Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
First League Russia

Leningradets prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Leningradets.

Ažurirano 31. lis 2026.
44%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
56 Pros. pouzdanost
W D L W L W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Leningradets: pobjeđuju u 33% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 44% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.11 gola. Svaki nadolazeći tip za Leningradets ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Leningradets

Nedavni rezultati momčadi Leningradets

Leningradets vs Enisey, First League (Russia), sub, 31. lis. Kraj: Leningradets 3, Enisey 0. Tečajevi: 1 2.82, X 3.20, 2 2.32. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.20; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.32; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.80. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.32, pouzdanost 72% — Pobjede.
FT
Leningradets3
Enisey0
✓ O1.5
▾1.3272%
FK Neftekhimik vs Leningradets, First League (Russia), ned, 25. lis. Kraj: FK Neftekhimik 1, Leningradets 1. Tečajevi: 1 2.00, X 3.25, 2 3.45. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.24; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.37; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.37, pouzdanost 63% — Pobjede.
FT
Neftekhimik1
Leningradets1
✓ O1.5
▾1.3763%
Spartak Kostroma vs Leningradets, First League (Russia), sub, 17. lis. Kraj: Spartak Kostroma 2, Leningradets 0. Tečajevi: 1 1.42, X 4.35, 2 6.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.55; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.35; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.73. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.55, pouzdanost 56% — Porazi.
FT
Spartak Kostroma2
Leningradets0
✗ X2
▴2.5556%
Leningradets vs Luki-Energiya, Cup (Russia), sri, 14. lis. Kraj: Leningradets 2, Luki-Energiya 0. Tečajevi: 1 1.90, X 3.55, 2 3.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Luki-Energiya uz tečaj 3.40; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.59. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.72, pouzdanost 59% — Porazi.
FT
Leningradets2
Luki-Energiya0
✗ X2
1.7259%
Leningradets vs Torpedo M, First League (Russia), sub, 10. lis. Kraj: Leningradets 1, Torpedo M 3. Tečajevi: 1 5.10, X 3.70, 2 1.61. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Torpedo M uz tečaj 1.61; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.25; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Pobjeda Torpedo M uz tečaj 1.61, pouzdanost 77% — Pobjede.
FT
Leningradets1
Torpedo Moscow3
✓ 2
▾1.6177%
Volga Ulyanovsk vs Leningradets, First League (Russia), sub, 26. ruj. Kraj: Volga Ulyanovsk 0, Leningradets 1. Tečajevi: 1 1.59, X 3.90, 2 4.75. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Volga Ulyanovsk uz tečaj 1.59; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.38; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.76. Najbolji tip: Volga Ulyanovsk zabija uz tečaj 1.09, pouzdanost 89% — Porazi.
FT
Ulyanovsk0
Leningradets1
✗ HS
1.0989%
Nizhny Novgorod vs Leningradets, First League (Russia), čet, 17. ruj. Kraj: Nizhny Novgorod 6, Leningradets 0. Tečajevi: 1 1.43, X 4.30, 2 6.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Nizhny Novgorod uz tečaj 1.43; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.77; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.97. Najbolji tip: Pobjeda Nizhny Novgorod uz tečaj 1.43, pouzdanost 77% — Pobjede.
FT
Nizhny Novgorod6
Leningradets0
✓ 1
▴1.4377%
Leningradets vs Tekstilshchik, First League (Russia), ned, 13. ruj. Kraj: Leningradets 2, Tekstilshchik 2. Tečajevi: 1 2.00, X 3.15, 2 3.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.22; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.58; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.73. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.58, pouzdanost 89% — Porazi.
FT
Leningradets2
Tekstilshchik2
✗ U2.5
▾1.5889%
Leningradets vs Khimki, First League (Russia), ned, 12. svi. Kraj: Leningradets 1, Khimki 3. Tečajevi: 1 4.12, X 3.54, 2 1.85. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Khimki uz tečaj 1.79; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.25; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.87. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.25, pouzdanost 71% — Porazi.
FT
Leningradets1
Khimki3
✗ U3.5
1.2571%

Leningradets ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 2 Porazi 4

u 9 utakmica · Uspješnost 33%

Golovi
1.22Postignuto / utakmica
1.89Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 33% Bez postignutog gola 22%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile44%
Više od 2,5 gola56%
Više od 1,5 gola89%

Otključaj svaki tip za Leningradets

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Leningradets besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Leningradets izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Leningradets?

Svaka završena prognoza za Leningradets obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Leningradets pokrivate?

Pokrivamo Leningradets u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Leningradets?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Leningradets — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci