Gedania Gdansk 2, Stargard Szczecinski 2. Oddsok: 1 3.30, X 3.75, 2 1.93. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Stargard Szczecinski nyer 1.93 oddson; Összes gól: Több mint 2.5 gól 1.40 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.40 oddson. Legjobb tipp: Több mint 2.5 gól 1.40 oddson, magabiztosság 89% — Győzelem.
FT
Gedania Gdansk2
Stargard2
✓ O2.5
▾1.4089%
Stargard Szczecinski vs Lipno Steszew, III Liga - Group 2 (Poland), okt. 10., Szo. Végeredmény: Stargard Szczecinski 3, Lipno Steszew 4. Oddsok: 1 1.55, X 4.85, 2 6.00. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Stargard Szczecinski nyer 1.55 oddson; Összes gól: Több mint 2.5 gól 1.49 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.64 oddson. Legjobb tipp: Több mint 2.5 gól 1.49 oddson, magabiztosság 89% — Győzelem.
FT
Stargard3
Lipno Steszew4
✓ O2.5
1.4989%
Stargard Szczecinski vs Kalisz, III Liga - Group 2 (Poland), okt. 3., Szo. Végeredmény: Stargard Szczecinski 5, Kalisz 0. Oddsok: 1 2.30, X 3.65, 2 3.00. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Stargard Szczecinski nyer 2.30 oddson; Összes gól: Több mint 2.5 gól 1.55 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.48 oddson. Legjobb tipp: Több mint 2.5 gól 1.55 oddson, magabiztosság 88% — Győzelem.
FT
Stargard5
Kalisz0
✓ O2.5
▾1.5588%
Stargard Szczecinski vs Victoria Wrzesnia, III Liga - Group 2 (Poland), szept. 19., Szo. Végeredmény: Stargard Szczecinski 1, Victoria Wrzesnia 1. Oddsok: 1 1.57, X 4.20, 2 4.75. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Stargard Szczecinski nyer 1.57 oddson; Összes gól: Több mint 2.5 gól 1.56 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.64 oddson. Legjobb tipp: Több mint 2.5 gól 1.56 oddson, magabiztosság 89% — Vereség.
FT
Stargard1
Wrzesnia1
✗ O2.5
1.5689%
Stargard Szczecinski vs Kotwica Kornik, III Liga - Group 2 (Poland), szept. 5., Szo. Végeredmény: Stargard Szczecinski 2, Kotwica Kornik 4. Oddsok: 1 1.58, X 4.90, 2 5.65. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Stargard Szczecinski nyer 1.58 oddson; Összes gól: Több mint 2.5 gól 1.46 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Nem 2.38 oddson. Legjobb tipp: Stargard Szczecinski nyer 1.58 oddson, magabiztosság 77% — Vereség.
FT
Stargard2
Kotwica Kornik4
✗ 1
▾1.5877%
Flota Swinoujscie vs Stargard Szczecinski, III Liga - Group 2 (Poland), aug. 29., Szo. Végeredmény: Flota Swinoujscie 1, Stargard Szczecinski 5. Oddsok: 1 2.39, X 3.60, 2 2.72. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: A vendégcsapat nyer vagy döntetlen 1.55 oddson; Összes gól: Több mint 2.5 gól 1.51 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.46 oddson. Legjobb tipp: Több mint 2.5 gól 1.51 oddson, magabiztosság 71% — Győzelem.
FT
Swinoujscie1
Stargard5
✓ O2.5
1.5171%
Tluchowia vs Stargard Szczecinski, III Liga - Group 2 (Poland), máj. 22., P. Végeredmény: Tluchowia 1, Stargard Szczecinski 4. Oddsok: 1 3.70, X 3.75, 2 2.05. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: A vendégcsapat nyer vagy döntetlen 1.32 oddson; Összes gól: Több mint 2.5 gól 1.55 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.49 oddson. Legjobb tipp: A vendégcsapat nyer vagy döntetlen 1.32 oddson, magabiztosság 45% — Győzelem.
FT
Tluchowia1
Stargard4
✓ X2
▴1.3245%
Pogon Nowe Skalmierzyce vs Stargard Szczecinski, III Liga - Group 2 (Poland), máj. 13., Sze. Végeredmény: Pogon Nowe Skalmierzyce 0, Stargard Szczecinski 0. Oddsok: 1 2.79, X 3.70, 2 2.67. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Pogon Nowe Skalmierzyce nyer 2.79 oddson; Összes gól: Kevesebb mint 3.5 gól 1.46 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.60 oddson. Legjobb tipp: A hazai csapat nyer vagy döntetlen 1.53 oddson, magabiztosság 54% — Győzelem.
FT
Pogon Nowe S.0
Stargard0
✓ 1X
▴1.5354%
Stargard Szczecinski vs Wybrzeze Rewalskie Rewal, III Liga - Group 2 (Poland), máj. 8., P. Végeredmény: Stargard Szczecinski 3, Wybrzeze Rewalskie Rewal 0. Oddsok: 1 1.34, X 6.10, 2 11.00. TipsBible-előrejelzések — Végeredmény: Stargard Szczecinski nyer 1.34 oddson; Összes gól: Több mint 2.5 gól 1.46 oddson; Mindkét csapat szerez gólt: Igen 1.78 oddson. Legjobb tipp: Több mint 2.5 gól 1.46 oddson, magabiztosság 85% — Győzelem.
FT
Stargard3
Rewal0
✓ O2.5
▾1.4685%

Stargard Szczeciński ebben a szezonban

Eredmények
Győzelem 5 Döntetlen 3 Vereség 2

10 meccsen · Találati arány 50%

Gólok
2.8Lőtt / meccs
1.4Kapott / meccs
Kapott gól nélküli meccsek 30% Gól nélkül maradt 10%
Góltrendek
Mindkét csapat gólt szerzett70%
2,5 gól fölött80%
1,5 gól fölött90%

Hogyan teljesítenek a Stargard Szczeciński tippjeink

Nyilvános találati arányunk erre a csapatra piaconként — csak lezárt tippek.

Fölött / Alatt 83% 6 tipp

Oldd fel az összes Stargard Szczeciński tippet

Lásd az összes közelgő tippet, a teljes oddsokat és value értékeléseket — ingyen, ha létrehozol egy fiókot.

Oldd fel az összes tippet

Gyakori kérdések

Ingyenesek a Stargard Szczeciński előrejelzések?

Igen — friss Stargard Szczeciński foci tippeket teszünk közzé ingyen minden meccsnapon, és egy ingyenes fiók feloldja az összes közelgő tippet, a teljes oddsokat és a teljes AI szelvénykészítőt.

Mennyire pontosak a Stargard Szczeciński előrejelzéseitek?

Minden lezárt Stargard Szczeciński előrejelzést nyilvánosan kiértékelünk, és a kimutatásban marad — nyer vagy veszít — így magad is ellenőrizheted a pontosságunkat, mindezt ingyen.

Mely Stargard Szczeciński meccseket fedik le?

A Stargard Szczeciński minden versenysorozatát lefedjük, ahol pályára lép — bajnokság, kupák és nemzetközi — 1X2, fölött/alatt, mindkét csapat gólt szerez és a legjobb tippünk minden mérkőzésre.

Hogyan készülnek a Stargard Szczeciński előrejelzések?

Egy gépi tanulási modell mérlegeli a formát, a várható gólokat, a sérüléseket és az egymás elleni mérleget, majd automatikusan pontozza és közzéteszi a legerősebb Stargard Szczeciński tippeket — 100% AI, emberi válogatás nélkül.

Friss a blogról

Összes cikk