Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
FKF Premier League Kenya

AFC Leopards prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi AFC Leopards.

Ažurirano 31. lis 2026.
56%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
58 Pros. pouzdanost
D D W L W L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za AFC Leopards: pobjeđuju u 56% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 22% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 1.67 gola. Svaki nadolazeći tip za AFC Leopards ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za AFC Leopards

Nedavni rezultati momčadi AFC Leopards

Mara Sugar vs AFC Leopards, FKF Premier League (Kenya), sri, 28. lis. Kraj: Mara Sugar 0, AFC Leopards 0. Tečajevi: 1 3.00, X 2.70, 2 2.47. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Mara Sugar uz tečaj 3.00; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.42; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.64. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.42, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Mara Sugar0
Leopards0
✓ U2.5
1.4278%
AFC Leopards vs Shabana, FKF Premier League (Kenya), ned, 25. lis. Kraj: AFC Leopards 0, Shabana 0. Tečajevi: 1 1.92, X 3.00, 2 4.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda AFC Leopards uz tečaj 1.92; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.56. Najbolji tip: Barem jedna momčad ne zabije gol uz tečaj 1.56, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Leopards0
Shabana0
✓ NG
1.5675%
Kenya Police vs AFC Leopards, FKF Premier League (Kenya), uto, 20. lis. Kraj: Kenya Police 1, AFC Leopards 2. Tečajevi: 1 2.52, X 2.70, 2 3.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Kenya Police uz tečaj 2.52; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.38; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.58. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.38, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
Police FC1
Leopards2
✗ U2.5
1.3878%
AFC Leopards vs Bidco United, FKF Premier League (Kenya), ned, 31. svi. Kraj: AFC Leopards 1, Bidco United 2. Tečajevi: 1 1.40, X 3.55, 2 8.80. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda AFC Leopards uz tečaj 1.40; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.42; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.34. Najbolji tip: Barem jedna momčad ne zabije gol uz tečaj 1.34, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Leopards1
Bidco United2
✗ NG
1.3475%
Ulinzi Stars vs AFC Leopards, FKF Premier League (Kenya), sri, 13. svi. Kraj: Ulinzi Stars 0, AFC Leopards 2. Tečajevi: 1 3.90, X 3.05, 2 2.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Ulinzi Stars uz tečaj 3.90; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.42. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.71, pouzdanost 60% — Porazi.
FT
Ulinzi Stars0
Leopards2
✗ 1X
▴1.7160%
AFC Leopards vs Police, FKF Premier League (Kenya), sub, 18. tra. Kraj: AFC Leopards 0, Police 3. Tečajevi: 1 2.37, X 2.70, 2 3.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda AFC Leopards uz tečaj 2.37; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.32; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.52. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.32, pouzdanost 92% — Porazi.
FT
Leopards0
Kenya Police3
✗ U2.5
▴1.3292%
Murang'a SEAL vs AFC Leopards, FKF Premier League (Kenya), ned, 5. tra. Kraj: Murang'a SEAL 0, AFC Leopards 2. Tečajevi: 1 4.50, X 3.20, 2 1.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda AFC Leopards uz tečaj 1.90; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.45; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.45, pouzdanost 85% — Pobjede.
FT
Murang'a S0
Leopards2
✓ U2.5
▾1.4585%
AFC Leopards vs Kariobangi Sharks, FKF Premier League (Kenya), ned, 29. ožu. Kraj: AFC Leopards 1, Kariobangi Sharks 0. Tečajevi: 1 1.83, X 3.25, 2 4.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda AFC Leopards uz tečaj 1.83; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.48; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.61. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.48, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Leopards1
Kariobangi0
✓ U2.5
▴1.4876%

AFC Leopards ove sezone

Rezultati
Pobjede 5 Neriješeno 2 Porazi 2

u 9 utakmica · Uspješnost 56%

Golovi
1Postignuto / utakmica
0.67Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 67% Bez postignutog gola 33%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile22%
Više od 2,5 gola33%
Više od 1,5 gola56%

Kako prolaze naši tipovi za AFC Leopards

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 67% 6 tipova

Otključaj svaki tip za AFC Leopards

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za AFC Leopards besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za AFC Leopards izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za AFC Leopards?

Svaka završena prognoza za AFC Leopards obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi AFC Leopards pokrivate?

Pokrivamo AFC Leopards u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za AFC Leopards?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za AFC Leopards — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci