Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Diski Challenge South-Africa

TS Galaxy U23 prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi TS Galaxy U23.

Ažurirano 31. lis 2026.
67%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
54 Pros. pouzdanost
L L W W L W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za TS Galaxy U23: pobjeđuju u 44% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 33% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.56 gola. Svaki nadolazeći tip za TS Galaxy U23 ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za TS Galaxy U23

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi TS Galaxy U23 s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi TS Galaxy U23

Golden Arrows U23 vs TS Galaxy U23, Diski Challenge (South-Africa), sub, 31. lis. Kraj: Golden Arrows U23 2, TS Galaxy U23 0. Tečajevi: 1 1.98, X 3.40, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Golden Arrows U23 uz tečaj 1.98; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.31; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.69. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.27, pouzdanost 66% — Pobjede.
FT
G. Arrows U232
TS Galaxy U230
✓ 1X
▾1.2766%
TS Galaxy U23 vs Mamelodi Sundowns U23, Diski Challenge (South-Africa), ned, 18. lis. Kraj: TS Galaxy U23 1, Mamelodi Sundowns U23 2. Tečajevi: 1 3.45, X 3.60, 2 1.85. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Mamelodi Sundowns U23 uz tečaj 1.85; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.58; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.56. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.25, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
TS Galaxy U231
Sundowns U232
✓ X2
1.2567%
TS Galaxy U23 vs Polokwane C, Diski Challenge (South-Africa), ned, 27. ruj. Kraj: TS Galaxy U23 1, Polokwane C 0. Tečajevi: 1 2.00, X 3.20, 2 3.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda TS Galaxy U23 uz tečaj 2.00; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.30; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.73. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.26, pouzdanost 81% — Pobjede.
FT
TS Galaxy U231
Polokwane U230
✓ 1X
1.2681%
AmaZulu U23 vs TS Galaxy U23, Diski Challenge (South-Africa), sub, 9. svi. Kraj: AmaZulu U23 0, TS Galaxy U23 1. Tečajevi: 1 2.85, X 3.35, 2 2.17. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.35; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.68; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.58. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.68, pouzdanost 80% — Porazi.
FT
AmaZulu U230
TS Galaxy U231
✗ O2.5
1.6880%
Orbit College U23 vs TS Galaxy U23, Diski Challenge (South-Africa), ned, 3. svi. Kraj: Orbit College U23 4, TS Galaxy U23 2. Tečajevi: 1 2.16, X 3.30, 2 2.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Orbit College U23 uz tečaj 2.16; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.37; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.17. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.37, pouzdanost 71% — Porazi.
FT
Orbit C4
TS Galaxy U232
✗ U3.5
1.3771%
TS Galaxy U23 vs Polokwane C, Diski Challenge (South-Africa), sub, 25. tra. Kraj: TS Galaxy U23 1, Polokwane C 0. Tečajevi: 1 1.81, X 3.40, 2 3.85. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda TS Galaxy U23 uz tečaj 1.81; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.27; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.90. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.27, pouzdanost 73% — Pobjede.
FT
TS Galaxy U231
Polokwane U230
✓ U3.5
1.2773%
TS Galaxy U23 vs Maritzburg United U23, Diski Challenge (South-Africa), sub, 18. tra. Kraj: TS Galaxy U23 0, Maritzburg United U23 3. Tečajevi: 1 2.32, X 3.40, 2 2.62. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.48; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.55; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.49. Najbolji tip: Oba tima zabiju uz tečaj 1.49, pouzdanost 76% — Porazi.
FT
TS Galaxy U230
Durban City U233
✗ GG
1.4976%
TS Galaxy U23 vs Golden Arrows U23, Diski Challenge (South-Africa), sub, 28. ožu. Kraj: TS Galaxy U23 1, Golden Arrows U23 3. Tečajevi: 1 2.25, X 3.45, 2 2.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.48; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.48. Najbolji tip: Oba tima zabiju uz tečaj 1.48, pouzdanost 81% — Pobjede.
FT
TS Galaxy U231
G. Arrows U233
✓ GG
1.4881%
TS Galaxy U23 vs Magesi U23, Diski Challenge (South-Africa), sub, 7. ožu. Kraj: TS Galaxy U23 2, Magesi U23 0. Tečajevi: 1 2.28, X 3.05, 2 2.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda TS Galaxy U23 uz tečaj 2.28; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.83. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.29, pouzdanost 51% — Pobjede.
FT
TS Galaxy U232
Magesi U230
✓ 1X
1.2951%

TS Galaxy U23 ove sezone

Rezultati
Pobjede 4 Neriješeno 0 Porazi 5

u 9 utakmica · Uspješnost 44%

Golovi
1Postignuto / utakmica
1.56Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 44% Bez postignutog gola 22%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile33%
Više od 2,5 gola44%
Više od 1,5 gola67%

Otključaj svaki tip za TS Galaxy U23

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za TS Galaxy U23 besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za TS Galaxy U23 izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za TS Galaxy U23?

Svaka završena prognoza za TS Galaxy U23 obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi TS Galaxy U23 pokrivate?

Pokrivamo TS Galaxy U23 u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za TS Galaxy U23?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za TS Galaxy U23 — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci