Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
2. Division Cyprus

Peyia prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Peyia.

Ažurirano 31. lis 2026.
83%
Uspješnost
6 Obračunatih prognoza
32 Pros. pouzdanost
L D W L L L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 6 tipova za Peyia: pobjeđuju u 17% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 67% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.50 gola. Svaki nadolazeći tip za Peyia ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Peyia

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Peyia s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Peyia

Othellos vs Peyia, 2. Division (Cyprus), sub, 21. ruj. Kraj: Othellos 2, Peyia 1. Tečajevi: 1 1.91, X 3.30, 2 3.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Othellos uz tečaj 1.91; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.75; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Peyia zabija uz tečaj 1.39, pouzdanost 71% — Pobjede.
FT
Othellos2
Peyia1
✓ AS
1.3971%
Enosis vs Peyia, 2. Division (Cyprus), pet, 23. velj. Kraj: Enosis 0, Peyia 0. Tečajevi: 1 1.41, X 4.00, 2 7.27. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.06; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.32; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.06. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.32, pouzdanost 53% — Pobjede.
FT
Enosis0
Peyia0
✓ U3.5
1.3253%
Peyia vs ASIL Lysi, 2. Division (Cyprus), sub, 17. velj. Kraj: Peyia 3, ASIL Lysi 1. Tečajevi: 1 3.75, X 3.00, 2 1.97. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.73; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.75. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.73, pouzdanost 45% — Pobjede.
FT
Peyia3
ASIL Lysi1
✓ 1X
1.7345%
Ayia Napa vs Peyia, 2. Division (Cyprus), sub, 10. velj. Kraj: Ayia Napa 2, Peyia 1. Tečajevi: 1 2.25, X 3.20, 2 3.35. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Ayia Napa uz tečaj 2.25; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.25; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.36, pouzdanost 64% — Pobjede.
FT
Ayia Napa2
Peyia1
✓ 1X
1.3664%
Digenis Ypsonas vs Peyia, 2. Division (Cyprus), sub, 3. velj. Kraj: Digenis Ypsonas 1, Peyia 0. Tečajevi: 1 1.50, X 3.90, 2 5.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Digenis Ypsonas uz tečaj 1.50; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.32; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.95. Najbolji tip: Pobjeda Digenis Ypsonas uz tečaj 1.50, pouzdanost 56% — Pobjede.
FT
Krasava1
Peyia0
✓ 1
1.5056%
Peyia vs Omonia 29is Maiou, 2. Division (Cyprus), sub, 27. sij. Kraj: Peyia 1, Omonia 29is Maiou 3. Tečajevi: 1 4.60, X 3.40, 2 1.69. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Peyia uz tečaj 4.60; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.62; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.70. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 2.00, pouzdanost 52% — Porazi.
FT
Peyia1
Omonia 29th May3
✗ 1X
2.0052%

Peyia ove sezone

Rezultati
Pobjede 1 Neriješeno 1 Porazi 4

u 6 utakmica · Uspješnost 17%

Golovi
1Postignuto / utakmica
1.5Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 17% Bez postignutog gola 33%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile67%
Više od 2,5 gola67%
Više od 1,5 gola67%

Otključaj svaki tip za Peyia

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Peyia besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Peyia izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Peyia?

Svaka završena prognoza za Peyia obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Peyia pokrivate?

Pokrivamo Peyia u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Peyia?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Peyia — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci