III. K vs Gyori II — NB III - Northwest
NB III - Northwest · Mađarska
1
1.55
X
4.20
2
4.75
AI tipovi za utakmicu
Svako tržište prikazuje vjerojatnost svakog ishoda prema našem modelu — što je stupac dulji, to ga više cijenimo.
Najbolji tip
Pobjede ✓
72%Vj.
Više 2.5 golova
O2.5
Tečaj @1.50
Visoka sigurnost
Konačni ishod1X2 · šansa za pobjedu %
Ukupno golovaViše/Manje 2.5
Oba tima zabijajuGG/NG
Forma u sezoni
Kako se svaka momčad pokazuje kroz cijelu sezonu.
III
III. KPo utakmiciGyori IIGYO
III. KPo utakmiciGyori IIGYO
3.0
Postignuti golovi / ut.
2.51.7
Primljeni golovi / ut.
1.9Nedavni rezultati
Koliko često svaka momčad postiže te ishode.
III
III. KPostotakGyori IIGYO
III. KPostotakGyori IIGYO
50%
Pobjede
50%100%
Više 1.5
100%90%
Više 2.5
80%80%
GG
80%Nedavna forma
Zadnje utakmice svake momčadi.
III
III. K
LWLWW
III. K
LWLWW
VAS
Vasas II
III
III. K
3
0
3.20
1.93
Vasas II
III
III. K
3
0
3.20
1.93
III
III. K
BEK
Bekescsaba
2
0
1.52
5.20
III. K
BEK
Bekescsaba
2
0
1.52
5.20
MAJ
Majosi
III
III. K
7
2
–
–
Majosi
III
III. K
7
2
–
–
SAN
Sandorfalva
III
III. K
0
3
–
–
Sandorfalva
III
III. K
0
3
–
–
HOD
Hodmezovasarh
III
III. K
0
3
–
–
Hodmezovasarh
III
III. K
0
3
–
–
III
III. K
BKV
BKV Elore
2
0
–
–
III. K
BKV
BKV Elore
2
0
–
–
III
III. K
CSE
Csepel
2
0
1.80
3.75
III. K
CSE
Csepel
2
0
1.80
3.75
HOD
Hodmezovasarh
III
III. K
3
6
7.30
1.29
Hodmezovasarh
III
III. K
3
6
7.30
1.29
III
III. K
ESM
ESMTK
3
1
3.55
1.90
III. K
ESM
ESMTK
3
1
3.55
1.90
BKV
BKV Elore
III
III. K
1
3
3.95
1.70
BKV Elore
III
III. K
1
3
3.95
1.70
GYO
Gyori II
LWWLL
Gyori II
LWWLL
VES
Veszprem
GYO
Gyori ETO II
3
2
2.35
2.55
Veszprem
GYO
Gyori ETO II
3
2
2.35
2.55
GYO
Gyori ETO II
KIR
Kiraly SZE
2
0
1.95
3.10
Gyori ETO II
KIR
Kiraly SZE
2
0
1.95
3.10
BAL
Balatonalmadi
GYO
Gyori ETO II
0
2
4.35
1.55
Balatonalmadi
GYO
Gyori ETO II
0
2
4.35
1.55
SC
SC Sopron
GYO
Gyori ETO II
1
0
2.00
3.45
SC Sopron
GYO
Gyori ETO II
1
0
2.00
3.45
GYO
Gyori ETO II
SAR
Sarisapi B
2
3
1.50
5.40
Gyori ETO II
SAR
Sarisapi B
2
3
1.50
5.40
GYO
Gyori ETO II
TAT
Tatabanya
2
1
4.45
1.60
Gyori ETO II
TAT
Tatabanya
2
1
4.45
1.60
GYO
Gyori ETO II
SC
SC Sopron
3
2
2.12
3.25
Gyori ETO II
SC
SC Sopron
3
2
2.12
3.25
KOM
Komarom
GYO
Gyori ETO II
3
1
1.90
3.35
Komarom
GYO
Gyori ETO II
3
1
1.90
3.35
GYO
Gyori ETO II
BAL
Balatonfuredi
1
1
1.57
4.70
Gyori ETO II
BAL
Balatonfuredi
1
1
1.57
4.70
TAT
Tatabanya
GYO
Gyori ETO II
4
0
1.55
5.80
Tatabanya
GYO
Gyori ETO II
4
0
1.55
5.80
Međusobni susreti
III
III. K
III. K1·0·0
Gyori IIGYO

- ožu 2025. Gyori II 0 - 1 III. K
Tablica
Gdje se obje momčadi nalaze ove sezone.
#
Momčad
P
GD
Pts





















