Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Ligue 2 Algeria

Wa Boufarik prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Wa Boufarik.

Ažurirano 31. lis 2026.
29%
Uspješnost
7 Obračunatih prognoza
42 Pros. pouzdanost
D L D D L W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 7 tipova za Wa Boufarik: pobjeđuju u 29% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 57% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 1.86 gola. Svaki nadolazeći tip za Wa Boufarik ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Wa Boufarik

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Wa Boufarik s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Wa Boufarik

Wa Boufarik vs Hussein Dey, Ligue 2 (Algeria), sub, 11. svi. Kraj: Wa Boufarik 0, Hussein Dey 0. Tečajevi: 1 2.10, X 3.06, 2 3.42. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.25; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 74% — Pobjede.
FT
Wa Boufarik0
Hussein Dey0
✓ U2.5
1.5074%
Mostaganem vs Wa Boufarik, Ligue 2 (Algeria), sub, 4. svi. Kraj: Mostaganem 1, Wa Boufarik 0. Tečajevi: 1 1.14, X 6.50, 2 14.39. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Mostaganem uz tečaj 1.14; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.56; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.52. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.56, pouzdanost 66% — Pobjede.
FT
Mostaganem1
Wa Boufarik0
✓ U3.5
1.5666%
Wa Boufarik vs SKAF Khemis Melina, Ligue 2 (Algeria), sub, 27. tra. Kraj: Wa Boufarik 1, SKAF Khemis Melina 1. Tečajevi: 1 1.61, X 3.64, 2 4.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.64; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 2.00; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.97. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 2.00, pouzdanost 58% — Porazi.
FT
Wa Boufarik1
SKAF K1
✗ O2.5
2.0058%
Tiaret vs Wa Boufarik, Ligue 2 (Algeria), sub, 20. tra. Kraj: Tiaret 1, Wa Boufarik 1. Tečajevi: 1 1.52, X 3.46, 2 6.55. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Tiaret uz tečaj 1.52; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.39; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.25. Najbolji tip: Pobjeda Tiaret uz tečaj 1.52, pouzdanost 57% — Porazi.
FT
Tiaret1
Wa Boufarik1
✗ 1
1.5257%
Wa Boufarik vs WA Mostaganem, Ligue 2 (Algeria), ned, 14. tra. Kraj: Wa Boufarik 1, WA Mostaganem 3. Tečajevi: 1 1.66, X 3.60, 2 4.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.60; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.25; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.00. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.25, pouzdanost 71% — Porazi.
FT
Wa Boufarik1
WA Mostaganem3
✗ U3.5
1.2571%
Wa Boufarik vs Temouchent, Ligue 2 (Algeria), sub, 23. ožu. Kraj: Wa Boufarik 2, Temouchent 1. Tečajevi: 1 2.00, X 3.10, 2 3.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Wa Boufarik uz tečaj 2.00; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.42; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.42, pouzdanost 86% — Porazi.
FT
Wa Boufarik2
Temouchent1
✗ U2.5
1.4286%

Wa Boufarik ove sezone

Rezultati
Pobjede 2 Neriješeno 3 Porazi 2

u 7 utakmica · Uspješnost 29%

Golovi
0.86Postignuto / utakmica
1Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 29% Bez postignutog gola 29%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile57%
Više od 2,5 gola29%
Više od 1,5 gola57%

Kako prolaze naši tipovi za Wa Boufarik

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 33% 6 tipova

Otključaj svaki tip za Wa Boufarik

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Wa Boufarik besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Wa Boufarik izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Wa Boufarik?

Svaka završena prognoza za Wa Boufarik obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Wa Boufarik pokrivate?

Pokrivamo Wa Boufarik u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Wa Boufarik?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Wa Boufarik — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci