Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Superettan Sweden

Osters IF prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Osters IF.

Ažurirano 31. lis 2026.
63%
Uspješnost
8 Obračunatih prognoza
59 Pros. pouzdanost
W W L L W L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 8 tipova za Osters IF: pobjeđuju u 50% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 75% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 4.13 gola. Svaki nadolazeći tip za Osters IF ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Osters IF

Nedavni rezultati momčadi Osters IF

IK brage vs Osters IF, Superettan (Sweden), sub, 24. lis. Kraj: IK brage 4, Osters IF 5. Tečajevi: 1 1.98, X 3.70, 2 3.35. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.33; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.45. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 65% — Pobjede.
FT
Brage4
Oster5
✓ O2.5
1.5065%
Osters IF vs Oddevold, Superettan (Sweden), sub, 17. lis. Kraj: Osters IF 3, Oddevold 1. Tečajevi: 1 3.00, X 3.65, 2 2.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Oddevold uz tečaj 2.15; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.58; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.45. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.39, pouzdanost 86% — Porazi.
FT
Oster3
Oddevold1
✗ X2
▾1.3986%
Norrby IF vs Osters IF, Superettan (Sweden), sub, 10. lis. Kraj: Norrby IF 2, Osters IF 0. Tečajevi: 1 2.05, X 3.70, 2 3.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Osters IF uz tečaj 3.15; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.52; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.49. Najbolji tip: Osters IF zabija uz tečaj 1.25, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
Norrby2
Oster0
✗ AS
1.2578%
Osters IF vs IFK Norrkoping, Superettan (Sweden), sub, 19. ruj. Kraj: Osters IF 1, IFK Norrkoping 3. Tečajevi: 1 4.10, X 4.05, 2 1.75. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda IFK Norrkoping uz tečaj 1.75; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.45; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.48. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.25, pouzdanost 90% — Pobjede.
FT
Oster1
Norrkoping3
✓ X2
1.2590%
IFK Varnamo vs Osters IF, Superettan (Sweden), uto, 15. ruj. Kraj: IFK Varnamo 1, Osters IF 3. Tečajevi: 1 1.83, X 3.80, 2 3.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda IFK Varnamo uz tečaj 1.83; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.52; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.28, pouzdanost 61% — Porazi.
FT
Varnamo1
Oster3
✗ 1X
▾1.2861%
Falkenbergs FF vs Osters IF, Superettan (Sweden), čet, 10. ruj. Kraj: Falkenbergs FF 2, Osters IF 1. Tečajevi: 1 1.75, X 3.95, 2 4.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.23; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.59. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.57, pouzdanost 71% — Pobjede.
FT
Falkenberg2
Oster1
✓ O2.5
▴1.5771%
Osters IF vs United Nordic, Superettan (Sweden), pet, 4. ruj. Kraj: Osters IF 1, United Nordic 2. Tečajevi: 1 2.85, X 3.60, 2 2.35. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.62; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.60. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.60, pouzdanost 79% — Pobjede.
FT
Oster1
Nordic United2
✓ U3.5
▾1.6079%
Hogaborg vs Osters IF, Svenska Cupen (Sweden), sri, 19. kol. Kraj: Hogaborg 0, Osters IF 4. Tečajevi: 1 18.50, X 9.70, 2 1.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Osters IF uz tečaj 1.15; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.30; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.00. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.30, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Hogaborgs0
Oster4
✓ O2.5
▾1.3078%

Osters IF ove sezone

Rezultati
Pobjede 4 Neriješeno 0 Porazi 4

u 8 utakmica · Uspješnost 50%

Golovi
2.25Postignuto / utakmica
1.88Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 13% Bez postignutog gola 13%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile75%
Više od 2,5 gola88%
Više od 1,5 gola100%

Osters IF — najbolji igrači

MID F. Olsson 1G 7.25
MID O. Uddenäs 1A 6.70
GK C. Lundahl Persson 7.65
DEF S. Hedlund 7.35
DEF D. Olsson 7.25
MID S. Burakovsky 7.00
DEF M. Adolfsson 6.95
MID H. Pijaca 6.95
DEF K. Gyamfi 6.90
MID N. Söderberg 6.90
MID M. Due Grandt 6.90
MID D. Ask 6.75
FWD M. Tamminen 6.65
FWD W. Thellsson 6.60

Otključaj svaki tip za Osters IF

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Osters IF besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Osters IF izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Osters IF?

Svaka završena prognoza za Osters IF obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Osters IF pokrivate?

Pokrivamo Osters IF u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Osters IF?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Osters IF — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci