Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Ligat Ha'al Israel

Maccabi Tel Aviv prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Maccabi Tel Aviv.

Ažurirano 31. lis 2026.
63%
Uspješnost
8 Obračunatih prognoza
75 Pros. pouzdanost
L W D D W W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 8 tipova za Maccabi Tel Aviv: pobjeđuju u 63% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 75% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.76 gola. Svaki nadolazeći tip za Maccabi Tel Aviv ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Maccabi Tel Aviv

Nedavni rezultati momčadi Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Tel Aviv, Toto Cup Ligat Al (Israel), čet, 29. lis. Kraj: Maccabi Tel Aviv 2, Hapoel Tel Aviv 3. Tečajevi: 1 2.22, X 3.50, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Maccabi Tel Aviv uz tečaj 2.22; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.66; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.32. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.35, pouzdanost 81% — Porazi.
FT
Maccabi Tel Aviv2
Hapoel Tel Aviv3
✗ 1X
▴1.3581%
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Haifa, Ligat Ha'al (Israel), sub, 24. lis. Kraj: Maccabi Tel Aviv 6, Hapoel Haifa 2. Tečajevi: 1 1.29, X 5.80, 2 8.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Maccabi Tel Aviv uz tečaj 1.29; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Pobjeda Maccabi Tel Aviv uz tečaj 1.29, pouzdanost 92% — Pobjede.
FT
Maccabi Tel Aviv6
Hapoel Haifa2
✓ 1
▴1.2992%
Beitar Jerusalem vs Maccabi Tel Aviv, Ligat Ha'al (Israel), pon, 19. lis. Kraj: Beitar Jerusalem 0, Maccabi Tel Aviv 0. Tečajevi: 1 3.00, X 3.75, 2 2.18. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Maccabi Tel Aviv uz tečaj 2.18; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.40; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.37. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.40, pouzdanost 89% — Porazi.
FT
Beitar J0
Maccabi Tel Aviv0
✗ O2.5
▾1.4089%
Maccabi Tel Aviv vs Bnei Sakhnin, Ligat Ha'al (Israel), sub, 10. lis. Kraj: Maccabi Tel Aviv 0, Bnei Sakhnin 0. Tečajevi: 1 1.17, X 7.80, 2 14.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Maccabi Tel Aviv uz tečaj 1.17; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.63. Najbolji tip: Maccabi Tel Aviv zabija 2 ili više golova uz tečaj 1.25, pouzdanost 92% — Porazi.
FT
Maccabi Tel Aviv0
Sakhnin0
✗ HS2+
1.2592%
Maccabi Netanya vs Maccabi Tel Aviv, Ligat Ha'al (Israel), sub, 19. ruj. Kraj: Maccabi Netanya 1, Maccabi Tel Aviv 2. Tečajevi: 1 5.00, X 4.50, 2 1.53. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Maccabi Tel Aviv uz tečaj 1.53; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.43; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.45. Najbolji tip: Pobjeda Maccabi Tel Aviv uz tečaj 1.53, pouzdanost 59% — Pobjede.
FT
Netanya1
Maccabi Tel Aviv2
✓ 2
▾1.5359%
Maccabi Tel Aviv vs Hapoel Tel Aviv, Ligat Ha'al (Israel), pon, 14. ruj. Kraj: Maccabi Tel Aviv 4, Hapoel Tel Aviv 1. Tečajevi: 1 2.15, X 3.50, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Maccabi Tel Aviv uz tečaj 2.15; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.52; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.51. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.38, pouzdanost 74% — Pobjede.
FT
Maccabi Tel Aviv4
Hapoel Tel Aviv1
✓ 1X
1.3874%
Hapoel Beer Sheva vs Maccabi Tel Aviv, Ligat Ha'al (Israel), pon, 7. ruj. Kraj: Hapoel Beer Sheva 1, Maccabi Tel Aviv 4. Tečajevi: 1 2.40, X 3.60, 2 2.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Maccabi Tel Aviv uz tečaj 2.70; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.54; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.46. Najbolji tip: Maccabi Tel Aviv zabija uz tečaj 1.24, pouzdanost 73% — Pobjede.
FT
H. Beer Sheva1
Maccabi Tel Aviv4
✓ AS
1.2473%
Maccabi Tel Aviv vs Maccabi Haifa, Ligat Ha'al (Israel), pon, 31. kol. Kraj: Maccabi Tel Aviv 3, Maccabi Haifa 1. Tečajevi: 1 1.72, X 4.00, 2 4.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Maccabi Tel Aviv uz tečaj 1.72; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.50. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.24, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Maccabi Tel Aviv3
Maccabi Haifa1
✓ 1X
▾1.2476%

Maccabi Tel Aviv ove sezone

Rezultati
Pobjede 5 Neriješeno 2 Porazi 1

u 8 utakmica · Uspješnost 63%

Golovi
2.63Postignuto / utakmica
1.13Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 25% Bez postignutog gola 25%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile75%
Više od 2,5 gola75%
Više od 1,5 gola75%

Kako prolaze naši tipovi za Maccabi Tel Aviv

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Konačan ishod (1X2) 80% 5 tipova

Maccabi Tel Aviv — najbolji igrači

MID Dor Peretz 6G 1A 7.42
FWD E. Madmon 2G 2A 6.87
DEF M. Camara 2G 1A 7.21
FWD E. Sokler 2G 1A 7.00
MID O. Davida 2G 1A 6.91
MID Hélio Varela 1G 3A 7.33
DEF S. Yehezkel 1G 1A 7.22
DEF J. Tavernier 1G 1A 6.91
FWD H. Layous 1G 4.56
MID I. Noy 1G 3.33
DEF N. Ben Harush 1A 6.80
MID I. Shahar 1A 3.63
GK O. Melika 7.07
DEF R. Shlomo 7.05

Otključaj svaki tip za Maccabi Tel Aviv

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Maccabi Tel Aviv besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Maccabi Tel Aviv izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Maccabi Tel Aviv?

Svaka završena prognoza za Maccabi Tel Aviv obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Maccabi Tel Aviv pokrivate?

Pokrivamo Maccabi Tel Aviv u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Maccabi Tel Aviv?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Maccabi Tel Aviv — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci