Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
National League Myanmar

Thitsar Arman prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Thitsar Arman.

Ažurirano 31. lis 2026.
73%
Uspješnost
11 Obračunatih prognoza
61 Pros. pouzdanost
L L W D D D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 11 tipova za Thitsar Arman: pobjeđuju u 18% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 73% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.19 gola. Svaki nadolazeći tip za Thitsar Arman ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Thitsar Arman

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Thitsar Arman s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Thitsar Arman

Dagon vs Thitsar Arman, National League (Myanmar), ned, 25. lis. Kraj: Dagon 1, Thitsar Arman 0. Tečajevi: 1 1.50, X 4.35, 2 4.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Dagon uz tečaj 1.50; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.45; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.58. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.45, pouzdanost 87% — Porazi.
FT
Dagon1
Thitsar Arman0
✗ O2.5
1.4587%
Thitsar Arman vs I.S.P.E, National League (Myanmar), pet, 16. lis. Kraj: Thitsar Arman 2, I.S.P.E 3. Tečajevi: 1 1.81, X 4.30, 2 4.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.23; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.38; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.47. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.38, pouzdanost 87% — Pobjede.
FT
Thitsar Arman2
I.S.P.E3
✓ O2.5
▴1.3887%
Ayeyawady United vs Thitsar Arman, National League (Myanmar), sub, 10. lis. Kraj: Ayeyawady United 1, Thitsar Arman 3. Tečajevi: 1 2.42, X 3.50, 2 2.55. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Thitsar Arman uz tečaj 2.55; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.52. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.46, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
Ayeyawady1
Thitsar Arman3
✓ X2
▾1.4667%
Thitsar Arman vs Hantharwady United, National League (Myanmar), sub, 5. ruj. Kraj: Thitsar Arman 2, Hantharwady United 2. Tečajevi: 1 2.45, X 3.35, 2 2.75. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Thitsar Arman uz tečaj 2.45; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.37; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.58. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.44, pouzdanost 81% — Pobjede.
FT
Thitsar Arman2
Hantharwady Utd2
✓ 1X
▴1.4481%
Thitsar Arman vs Myawady, National League (Myanmar), pet, 28. kol. Kraj: Thitsar Arman 2, Myawady 2. Tečajevi: 1 2.30, X 3.05, 2 2.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Thitsar Arman uz tečaj 2.30; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.43; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.32. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.34, pouzdanost 82% — Pobjede.
FT
Thitsar Arman2
Myawady2
✓ 1X
1.3482%
Thitsar Arman vs Dagon, National League (Myanmar), pon, 9. ožu. Kraj: Thitsar Arman 2, Dagon 2. Tečajevi: 1 4.20, X 3.70, 2 1.82. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.70; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.69. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.57, pouzdanost 60% — Porazi.
FT
Thitsar Arman2
Dagon2
✗ U3.5
▾1.5760%
Thitsar Arman vs Ispe FC, National League (Myanmar), sri, 4. ožu. Kraj: Thitsar Arman 2, Ispe FC 1. Tečajevi: 1 1.95, X 3.75, 2 3.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Thitsar Arman uz tečaj 1.95; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.39; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.70. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.30, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
Thitsar Arman2
I.S.P.E1
✓ 1X
▴1.3067%
Thitsar Arman vs Ayeyawady, National League (Myanmar), čet, 26. velj. Kraj: Thitsar Arman 0, Ayeyawady 0. Tečajevi: 1 2.70, X 3.30, 2 2.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.45; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.64. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.41, pouzdanost 74% — Pobjede.
FT
Thitsar Arman0
Ayeyawady0
✓ U3.5
▾1.4174%
Thitsar Arman vs Dagon Port, National League (Myanmar), pet, 20. velj. Kraj: Thitsar Arman 2, Dagon Port 2. Tečajevi: 1 1.87, X 4.00, 2 3.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.75; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.24; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.28. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.24, pouzdanost 89% — Pobjede.
FT
Thitsar Arman2
Dagon Port2
✓ O2.5
1.2489%
Mahar United vs Thitsar Arman, National League (Myanmar), čet, 5. velj. Kraj: Mahar United 3, Thitsar Arman 3. Tečajevi: 1 2.52, X 4.25, 2 2.85. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Mahar United uz tečaj 2.52; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.30; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.33. Najbolji tip: Oba tima zabiju uz tečaj 1.33, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Sagaing Utd3
Thitsar Arman3
✓ GG
▾1.3375%

Thitsar Arman ove sezone

Rezultati
Pobjede 2 Neriješeno 7 Porazi 2

u 11 utakmica · Uspješnost 18%

Golovi
1.64Postignuto / utakmica
1.55Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 18% Bez postignutog gola 27%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile73%
Više od 2,5 gola73%
Više od 1,5 gola73%

Kako prolaze naši tipovi za Thitsar Arman

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 50% 6 tipova

Otključaj svaki tip za Thitsar Arman

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Thitsar Arman besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Thitsar Arman izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Thitsar Arman?

Svaka završena prognoza za Thitsar Arman obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Thitsar Arman pokrivate?

Pokrivamo Thitsar Arman u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Thitsar Arman?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Thitsar Arman — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci