Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Premier League Uganda

Wakiso Giants prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Wakiso Giants.

Ažurirano 31. lis 2026.
56%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
53 Pros. pouzdanost
L D L D D W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Wakiso Giants: pobjeđuju u 33% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 33% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.33 gola. Svaki nadolazeći tip za Wakiso Giants ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Wakiso Giants

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Wakiso Giants s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Wakiso Giants

Wakiso Giants vs Mbarara City, Premier League (Uganda), uto, 6. svi. Kraj: Wakiso Giants 0, Mbarara City 1. Tečajevi: 1 1.70, X 3.35, 2 5.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Wakiso Giants uz tečaj 1.70; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.55; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.60. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.55, pouzdanost 83% — Pobjede.
FT
Wakiso G0
Mbarara City1
✓ U2.5
1.5583%
Kitara vs Wakiso Giants, Premier League (Uganda), sri, 30. tra. Kraj: Kitara 0, Wakiso Giants 0. Tečajevi: 1 1.35, X 4.30, 2 8.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Kitara uz tečaj 1.35; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.68; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Barem jedna momčad ne zabije gol uz tečaj 1.50, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Kitara0
Wakiso G0
✓ NG
1.5075%
Wakiso Giants vs BUL, Premier League (Uganda), sub, 26. tra. Kraj: Wakiso Giants 1, BUL 2. Tečajevi: 1 3.75, X 3.00, 2 1.99. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda BUL uz tečaj 1.99; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.66. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 88% — Porazi.
FT
Wakiso G1
BUL2
✗ U2.5
1.5088%
Bright Stars vs Wakiso Giants, Premier League (Uganda), uto, 15. tra. Kraj: Bright Stars 0, Wakiso Giants 0. Tečajevi: 1 2.25, X 3.10, 2 2.92. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Bright Stars uz tečaj 2.25; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.70. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.31, pouzdanost 49% — Pobjede.
FT
Bright Stars0
Wakiso G0
✓ 1X
1.3149%
Wakiso Giants vs Maroons, Premier League (Uganda), sri, 9. tra. Kraj: Wakiso Giants 3, Maroons 3. Tečajevi: 1 2.00, X 3.10, 2 3.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Maroons uz tečaj 3.60; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.44, pouzdanost 89% — Porazi.
FT
Wakiso G3
Maroons3
✗ U2.5
1.4489%
Mbale Heroes vs Wakiso Giants, Premier League (Uganda), sub, 5. tra. Kraj: Mbale Heroes 0, Wakiso Giants 1. Tečajevi: 1 2.52, X 2.99, 2 2.72. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.38; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.76. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.57, pouzdanost 80% — Pobjede.
FT
Mbale Heroes0
Wakiso G1
✓ U2.5
1.5780%
Wakiso Giants vs Gaddafi, Premier League (Uganda), čet, 2. svi. Kraj: Wakiso Giants 3, Gaddafi 0. Tečajevi: 1 1.60, X 3.40, 2 5.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Wakiso Giants uz tečaj 1.60; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.64. Najbolji tip: Pobjeda Wakiso Giants uz tečaj 1.60, pouzdanost 63% — Pobjede.
FT
Wakiso G3
Gaddafi0
✓ 1
1.6063%

Wakiso Giants ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 4 Porazi 2

u 9 utakmica · Uspješnost 33%

Golovi
1.44Postignuto / utakmica
0.89Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 56% Bez postignutog gola 33%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile33%
Više od 2,5 gola56%
Više od 1,5 gola56%

Kako prolaze naši tipovi za Wakiso Giants

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 33% 6 tipova

Otključaj svaki tip za Wakiso Giants

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Wakiso Giants besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Wakiso Giants izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Wakiso Giants?

Svaka završena prognoza za Wakiso Giants obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Wakiso Giants pokrivate?

Pokrivamo Wakiso Giants u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Wakiso Giants?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Wakiso Giants — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci