Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Second League - Group 1 Russia

Spartak Nalchik prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Spartak Nalchik.

Ažurirano 31. lis 2026.
75%
Uspješnost
8 Obračunatih prognoza
57 Pros. pouzdanost
D L W L W L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 8 tipova za Spartak Nalchik: pobjeđuju u 38% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 75% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.01 gola. Svaki nadolazeći tip za Spartak Nalchik ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Spartak Nalchik

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Spartak Nalchik s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Spartak Nalchik

Spartak Nalchik vs Dynamo Makhachkala II, Second League - Group 1 (Russia), sub, 31. lis. Kraj: Spartak Nalchik 1, Dynamo Makhachkala II 1. Tečajevi: 1 1.55, X 4.10, 2 4.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Dynamo Makhachkala II uz tečaj 4.30; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.78. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.10, pouzdanost 72% — Pobjede.
FT
Spartak Nalchik1
Makhachkala II1
✓ X2
2.1072%
Izberbash vs Spartak Nalchik, Second League - Group 1 (Russia), sub, 24. lis. Kraj: Izberbash 2, Spartak Nalchik 0. Tečajevi: 1 3.90, X 3.65, 2 1.69. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Spartak Nalchik uz tečaj 1.69; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.51; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.55. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.51, pouzdanost 68% — Pobjede.
FT
Izberbash2
Spartak Nalchik0
✓ U3.5
1.5168%
Spartak Nalchik vs FK Chayka 2, Second League - Group 1 (Russia), sub, 17. lis. Kraj: Spartak Nalchik 2, FK Chayka 2 1. Tečajevi: 1 1.53, X 4.20, 2 4.55. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda FK Chayka 2 uz tečaj 4.55; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.45; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.56. Najbolji tip: Oba tima zabiju uz tečaj 1.56, pouzdanost 79% — Pobjede.
FT
Spartak Nalchik2
FK Chayka 21
✓ GG
1.5679%
Shahter Taganrog vs Spartak Nalchik, Second League - Group 1 (Russia), sub, 10. lis. Kraj: Shahter Taganrog 1, Spartak Nalchik 0. Tečajevi: 1 1.77, X 3.45, 2 3.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Shahter Taganrog uz tečaj 1.77; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.75; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.02. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.75, pouzdanost 72% — Porazi.
FT
Shahter T1
Spartak Nalchik0
✗ O2.5
1.7572%
Spartak Nalchik vs Astrakhan, Second League - Group 1 (Russia), sub, 3. lis. Kraj: Spartak Nalchik 2, Astrakhan 1. Tečajevi: 1 1.92, X 3.30, 2 3.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Astrakhan uz tečaj 3.50; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.65; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.77. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.70, pouzdanost 59% — Porazi.
FT
Spartak Nalchik2
Astrakhan1
✗ X2
1.7059%
Pobeda vs Spartak Nalchik, Second League - Group 1 (Russia), sub, 26. ruj. Kraj: Pobeda 4, Spartak Nalchik 3. Tečajevi: 1 1.97, X 3.25, 2 3.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Pobeda uz tečaj 1.97; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.74; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.15. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.23, pouzdanost 80% — Pobjede.
FT
Pobeda4
Spartak Nalchik3
✓ 1X
1.2380%
Druzhba vs Spartak Nalchik, Second League - Group 1 (Russia), sub, 19. ruj. Kraj: Druzhba 2, Spartak Nalchik 1. Tečajevi: 1 2.57, X 2.95, 2 2.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 2.95; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.31; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.31, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Druzhba2
Spartak Nalchik1
✓ U3.5
1.3176%
Angust Nazran vs Spartak Nalchik, Second League - Group 1 (Russia), sub, 12. ruj. Kraj: Angust Nazran 1, Spartak Nalchik 2. Tečajevi: 1 3.40, X 3.20, 2 2.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Spartak Nalchik uz tečaj 2.00; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.10. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.34, pouzdanost 89% — Pobjede.
FT
Angust Nazran1
Spartak Nalchik2
✓ U3.5
1.3489%

Spartak Nalchik ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 1 Porazi 4

u 8 utakmica · Uspješnost 38%

Golovi
1.38Postignuto / utakmica
1.63Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 0% Bez postignutog gola 25%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile75%
Više od 2,5 gola63%
Više od 1,5 gola88%

Spartak Nalchik — najbolji igrači

FWD M. Musaev 4G
FWD I. Tlupov 1G
FWD S. Lysenko 1G
MID A. Khatsukov 1G
MID D. Daliev 1G
DEF G. Khizriev 1G
DEF Rashid Chichba 1G
FWD M. Mizaushev
FWD A. Cherkesov
MID K. Mashukov
MID A. Khachirov
MID E. Bliev
DEF I. Zhaboev
DEF M. Piriev

Otključaj svaki tip za Spartak Nalchik

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Spartak Nalchik besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Spartak Nalchik izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Spartak Nalchik?

Svaka završena prognoza za Spartak Nalchik obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Spartak Nalchik pokrivate?

Pokrivamo Spartak Nalchik u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Spartak Nalchik?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Spartak Nalchik — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci