Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Regionalliga - Nordost Germany

Magdeburg II prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Magdeburg II.

Ažurirano 31. lis 2026.
60%
Uspješnost
10 Obračunatih prognoza
55 Pros. pouzdanost
D W W L L L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 10 tipova za Magdeburg II: pobjeđuju u 50% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 70% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.10 gola. Svaki nadolazeći tip za Magdeburg II ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Magdeburg II

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Magdeburg II s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Magdeburg II

Magdeburg II vs Hallescher FC, Regionalliga - Nordost (Germany), sub, 31. lis. Kraj: Magdeburg II 1, Hallescher FC 1. Tečajevi: 1 3.02, X 3.53, 2 2.02. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Hallescher FC uz tečaj 2.02; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.74; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.63. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.28, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
Magdeburg II1
Hallescher1
✓ X2
1.2867%
Chemnitzer FC vs Magdeburg II, Regionalliga - Nordost (Germany), sub, 24. lis. Kraj: Chemnitzer FC 1, Magdeburg II 2. Tečajevi: 1 1.55, X 4.50, 2 5.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Chemnitzer FC uz tečaj 1.55; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.55. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.44, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Chemnitzer1
Magdeburg II2
✓ O2.5
▾1.4478%
Magdeburg II vs Greifswalder, Regionalliga - Nordost (Germany), ned, 18. lis. Kraj: Magdeburg II 4, Greifswalder 2. Tečajevi: 1 2.70, X 3.73, 2 2.12. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Greifswalder uz tečaj 2.12; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.53; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.48. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.34, pouzdanost 67% — Porazi.
FT
Magdeburg II4
Greifswald2
✗ X2
1.3467%
FC Carl Zeiss Jena vs Magdeburg II, Regionalliga - Nordost (Germany), sub, 10. lis. Kraj: FC Carl Zeiss Jena 2, Magdeburg II 1. Tečajevi: 1 1.64, X 4.10, 2 4.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda FC Carl Zeiss Jena uz tečaj 1.64; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.42; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.48. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.19, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
Jena2
Magdeburg II1
✓ 1X
▾1.1967%
Magdeburg II vs Altglienicke, Regionalliga - Nordost (Germany), pet, 25. ruj. Kraj: Magdeburg II 0, Altglienicke 1. Tečajevi: 1 3.20, X 4.20, 2 1.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Altglienicke uz tečaj 1.90; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.37. Najbolji tip: Oba tima zabiju uz tečaj 1.37, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Magdeburg II0
Altglienicke1
✗ GG
▾1.3775%
BFC Dynamo vs Magdeburg II, Regionalliga - Nordost (Germany), ned, 20. ruj. Kraj: BFC Dynamo 4, Magdeburg II 1. Tečajevi: 1 2.17, X 3.50, 2 2.92. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda BFC Dynamo uz tečaj 2.17; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.43. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.47, pouzdanost 70% — Pobjede.
FT
BFC Dynamo4
Magdeburg II1
✓ O2.5
▴1.4770%
Magdeburg II vs BSG C, Regionalliga - Nordost (Germany), uto, 25. kol. Kraj: Magdeburg II 1, BSG C 0. Tečajevi: 1 1.83, X 3.70, 2 3.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Magdeburg II uz tečaj 1.83; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.52; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Oba tima zabiju uz tečaj 1.50, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Magdeburg II1
Chemie Leipzig0
✗ GG
▴1.5075%
FC Rot-Weiss Erfurt vs Magdeburg II, Regionalliga - Nordost (Germany), sub, 15. kol. Kraj: FC Rot-Weiss Erfurt 4, Magdeburg II 1. Tečajevi: 1 1.90, X 3.70, 2 3.45. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda FC Rot-Weiss Erfurt uz tečaj 1.68; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.40; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.44. Najbolji tip: Oba tima zabiju uz tečaj 1.44, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Erfurt4
Magdeburg II1
✓ GG
▴1.4475%
Hertha Zehlendorf vs Magdeburg II, Regionalliga - Nordost (Germany), ned, 3. svi. Kraj: Hertha Zehlendorf 0, Magdeburg II 2. Tečajevi: 1 4.20, X 4.30, 2 1.62. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Magdeburg II uz tečaj 1.62; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.35; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.42. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.35, pouzdanost 85% — Porazi.
FT
H. Zehlendorf0
Magdeburg II2
✗ O2.5
1.3585%
Magdeburg II vs ZFC M, Regionalliga - Nordost (Germany), pet, 10. tra. Kraj: Magdeburg II 2, ZFC M 1. Tečajevi: 1 2.02, X 3.70, 2 3.45. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.70; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Oba tima zabiju uz tečaj 1.53, pouzdanost 81% — Pobjede.
FT
Magdeburg II2
Meuselwitz1
✓ GG
▾1.5381%

Magdeburg II ove sezone

Rezultati
Pobjede 5 Neriješeno 1 Porazi 4

u 10 utakmica · Uspješnost 50%

Golovi
1.5Postignuto / utakmica
1.6Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 20% Bez postignutog gola 10%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile70%
Više od 2,5 gola60%
Više od 1,5 gola80%

Otključaj svaki tip za Magdeburg II

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Magdeburg II besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Magdeburg II izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Magdeburg II?

Svaka završena prognoza za Magdeburg II obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Magdeburg II pokrivate?

Pokrivamo Magdeburg II u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Magdeburg II?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Magdeburg II — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci