Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Premium

Tiszakecske vs Szentlorinc — NB II

NB II · Mađarska
1 2.42
X 3.40
2 2.90

AI tipovi za utakmicu

Svako tržište prikazuje vjerojatnost svakog ishoda prema našem modelu — što je stupac dulji, to ga više cijenimo.

Najbolji tip Pobjede ✓
76%Vj.
Manje 3.5 golova U3.5 Tečaj @1.38 Visoka sigurnost
Konačni ishod1X2 · šansa za pobjedu %
Tiszakecske 50%@2.42
Neriješeno 23%@3.40
Szentlorinc 27%@2.90
Ukupno golovaViše/Manje 3.5
Više 3.5 24%@4.37
Manje 3.5 76%@1.38
Oba tima zabijajuGG/NG
Da 30%@1.66
Ne 70%@2.15

Forma u sezoni

Kako se svaka momčad pokazuje kroz cijelu sezonu.

TiszakecskePo utakmiciSzentlorinc
1.3
Postignuti golovi / ut.
1.0
1.3
Primljeni golovi / ut.
1.6

Nedavni rezultati

Koliko često svaka momčad postiže te ishode.

TiszakecskePostotakSzentlorinc
40%
Pobjede
30%
70%
Više 1.5
80%
40%
Više 2.5
60%
60%
GG
40%

Nedavna forma

Zadnje utakmice svake momčadi.

Tiszakecske WWDWD
W 29. kol Nagykanizsai U Tiszakecske 1 2 3.65 1.98
W 22. kol Tiszakecske Diosgyori V 4 1 3.15 2.12
D 16. kol Karcag SE Tiszakecske 3 3 3.00 2.40
W 8. kol Tiszakecske Mezokovesd 1 0 2.27 3.05
D 1. kol Kecskemeti Tiszakecske 1 1 1.75 4.20
D 25. srp Tiszakecske Szeged 2011 0 0 2.47 2.77
L 1. srp Tiszakecske Zbrojovka B 2 4 7.30 1.38
L 30. lip FC Voluntari Tiszakecske 3 2
W 10. svi Karcag SE Tiszakecske 0 1 2.77 2.75
W 3. svi Tiszakecske Bekescsaba 2 0 2.10 3.45
Szentlorinc LLWWD
L 30. kol Szentlorinc Ajka 0 1 2.32 3.00
L 23. kol Soroksar Szentlorinc 3 2 2.14 3.65
W 16. kol Szentlorinc Csakvar 3 2 2.07 3.45
W 9. kol Szentlorinc Nagykanizsai U 1 0 2.32 2.82
D 26. srp Szentlorinc Karcag SE 0 0 2.17 3.30
D 24. lip Paks Szentlorinc 3 3 1.13 17.00
W 10. svi Szentlorinc Fehervar FC 2 1 2.30 4.00
W 3. svi Karcag SE Szentlorinc 0 1 2.80 2.42
W 26. tra Szentlorinc BVSC 2 0 3.10 2.85
D 19. tra Bekescsaba Szentlorinc 0 0 2.20 3.25

Međusobni susreti

Tiszakecske
0·1·0
Szentlorinc
  • stu 2025. Szentlorinc 1 - 1 Tiszakecske

Tablica

Gdje se obje momčadi nalaze ove sezone.

# Momčad P GD Pts
1 Vasas 29 +32 61
2 Budapest Honved 29 +26 59
3 Kecskeméti TE 29 +13 51
4 Mezokovesd-zsory 29 +4 46
5 Kozarmisleny FC 29 -3 45
6 Csakvar 29 +5 43
7 Fehérvár FC 29 +6 39
8 Tiszakecske FC 29 -6 39
9 BVSC 29 +3 38
10 Szeged 2011 29 -4 36
11 Karcag SE 29 -11 35
12 Ajka 29 -16 33
13 Soroksar 29 -7 30
14 Szentlőrinc SE 29 -8 30
15 Budafoki LC 29 -18 26
16 Bekescsaba 1912 29 -16 25

Legenda

  • Promotion
  • Relegation