Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
New South Wales NPL 2 Australia

Rydalmere Lions prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Rydalmere Lions.

Ažurirano 31. lis 2026.
60%
Uspješnost
10 Obračunatih prognoza
56 Pros. pouzdanost
W L L L D L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 10 tipova za Rydalmere Lions: pobjeđuju u 40% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 60% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.10 gola. Svaki nadolazeći tip za Rydalmere Lions ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Rydalmere Lions

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Rydalmere Lions s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Rydalmere Lions

Rydalmere Lions vs Dulwich Hill, New South Wales NPL 2 (Australia), sub, 29. kol. Kraj: Rydalmere Lions 3, Dulwich Hill 2. Tečajevi: 1 2.05, X 3.80, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.70; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.45. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.47, pouzdanost 86% — Pobjede.
FT
Rydalmere Lions3
Dulwich Hill2
✓ O2.5
▾1.4786%
Hills Brumbies vs Rydalmere Lions, New South Wales NPL 2 (Australia), sub, 22. kol. Kraj: Hills Brumbies 3, Rydalmere Lions 1. Tečajevi: 1 1.93, X 3.90, 2 3.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Hills Brumbies uz tečaj 1.93; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.54. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.53, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Hills United3
Rydalmere Lions1
✓ O2.5
▴1.5376%
Rydalmere Lions vs Prospect United, New South Wales NPL 2 (Australia), sub, 15. kol. Kraj: Rydalmere Lions 0, Prospect United 3. Tečajevi: 1 2.07, X 3.70, 2 3.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Rydalmere Lions uz tečaj 2.07; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.66; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.56. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.66, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Rydalmere Lions0
Prospect United3
✓ U3.5
▾1.6675%
Northern Tigers vs Rydalmere Lions, New South Wales NPL 2 (Australia), sub, 8. kol. Kraj: Northern Tigers 2, Rydalmere Lions 1. Tečajevi: 1 1.58, X 4.05, 2 4.45. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.12; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.55; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.63. Najbolji tip: Rydalmere Lions zabija uz tečaj 1.48, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Northern Tigers2
Rydalmere Lions1
✓ AS
1.4876%
Rydalmere Lions vs Newcastle Jets II, New South Wales NPL 2 (Australia), sub, 1. kol. Kraj: Rydalmere Lions 1, Newcastle Jets II 1. Tečajevi: 1 2.08, X 3.95, 2 3.05. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Rydalmere Lions uz tečaj 2.08; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.39; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.44. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.35, pouzdanost 80% — Pobjede.
FT
Rydalmere Lions1
Newcastle J. II1
✓ 1X
1.3580%
Hakoah Sydney City vs Rydalmere Lions, New South Wales NPL 2 (Australia), sub, 25. srp. Kraj: Hakoah Sydney City 1, Rydalmere Lions 0. Tečajevi: 1 1.85, X 4.30, 2 4.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.29; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.45; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.49. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.45, pouzdanost 61% — Porazi.
FT
Hakoah Sydney1
Rydalmere Lions0
✗ O2.5
1.4561%
Inter Lions vs Rydalmere Lions, New South Wales NPL 2 (Australia), sub, 18. srp. Kraj: Inter Lions 0, Rydalmere Lions 4. Tečajevi: 1 2.23, X 3.75, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Inter Lions uz tečaj 2.23; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.55; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.51. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.34, pouzdanost 85% — Porazi.
FT
Inter Lions0
Rydalmere Lions4
✗ 1X
▾1.3485%
Rydalmere Lions vs Mt Druitt Town, New South Wales NPL 2 (Australia), sub, 11. srp. Kraj: Rydalmere Lions 1, Mt Druitt Town 0. Tečajevi: 1 1.95, X 3.85, 2 3.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.77; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.51. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 70% — Porazi.
FT
Rydalmere Lions1
Mt Druitt Town0
✗ O2.5
▴1.5070%
Central Coast II vs Rydalmere Lions, New South Wales NPL 2 (Australia), ned, 5. srp. Kraj: Central Coast II 1, Rydalmere Lions 2. Tečajevi: 1 2.10, X 3.90, 2 2.95. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Central Coast II uz tečaj 2.10; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.38; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.39. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.38, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
Central Coast II1
Rydalmere Lions2
✗ 1X
▾1.3878%
Bonnyrigg White Eagles vs Rydalmere Lions, New South Wales NPL 2 (Australia), sub, 23. kol. Kraj: Bonnyrigg White Eagles 3, Rydalmere Lions 2. Tečajevi: 1 3.20, X 3.72, 2 1.88. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Bonnyrigg White Eagles uz tečaj 3.20; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.57, pouzdanost 63% — Pobjede.
FT
Bonnyrigg W3
Rydalmere Lions2
✓ O2.5
1.5763%

Rydalmere Lions ove sezone

Rezultati
Pobjede 4 Neriješeno 1 Porazi 5

u 10 utakmica · Uspješnost 40%

Golovi
1.5Postignuto / utakmica
1.6Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 20% Bez postignutog gola 20%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile60%
Više od 2,5 gola70%
Više od 1,5 gola80%

Kako prolaze naši tipovi za Rydalmere Lions

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 67% 6 tipova

Otključaj svaki tip za Rydalmere Lions

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Rydalmere Lions besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Rydalmere Lions izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Rydalmere Lions?

Svaka završena prognoza za Rydalmere Lions obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Rydalmere Lions pokrivate?

Pokrivamo Rydalmere Lions u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Rydalmere Lions?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Rydalmere Lions — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci