Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Regionalliga - West Germany

Lippstadt 08 prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Lippstadt 08.

Ažurirano 31. lis 2026.
67%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
47 Pros. pouzdanost
D D D L W L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Lippstadt 08: pobjeđuju u 11% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 67% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.56 gola. Svaki nadolazeći tip za Lippstadt 08 ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Lippstadt 08

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Lippstadt 08 s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Lippstadt 08

Wiedenbruck vs Lippstadt 08, Regionalliga - West (Germany), sub, 18. svi. Kraj: Wiedenbruck 1, Lippstadt 08 1. Tečajevi: 1 1.75, X 3.85, 2 3.75. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Wiedenbruck uz tečaj 1.75; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.49; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.49, pouzdanost 80% — Porazi.
FT
Wiedenbrück1
Lippstadt1
✗ O2.5
1.4980%
Lippstadt 08 vs Paderborn II, Regionalliga - West (Germany), pet, 10. svi. Kraj: Lippstadt 08 0, Paderborn II 0. Tečajevi: 1 3.10, X 3.45, 2 2.08. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.64; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.70; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 2.25. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.64, pouzdanost 45% — Pobjede.
FT
Lippstadt0
Paderborn II0
✓ 1X
1.6445%
Wegberg-Beeck vs Lippstadt 08, Regionalliga - West (Germany), sub, 4. svi. Kraj: Wegberg-Beeck 0, Lippstadt 08 0. Tečajevi: 1 3.44, X 3.70, 2 1.83. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.70; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.57, pouzdanost 89% — Porazi.
FT
Wegberg-Beeck0
Lippstadt0
✗ O2.5
1.5789%
Lippstadt 08 vs Koln II, Regionalliga - West (Germany), ned, 28. tra. Kraj: Lippstadt 08 1, Koln II 3. Tečajevi: 1 2.05, X 3.60, 2 3.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Lippstadt 08 uz tečaj 2.05; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.61; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.61, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
Lippstadt1
Koln II3
✓ O2.5
1.6167%
SV Rodinghausen vs Lippstadt 08, Regionalliga - West (Germany), pet, 19. tra. Kraj: SV Rodinghausen 2, Lippstadt 08 3. Tečajevi: 1 1.40, X 4.50, 2 6.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda SV Rodinghausen uz tečaj 1.40; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.80. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.60, pouzdanost 65% — Pobjede.
FT
Rodinghausen2
Lippstadt3
✓ O2.5
1.6065%
Lippstadt 08 vs Schalke 04 II, Regionalliga - West (Germany), sub, 13. tra. Kraj: Lippstadt 08 1, Schalke 04 II 5. Tečajevi: 1 2.67, X 3.60, 2 2.26. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.60; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.57; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Oba tima zabiju uz tečaj 1.50, pouzdanost 81% — Pobjede.
FT
Lippstadt1
Schalke II5
✓ GG
1.5081%

Lippstadt 08 ove sezone

Rezultati
Pobjede 1 Neriješeno 4 Porazi 4

u 9 utakmica · Uspješnost 11%

Golovi
0.89Postignuto / utakmica
1.67Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 22% Bez postignutog gola 33%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile67%
Više od 2,5 gola44%
Više od 1,5 gola67%

Kako prolaze naši tipovi za Lippstadt 08

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 67% 6 tipova

Otključaj svaki tip za Lippstadt 08

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Lippstadt 08 besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Lippstadt 08 izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Lippstadt 08?

Svaka završena prognoza za Lippstadt 08 obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Lippstadt 08 pokrivate?

Pokrivamo Lippstadt 08 u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Lippstadt 08?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Lippstadt 08 — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci