Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Tercera División RFEF - Group 7 Spain

Leganés II prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Leganés II.

Ažurirano 1. stu 2026.
42%
Uspješnost
12 Obračunatih prognoza
53 Pros. pouzdanost
D L D W L D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 12 tipova za Leganés II: pobjeđuju u 25% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 67% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.42 gola. Svaki nadolazeći tip za Leganés II ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Leganés II

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Leganés II s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Leganés II

Leganes II vs Trival Valderas, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 25. lis. Kraj: Leganes II 2, Trival Valderas 2. Tečajevi: 1 2.18, X 3.25, 2 3.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.25; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.63. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.36, pouzdanost 73% — Porazi.
FT
Leganes B2
Trival Valderas2
✗ U3.5
▴1.3673%
Leganes II vs Galapagar, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 11. lis. Kraj: Leganes II 2, Galapagar 3. Tečajevi: 1 1.66, X 3.90, 2 4.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Galapagar uz tečaj 4.40; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.64. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.47, pouzdanost 76% — Porazi.
FT
Leganes B2
Galapagar3
✗ U3.5
▾1.4776%
Mostoles vs Leganes II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 4. lis. Kraj: Mostoles 1, Leganes II 1. Tečajevi: 1 2.25, X 3.20, 2 3.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.62; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.31; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.73. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.31, pouzdanost 78% — Pobjede.
FT
Mostoles1
Leganes B1
✓ U3.5
1.3178%
Leganes II vs Rayo Vallecano II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), sub, 19. ruj. Kraj: Leganes II 4, Rayo Vallecano II 1. Tečajevi: 1 1.53, X 3.85, 2 5.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Leganes II uz tečaj 1.62; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.31; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.95. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.31, pouzdanost 76% — Porazi.
FT
Leganes B4
Rayo II1
✗ U3.5
▴1.3176%
Las Rozas vs Leganes II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 13. ruj. Kraj: Las Rozas 3, Leganes II 2. Tečajevi: 1 2.62, X 3.10, 2 2.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.47; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.82. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz tečaj 1.36, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
Las Rozas3
Leganes B2
✓ O1.5
▾1.3675%
Trival Valderas vs Leganes II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 24. svi. Kraj: Trival Valderas 1, Leganes II 1. Tečajevi: 1 3.15, X 3.25, 2 2.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Trival Valderas uz tečaj 3.15; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.28; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.67. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.60, pouzdanost 65% — Pobjede.
FT
Trival Valderas1
Leganes B1
✓ 1X
▾1.6065%
Leganes II vs Trival Valderas, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 17. svi. Kraj: Leganes II 0, Trival Valderas 1. Tečajevi: 1 1.83, X 3.45, 2 3.95. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Trival Valderas uz tečaj 3.95; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.31; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.90. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.93, pouzdanost 80% — Pobjede.
FT
Leganes B0
Trival Valderas1
✓ X2
1.9380%
Tres Cantos vs Leganes II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 3. svi. Kraj: Tres Cantos 2, Leganes II 3. Tečajevi: 1 6.80, X 4.35, 2 1.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Tres Cantos uz tečaj 6.80; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.62; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.85. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 2.85, pouzdanost 80% — Porazi.
FT
Tres Cantos2
Leganes B3
✗ 1X
▾2.8580%
Leganes II vs Carabanchel, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), sub, 25. tra. Kraj: Leganes II 0, Carabanchel 1. Tečajevi: 1 1.62, X 3.55, 2 5.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Carabanchel uz tečaj 4.85; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.29; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.88. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.29, pouzdanost 69% — Pobjede.
FT
Leganes B0
Carabanchel1
✓ U3.5
1.2969%
Leganes II vs SS Reyes II, Tercera División RFEF - Group 7 (Spain), ned, 12. tra. Kraj: Leganes II 2, SS Reyes II 3. Tečajevi: 1 1.67, X 3.60, 2 5.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.15; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.90. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.34, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
Leganes B2
SS Reyes II3
✗ U3.5
▾1.3478%

Leganés II ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 4 Porazi 5

u 12 utakmica · Uspješnost 25%

Golovi
1.92Postignuto / utakmica
1.5Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 17% Bez postignutog gola 25%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile67%
Više od 2,5 gola58%
Više od 1,5 gola75%

Kako prolaze naši tipovi za Leganés II

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje najprecizniji 38% 8 tipova

Otključaj svaki tip za Leganés II

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Leganés II besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Leganés II izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Leganés II?

Svaka završena prognoza za Leganés II obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Leganés II pokrivate?

Pokrivamo Leganés II u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Leganés II?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Leganés II — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci