Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
First League Russia

Torpedo Moskva prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Torpedo Moskva.

Ažurirano 31. lis 2026.
56%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
53 Pros. pouzdanost
D W W W D D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Torpedo Moskva: pobjeđuju u 44% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 78% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.33 gola. Svaki nadolazeći tip za Torpedo Moskva ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Torpedo Moskva

Nedavni rezultati momčadi Torpedo Moskva

Torpedo Moskva vs Rotor Volgograd, First League (Russia), pet, 23. lis. Kraj: Torpedo Moskva 1, Rotor Volgograd 1. Tečajevi: 1 2.12, X 3.15, 2 3.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Torpedo Moskva uz tečaj 2.12; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.64; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.82. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.64, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
Torpedo Moscow1
Rotor1
✓ U2.5
▴1.6467%
Enisey vs Torpedo Moskva, First League (Russia), sub, 17. lis. Kraj: Enisey 1, Torpedo Moskva 2. Tečajevi: 1 3.35, X 3.15, 2 2.12. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Torpedo Moskva uz tečaj 2.12; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.22; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.83. Najbolji tip: Pobjeda Torpedo Moskva uz tečaj 2.12, pouzdanost 77% — Pobjede.
FT
Enisey1
Torpedo Moscow2
✓ 2
▴2.1277%
Leningradets vs Torpedo M, First League (Russia), sub, 10. lis. Kraj: Leningradets 1, Torpedo M 3. Tečajevi: 1 5.10, X 3.70, 2 1.61. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Torpedo M uz tečaj 1.61; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.25; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Pobjeda Torpedo M uz tečaj 1.61, pouzdanost 77% — Pobjede.
FT
Leningradets1
Torpedo Moscow3
✓ 2
▾1.6177%
Torpedo Zhodino vs Torpedo Moskva, Friendlies Clubs (World), sub, 3. lis. Kraj: Torpedo Zhodino 1, Torpedo Moskva 2. Tečajevi: 1 3.15, X 3.25, 2 2.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Torpedo Moskva uz tečaj 2.10; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.45; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.30. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.30, pouzdanost 85% — Pobjede.
FT
Zhodino(Blr)1
Torpedo Moscow(Rus)2
✓ X2
1.3085%
FC UFA vs Torpedo Moskva, First League (Russia), ned, 27. ruj. Kraj: FC UFA 0, Torpedo Moskva 0. Tečajevi: 1 3.65, X 3.20, 2 2.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Torpedo Moskva uz tečaj 2.00; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.02. Najbolji tip: Pobjeda Torpedo Moskva uz tečaj 2.00, pouzdanost 61% — Porazi.
FT
Ufa0
Torpedo Moscow0
✗ 2
2.0061%
Torpedo Moskva vs Veles, First League (Russia), čet, 17. ruj. Kraj: Torpedo Moskva 1, Veles 1. Tečajevi: 1 1.78, X 3.30, 2 4.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Torpedo Moskva uz tečaj 1.78; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.20; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.69. Najbolji tip: Pobjeda Torpedo Moskva uz tečaj 1.78, pouzdanost 77% — Porazi.
FT
Torpedo Moscow1
Veles1
✗ 1
1.7877%
Torpedo Moskva vs Nizhny Novgorod, First League (Russia), ned, 13. ruj. Kraj: Torpedo Moskva 1, Nizhny Novgorod 2. Tečajevi: 1 2.12, X 3.20, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.27; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.68; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.87. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.68, pouzdanost 62% — Porazi.
FT
Torpedo Moscow1
Nizhny Novgorod2
✗ U2.5
▴1.6862%
Chayka vs Torpedo Moskva, First League (Russia), ned, 3. svi. Kraj: Chayka 0, Torpedo Moskva 2. Tečajevi: 1 4.80, X 3.75, 2 1.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Torpedo Moskva uz tečaj 1.70; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.27; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.90. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.27, pouzdanost 74% — Pobjede.
FT
Chayka0
Torpedo Moscow2
✓ O1.5
▾1.2774%
Torpedo Moskva vs Kuban Kholding, Cup (Russia), sri, 29. lis. Kraj: Torpedo Moskva 1, Kuban Kholding 1. Tečajevi: 1 1.74, X 3.90, 2 5.24. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Torpedo Moskva uz tečaj 1.74; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.84; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.78. Najbolji tip: Pobjeda Torpedo Moskva uz tečaj 1.74, pouzdanost 43% — Porazi.
FT
Torpedo Moscow1
Kholding1
✗ 1
1.7443%

Torpedo Moskva ove sezone

Rezultati
Pobjede 4 Neriješeno 4 Porazi 1

u 9 utakmica · Uspješnost 44%

Golovi
1.44Postignuto / utakmica
0.89Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 22% Bez postignutog gola 11%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile78%
Više od 2,5 gola44%
Više od 1,5 gola89%

Kako prolaze naši tipovi za Torpedo Moskva

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Konačan ishod (1X2) 50% 6 tipova

Otključaj svaki tip za Torpedo Moskva

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Torpedo Moskva besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Torpedo Moskva izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Torpedo Moskva?

Svaka završena prognoza za Torpedo Moskva obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Torpedo Moskva pokrivate?

Pokrivamo Torpedo Moskva u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Torpedo Moskva?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Torpedo Moskva — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci