Nagykanizsai U vs Tiszakecske — NB II
NB II · Mađarska
1
3.65
X
3.40
2
1.98
AI tipovi za utakmicu
Svako tržište prikazuje vjerojatnost svakog ishoda prema našem modelu — što je stupac dulji, to ga više cijenimo.
Najbolji tip
Pobjede ✓
62%Vj.
Gost ili neriješeno
X2
Tečaj @1.24
Umjerena sigurnost
Konačni ishod1X2 · šansa za pobjedu %
Ukupno golovaViše/Manje 1.5
Oba tima zabijajuGG/NG
Bet Builder
Poluvrijeme
0:1
Točan rezultat
1:2
Predviđena statistika utakmice
Projekcija našeg modela za 90 minuta.
NAG
Nagykanizsai UStatistikaTiszakecskeTIS
Nagykanizsai UStatistikaTiszakecskeTIS
47%
Posjed
53%9
Ukupno udaraca
03
U okvir
56
Korneri
64
Žuti
2Forma u sezoni
Kako se svaka momčad pokazuje kroz cijelu sezonu.
NAG
Nagykanizsai UPo utakmiciTiszakecskeTIS
Nagykanizsai UPo utakmiciTiszakecskeTIS
1.1
Postignuti golovi / ut.
1.71.3
Primljeni golovi / ut.
1.4Nedavni rezultati
Koliko često svaka momčad postiže te ishode.
NAG
Nagykanizsai UPostotakTiszakecskeTIS
Nagykanizsai UPostotakTiszakecskeTIS
40%
Pobjede
40%70%
Više 1.5
70%40%
Više 2.5
50%40%
GG
60%Nedavna forma
Zadnje utakmice svake momčadi.
NAG
Nagykanizsai U
LLLWL
Nagykanizsai U
LLLWL
AJK
Ajka
NAG
Nagykanizsai U
2
0
1.85
4.35
Ajka
NAG
Nagykanizsai U
2
0
1.85
4.35
NAG
Nagykanizsai U
SOR
Soroksar
0
1
2.57
2.52
Nagykanizsai U
SOR
Soroksar
0
1
2.57
2.52
SZE
Szentlorinc
NAG
Nagykanizsai U
1
0
2.32
2.82
Szentlorinc
NAG
Nagykanizsai U
1
0
2.32
2.82
CSA
Csakvar
NAG
Nagykanizsai U
1
2
2.35
2.65
Csakvar
NAG
Nagykanizsai U
1
2
2.35
2.65
NAG
Nagykanizsai U
DIO
Diosgyori V
2
3
5.25
1.55
Nagykanizsai U
DIO
Diosgyori V
2
3
5.25
1.55
COR
Corvinul H
NAG
Nagykanizsai U
0
0
–
–
Corvinul H
NAG
Nagykanizsai U
0
0
–
–
CIG
Cigand SE
NAG
Nagykanizsai U
0
2
2.20
2.85
Cigand SE
NAG
Nagykanizsai U
0
2
2.20
2.85
NAG
Nagykanizsai U
CIG
Cigand SE
2
2
2.05
3.45
Nagykanizsai U
CIG
Cigand SE
2
2
2.05
3.45
NAG
Nagykanizsai U
MTK
MTK II
1
0
–
–
Nagykanizsai U
MTK
MTK II
1
0
–
–
IVA
Ivancsa
NAG
Nagykanizsai U
1
2
–
–
Ivancsa
NAG
Nagykanizsai U
1
2
–
–
TIS
Tiszakecske
WDWDD
Tiszakecske
WDWDD
TIS
Tiszakecske
DIO
Diosgyori V
4
1
3.15
2.12
Tiszakecske
DIO
Diosgyori V
4
1
3.15
2.12
KAR
Karcag SE
TIS
Tiszakecske
3
3
3.00
2.40
Karcag SE
TIS
Tiszakecske
3
3
3.00
2.40
TIS
Tiszakecske
MEZ
Mezokovesd
1
0
2.27
3.05
Tiszakecske
MEZ
Mezokovesd
1
0
2.27
3.05
KEC
Kecskemeti
TIS
Tiszakecske
1
1
1.75
4.20
Kecskemeti
TIS
Tiszakecske
1
1
1.75
4.20
TIS
Tiszakecske
SZE
Szeged 2011
0
0
2.47
2.77
Tiszakecske
SZE
Szeged 2011
0
0
2.47
2.77
TIS
Tiszakecske
ZBR
Zbrojovka B
2
4
7.30
1.38
Tiszakecske
ZBR
Zbrojovka B
2
4
7.30
1.38
FC
FC Voluntari
TIS
Tiszakecske
3
2
–
–
FC Voluntari
TIS
Tiszakecske
3
2
–
–
TIS
Tiszakecske
SZE
Szentlorinc
1
2
2.42
2.90
Tiszakecske
SZE
Szentlorinc
1
2
2.42
2.90
KAR
Karcag SE
TIS
Tiszakecske
0
1
2.77
2.75
Karcag SE
TIS
Tiszakecske
0
1
2.77
2.75
TIS
Tiszakecske
BEK
Bekescsaba
2
0
2.10
3.45
Tiszakecske
BEK
Bekescsaba
2
0
2.10
3.45
Međusobni susreti
Nema nedavnih susreta u povijesti
U ovom slučaju naš se model oslanja na trenutnu formu i brojke u pozadini.
Tablica
Gdje se obje momčadi nalaze ove sezone.
#
Momčad
P
GD
Pts

















