Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Première Division Mali

Onze Créateurs prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Onze Créateurs.

Ažurirano 31. lis 2026.
67%
Uspješnost
12 Obračunatih prognoza
48 Pros. pouzdanost
D L W W D L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 12 tipova za Onze Créateurs: pobjeđuju u 42% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 25% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 1.66 gola. Svaki nadolazeći tip za Onze Créateurs ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Onze Créateurs

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Onze Créateurs s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Onze Créateurs

Onze Createurs vs Bakaridjan, Première Division (Mali), sri, 10. lip. Kraj: Onze Createurs 0, Bakaridjan 0. Tečajevi: 1 2.80, X 2.75, 2 3.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Onze Createurs uz tečaj 2.80; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.38; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.38, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Onze Createurs0
Bakaridjan0
✓ U2.5
▾1.3876%
USFAS Bamako vs Onze Createurs, Première Division (Mali), čet, 4. lip. Kraj: USFAS Bamako 3, Onze Createurs 0. Tečajevi: 1 2.37, X 2.88, 2 3.80. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Onze Createurs uz tečaj 3.80; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.40; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.51. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.40, pouzdanost 65% — Porazi.
FT
USFAS Bamako3
Onze Createurs0
✗ U2.5
▾1.4065%
Onze Createurs vs Mali Coura, Première Division (Mali), ned, 31. svi. Kraj: Onze Createurs 1, Mali Coura 0. Tečajevi: 1 2.35, X 3.00, 2 3.35. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Mali Coura uz tečaj 3.35; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.47. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34, pouzdanost 83% — Pobjede.
FT
Onze Createurs1
Mali Coura0
✓ U2.5
▾1.3483%
Bougouni vs Onze Createurs, Première Division (Mali), ned, 24. svi. Kraj: Bougouni 0, Onze Createurs 1. Tečajevi: 1 3.30, X 3.00, 2 2.35. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.00; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.54. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.41, pouzdanost 81% — Pobjede.
FT
Bougouni0
Onze Createurs1
✓ U2.5
▾1.4181%
Derby Academie vs Onze Createurs, Première Division (Mali), uto, 19. svi. Kraj: Derby Academie 1, Onze Createurs 1. Tečajevi: 1 2.35, X 2.75, 2 3.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.28; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.49. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34, pouzdanost 72% — Pobjede.
FT
Derby Academie1
Onze Createurs1
✓ U2.5
▴1.3472%
Onze Createurs vs Stade Malien Bamako, Première Division (Mali), ned, 10. svi. Kraj: Onze Createurs 1, Stade Malien Bamako 2. Tečajevi: 1 4.65, X 3.25, 2 1.91. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Stade Malien Bamako uz tečaj 1.91; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.48. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.41, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
Onze Createurs1
Stade Malien2
✗ U2.5
1.4178%
US Bougouba vs Onze Createurs, Première Division (Mali), ned, 3. svi. Kraj: US Bougouba 0, Onze Createurs 2. Tečajevi: 1 2.35, X 3.00, 2 3.45. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.31; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.30. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.41, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Bougouba0
Onze Createurs2
✓ U2.5
▴1.4175%
Real Bamako vs Onze Createurs, Première Division (Mali), ned, 8. ožu. Kraj: Real Bamako 2, Onze Createurs 0. Tečajevi: 1 2.75, X 3.40, 2 6.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Real Bamako uz tečaj 2.75; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.47. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Real Bamako2
Onze Createurs0
✓ U2.5
▴1.5076%
Onze Createurs vs Etoiles Mande, Première Division (Mali), sub, 19. tra. Kraj: Onze Createurs 2, Etoiles Mande 0. Tečajevi: 1 1.40, X 4.00, 2 7.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Onze Createurs uz tečaj 1.40; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.45. Najbolji tip: Pobjeda Onze Createurs uz tečaj 1.40, pouzdanost 57% — Pobjede.
FT
Onze Createurs2
Etoiles M0
✓ 1
1.4057%
Onze Createurs vs USC Kita, Première Division (Mali), sub, 4. svi. Kraj: Onze Createurs 0, USC Kita 0. Tečajevi: 1 1.93, X 3.10, 2 3.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.80; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.25. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.53, pouzdanost 71% — Porazi.
FT
Onze Createurs0
USC Kita0
✗ O1.5
1.5371%

Onze Créateurs ove sezone

Rezultati
Pobjede 5 Neriješeno 3 Porazi 4

u 12 utakmica · Uspješnost 42%

Golovi
0.83Postignuto / utakmica
0.83Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 50% Bez postignutog gola 42%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile25%
Više od 2,5 gola25%
Više od 1,5 gola58%

Kako prolaze naši tipovi za Onze Créateurs

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje najprecizniji 64% 11 tipova

Otključaj svaki tip za Onze Créateurs

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Onze Créateurs besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Onze Créateurs izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Onze Créateurs?

Svaka završena prognoza za Onze Créateurs obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Onze Créateurs pokrivate?

Pokrivamo Onze Créateurs u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Onze Créateurs?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Onze Créateurs — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci