Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
III Liga - Group 4 Poland

Wiślanie Jaśkowice prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Wiślanie Jaśkowice.

Ažurirano 31. lis 2026.
78%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
56 Pros. pouzdanost
W L D W L L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Wiślanie Jaśkowice: pobjeđuju u 33% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 67% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.55 gola. Svaki nadolazeći tip za Wiślanie Jaśkowice ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Wiślanie Jaśkowice

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Wiślanie Jaśkowice s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Wiślanie Jaśkowice

Korona Kielce II vs Wislanie Jaskowice, III Liga - Group 4 (Poland), čet, 29. lis. Kraj: Korona Kielce II 1, Wislanie Jaskowice 2. Tečajevi: 1 2.80, X 3.60, 2 2.38. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Korona Kielce II uz tečaj 2.80; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.51; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.46. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.55, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
Korona II1
Wislanie2
✗ 1X
▾1.5578%
Wislanie Jaskowice vs Star Starachowice, III Liga - Group 4 (Poland), pet, 23. lis. Kraj: Wislanie Jaskowice 1, Star Starachowice 2. Tečajevi: 1 1.90, X 3.70, 2 4.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.89; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.62; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.56. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.62, pouzdanost 74% — Pobjede.
FT
Wislanie1
Starachowice2
✓ O2.5
▴1.6274%
Podlasie Biala Podlaska vs Wislanie Jaskowice, III Liga - Group 4 (Poland), sub, 17. lis. Kraj: Podlasie Biala Podlaska 1, Wislanie Jaskowice 1. Tečajevi: 1 2.66, X 3.60, 2 2.38. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Wislanie Jaskowice uz tečaj 2.38; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.56. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.44, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Biala Podlaska1
Wislanie1
✓ U3.5
1.4475%
Wislanie Jaskowice vs Siarka Tarnobrzeg, III Liga - Group 4 (Poland), pet, 9. lis. Kraj: Wislanie Jaskowice 4, Siarka Tarnobrzeg 1. Tečajevi: 1 2.05, X 3.60, 2 3.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.60; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.64; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.64, pouzdanost 71% — Pobjede.
FT
Wislanie4
Siarka1
✓ O2.5
▾1.6471%
KS Wieczysta Krakow II vs Wislanie Jaskowice, III Liga - Group 4 (Poland), sub, 3. lis. Kraj: KS Wieczysta Krakow II 1, Wislanie Jaskowice 0. Tečajevi: 1 3.05, X 3.60, 2 2.12. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Wislanie Jaskowice uz tečaj 2.12; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.58; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.37. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.33, pouzdanost 76% — Porazi.
FT
Wieczysta II1
Wislanie0
✗ X2
▾1.3376%
Wislanie Jaskowice vs Wisloka Debica, III Liga - Group 4 (Poland), pet, 25. ruj. Kraj: Wislanie Jaskowice 1, Wisloka Debica 2. Tečajevi: 1 2.00, X 3.80, 2 3.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Wislanie Jaskowice uz tečaj 2.00; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.49; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.58. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.49, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Wislanie1
Wisloka D2
✓ U3.5
▴1.4978%
Sokol Kolb. vs Wislanie Jaskowice, III Liga - Group 4 (Poland), ned, 20. ruj. Kraj: Sokol Kolb. 1, Wislanie Jaskowice 1. Tečajevi: 1 2.93, X 3.60, 2 2.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.60; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.27. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.44, pouzdanost 89% — Pobjede.
FT
Sokol Kolb.1
Wislanie1
✓ U3.5
1.4489%
Wislanie Jaskowice vs Czarni Polaniec, III Liga - Group 4 (Poland), pet, 28. kol. Kraj: Wislanie Jaskowice 0, Czarni Polaniec 1. Tečajevi: 1 1.90, X 3.80, 2 3.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.92; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.48; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.22. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.92, pouzdanost 56% — Pobjede.
FT
Wislanie0
Czarni Polaniec1
✓ X2
▾1.9256%
Jastrzebie vs Wislanie Jaskowice, Friendlies Clubs (World), sub, 31. sij. Kraj: Jastrzebie 0, Wislanie Jaskowice 3. Tečajevi: 1 2.20, X 3.45, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Wislanie Jaskowice uz tečaj 3.25; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.59; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.51. Najbolji tip: Wislanie Jaskowice zabija uz tečaj 1.25, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Jastrzebie0
Wislanie3
✓ AS
1.2575%

Wiślanie Jaśkowice ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 2 Porazi 4

u 9 utakmica · Uspješnost 33%

Golovi
1.44Postignuto / utakmica
1.11Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 11% Bez postignutog gola 22%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile67%
Više od 2,5 gola56%
Više od 1,5 gola78%

Kako prolaze naši tipovi za Wiślanie Jaśkowice

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 100% 5 tipova

Otključaj svaki tip za Wiślanie Jaśkowice

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Wiślanie Jaśkowice besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Wiślanie Jaśkowice izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Wiślanie Jaśkowice?

Svaka završena prognoza za Wiślanie Jaśkowice obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Wiślanie Jaśkowice pokrivate?

Pokrivamo Wiślanie Jaśkowice u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Wiślanie Jaśkowice?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Wiślanie Jaśkowice — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci