Tatabanya vs Gyori ETO II — NB III - Northwest
NB III - Northwest · Mađarska
1
1.55
X
4.55
2
5.80
AI tipovi za utakmicu
Svako tržište prikazuje vjerojatnost svakog ishoda prema našem modelu — što je stupac dulji, to ga više cijenimo.
Najbolji tip
Pobjede ✓
73%Vj.
Više 2.5 golova
O2.5
Tečaj @1.49
Visoka sigurnost
Konačni ishod1X2 · šansa za pobjedu %
Ukupno golovaViše/Manje 2.5
Oba tima zabijajuGG/NG
Forma u sezoni
Kako se svaka momčad pokazuje kroz cijelu sezonu.
TAT
TatabanyaPo utakmiciGyori ETO IIGYO
TatabanyaPo utakmiciGyori ETO IIGYO
2.4
Postignuti golovi / ut.
1.01.0
Primljeni golovi / ut.
1.9Nedavni rezultati
Koliko često svaka momčad postiže te ishode.
TAT
TatabanyaPostotakGyori ETO IIGYO
TatabanyaPostotakGyori ETO IIGYO
70%
Pobjede
20%80%
Više 1.5
70%60%
Više 2.5
50%60%
GG
40%Nedavna forma
Zadnje utakmice svake momčadi.
TAT
Tatabanya
WWWDW
Tatabanya
WWWDW
BAL
Balatonalmadi
TAT
Tatabanya
0
4
13.00
1.17
Balatonalmadi
TAT
Tatabanya
0
4
13.00
1.17
TAT
Tatabanya
SAR
Sarisapi B
3
0
1.25
12.00
Tatabanya
SAR
Sarisapi B
3
0
1.25
12.00
KAPKapuvari SE
TAT
Tatabanya
1
2
–
–
Tatabanya
1
2
–
–
SC
SC Sopron
TAT
Tatabanya
1
1
4.55
1.57
SC Sopron
TAT
Tatabanya
1
1
4.55
1.57
TAT
Tatabanya
BIC
Bicskei
3
1
1.50
6.40
Tatabanya
BIC
Bicskei
3
1
1.50
6.40
PUS
Puskas II
TAT
Tatabanya
0
4
2.57
2.27
Puskas II
TAT
Tatabanya
0
4
2.57
2.27
GYO
Gyori ETO II
TAT
Tatabanya
2
1
4.45
1.60
Gyori ETO II
TAT
Tatabanya
2
1
4.45
1.60
TAT
Tatabanya
BAL
Balatonfuredi
3
0
1.24
9.50
Tatabanya
BAL
Balatonfuredi
3
0
1.24
9.50
MTE
MTE 1904
TAT
Tatabanya
0
1
3.45
2.15
MTE 1904
TAT
Tatabanya
0
1
3.45
2.15
GYI
Gyirmot SE
TAT
Tatabanya
4
0
2.10
4.00
Gyirmot SE
TAT
Tatabanya
4
0
2.10
4.00
GYO
Gyori ETO II
LWWLL
Gyori ETO II
LWWLL
VES
Veszprem
GYO
Gyori ETO II
3
2
2.35
2.55
Veszprem
GYO
Gyori ETO II
3
2
2.35
2.55
GYO
Gyori ETO II
KIR
Kiraly SZE
2
0
1.95
3.10
Gyori ETO II
KIR
Kiraly SZE
2
0
1.95
3.10
BAL
Balatonalmadi
GYO
Gyori ETO II
0
2
4.35
1.55
Balatonalmadi
GYO
Gyori ETO II
0
2
4.35
1.55
SC
SC Sopron
GYO
Gyori ETO II
1
0
2.00
3.45
SC Sopron
GYO
Gyori ETO II
1
0
2.00
3.45
GYO
Gyori ETO II
SAR
Sarisapi B
2
3
1.50
5.40
Gyori ETO II
SAR
Sarisapi B
2
3
1.50
5.40
GYO
Gyori ETO II
TAT
Tatabanya
2
1
4.45
1.60
Gyori ETO II
TAT
Tatabanya
2
1
4.45
1.60
GYO
Gyori ETO II
SC
SC Sopron
3
2
2.12
3.25
Gyori ETO II
SC
SC Sopron
3
2
2.12
3.25
KOM
Komarom
GYO
Gyori ETO II
3
1
1.90
3.35
Komarom
GYO
Gyori ETO II
3
1
1.90
3.35
GYO
Gyori ETO II
BAL
Balatonfuredi
1
1
1.57
4.70
Gyori ETO II
BAL
Balatonfuredi
1
1
1.57
4.70
GYO
Gyori ETO II
GYI
Gyirmot SE
0
3
–
–
Gyori ETO II
GYI
Gyirmot SE
0
3
–
–
Međusobni susreti
TAT
Tatabanya
Tatabanya1·0·1
Gyori ETO IIGYO

- srp 2026. Gyori ETO II 2 - 1 Tatabanya
- lis 2025. Gyori ETO II 1 - 2 Tatabanya
Tablica
Gdje se obje momčadi nalaze ove sezone.
#
Momčad
P
GD
Pts
Legenda
- Promotion Playoff
- Relegation

















