Cigand SE vs Nagykanizsai U — NB III - Promotion Play-offs
NB III - Promotion Play-offs · Mađarska
1
2.20
X
3.35
2
2.85
AI tipovi za utakmicu
Svako tržište prikazuje vjerojatnost svakog ishoda prema našem modelu — što je stupac dulji, to ga više cijenimo.
Najbolji tip
Porazi ✗
59%Vj.
Domaćin ili neriješeno
1X
Tečaj @1.35
Umjerena sigurnost
Konačni ishod1X2 · šansa za pobjedu %
Ukupno golovaViše/Manje 2.5
Oba tima zabijajuGG/NG
Forma u sezoni
Kako se svaka momčad pokazuje kroz cijelu sezonu.
CIG
Cigand SEPo utakmiciNagykanizsai UNAG
Cigand SEPo utakmiciNagykanizsai UNAG
1.7
Postignuti golovi / ut.
2.81.0
Primljeni golovi / ut.
0.6Nedavni rezultati
Koliko često svaka momčad postiže te ishode.
CIG
Cigand SEPostotakNagykanizsai UNAG
Cigand SEPostotakNagykanizsai UNAG
40%
Pobjede
70%80%
Više 1.5
80%60%
Više 2.5
60%60%
GG
50%Nedavna forma
Zadnje utakmice svake momčadi.
CIG
Cigand SE
WWWWW
Cigand SE
WWWWW
CIG
Cigand SE
TAR
Tarpa
3
1
1.26
8.75
Cigand SE
TAR
Tarpa
3
1
1.26
8.75
TIS
Tiszafuredi V
CIG
Cigand SE
0
2
4.10
1.93
Tiszafuredi V
CIG
Cigand SE
0
2
4.10
1.93
UJDUjdombrad SE
CIG
Cigand SE
0
3
–
–
Cigand SE
0
3
–
–
CIG
Cigand SE
SAL
Salgotarjani B
2
0
1.29
8.25
Cigand SE
SAL
Salgotarjani B
2
0
1.29
8.25
OZD
Ozd S
CIG
Cigand SE
0
2
–
–
Ozd S
CIG
Cigand SE
0
2
–
–
CIG
Cigand SE
TIS
Tiszaujvaros
3
1
1.47
5.45
Cigand SE
TIS
Tiszaujvaros
3
1
1.47
5.45
CIG
Cigand SE
EGE
Eger
0
1
–
–
Cigand SE
EGE
Eger
0
1
–
–
NYI
Nyiregyhaza
CIG
Cigand SE
0
0
–
–
Nyiregyhaza
CIG
Cigand SE
0
0
–
–
NAG
Nagykanizsai U
CIG
Cigand SE
2
2
2.05
3.45
Nagykanizsai U
CIG
Cigand SE
2
2
2.05
3.45
CIG
Cigand SE
DEB
Debrecen II
0
0
2.22
2.90
Cigand SE
DEB
Debrecen II
0
0
2.22
2.90
NAG
Nagykanizsai U
LLLLW
Nagykanizsai U
LLLLW
NAG
Nagykanizsai U
TIS
Tiszakecske
1
2
3.65
1.98
Nagykanizsai U
TIS
Tiszakecske
1
2
3.65
1.98
AJK
Ajka
NAG
Nagykanizsai U
2
0
1.85
4.35
Ajka
NAG
Nagykanizsai U
2
0
1.85
4.35
NAG
Nagykanizsai U
SOR
Soroksar
0
1
2.57
2.52
Nagykanizsai U
SOR
Soroksar
0
1
2.57
2.52
SZE
Szentlorinc
NAG
Nagykanizsai U
1
0
2.32
2.82
Szentlorinc
NAG
Nagykanizsai U
1
0
2.32
2.82
CSA
Csakvar
NAG
Nagykanizsai U
1
2
2.35
2.65
Csakvar
NAG
Nagykanizsai U
1
2
2.35
2.65
NAG
Nagykanizsai U
DIO
Diosgyori V
2
3
5.25
1.55
Nagykanizsai U
DIO
Diosgyori V
2
3
5.25
1.55
COR
Corvinul H
NAG
Nagykanizsai U
0
0
–
–
Corvinul H
NAG
Nagykanizsai U
0
0
–
–
NAG
Nagykanizsai U
CIG
Cigand SE
2
2
2.05
3.45
Nagykanizsai U
CIG
Cigand SE
2
2
2.05
3.45
NAG
Nagykanizsai U
MTK
MTK II
1
0
–
–
Nagykanizsai U
MTK
MTK II
1
0
–
–
IVA
Ivancsa
NAG
Nagykanizsai U
1
2
–
–
Ivancsa
NAG
Nagykanizsai U
1
2
–
–
Međusobni susreti
CIG
Cigand SE
Cigand SE0·1·0
Nagykanizsai UNAG

- svi 2026. Nagykanizsai U 2 - 2 Cigand SE

